• Обновено
5 Пара Лажни Eyelash Curler Печ, Силикони Виткање Кревање Лажни Око Трепките Подлога

5 Пара Лажни Eyelash Curler Печ, Силикони Виткање Кревање Лажни Око Трепките Подлога

Buyers rating:
DEN 184.56

Залиха

ЛАЖНИ EYELASH ВИТКАЊЕ ПЕЧ : Со користење на овие силиконски влошки, ќе се постигне лифт и обликот ефект отколку неприродна кадрици ќе се добие со користење на редовните perming прачки.ФУНКЦИЈА : Нежно подигнете и перм природните трепките од коренот, давање на појавата на подолг и подебел трепките.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : се Вклопуваат повеќето око форми, со користење на овие силиконски влошки, ќе се постигне лифт и природни eyelash, обезбедување на трепките ќе навивам копија се прави и дури.ОБНОВЛИВИ : На eyelash perming влошки се лесно да се чисти, може да се користи по чистење; ги eyelash на силиконски влошки со солена вода се измијат пред да ги продавница.КАРАКТЕРИСТИКИ : Вградени во силиконски се прави ритам линии, што ќе им помогне ве водиме на трепките.исто така, салон за употреба или домашна употреба.Опис : Овој производ е направен од висок квалитет со силиконска материјал, кој е безбедно, не-токсични, животната средина и издржливи за долгорочна употреба.Специјално обликувани за да ги собере сите очи shape.By користење на овие силиконски влошки, ќе се постигне лифт и природни eyelash.И тоа содржи 5 различни големини за различни должина трепките да ја користите.Овие прекрасни стоки, само го донесе дома!Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет со силиконска материјал, кој е безбедно, не-токсични, животната средина и издржливи за долгорочна употреба.2. Овој производ е специјално обликувани за да ги собере сите око форма. 3. Со користење на овие силиконски влошки, ќе се постигне лифт и природни eyelash.4. Овој производ нежно лифтови и perms природните трепките од коренот, давање на појавата на подолг и подебел трепките.5. Mbedded во силиконски се прави ритам линии, што ќе им помогне ве водиме на трепките.6. Содржи 5 различни големини за различни должина трепките да ја користите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Кревање Око Lash Pad Material : Silicone Color : Pink Size : SS, S, M, L, XLPackage Тежина : Околу. 8g Package се Вклучени : 5 Парови На Кревање Око Lash Влошки.

Кон својствата

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Lifting Eye Lash Pad
Material:
Silicone
Color:
Pink
Size:
SS, S, M, L, XL
Package Weight:
Approx. 8g
Package Included:
 
5 Pairs Of Lifting Eye Lash Pads :

Најдобри предлози во категоријата

ПИЛОТ G2 Ограничен Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкало, парична Казна Точка, Барел се Разликуваат Бои, Црна, Мастило,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПИЛОТ G2 Ограничен Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкало, парична Казна Точка, Барел се Разликуваат Бои, Црна, Мастило,

ИДЕАЛЕН ПЕНКАЛО ЗА OVERACHIEVERS : непречено пишување, долготраен Пилот G2 Премиум Гел Мастило Пенкало е опреме

DEN 256.32
ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон

Текстура има добра течност.Содржина : 250ml.Со блага арома на бергамот плус мирисот на glutinoориз е многу осв�

DEN 1584.00
Круг Веруваат Cursive Скрипта Матрицата со StudioR12 | Нашето Семејство Среќен Божиќ Дедо мраз Санки Ирваси | Обновливи Mylar Template
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Круг Веруваат Cursive Скрипта Матрицата со StudioR12 | Нашето Семејство Среќен Божиќ Дедо мраз Санки Ирваси | Обновливи Mylar Template

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА СЕЗОНАТА : Изразат својата Божиќ дух Изградба на возбуда & прашуваат за годините што д�

DEN 328.56
KESIO Дрвени Елка Beaded Играчки Рано Образование Играчки Stringing Провира Монистра DIY Едукативни Играчки Декорација за Полнење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KESIO Дрвени Елка Beaded Играчки Рано Образование Играчки Stringing Провира Монистра DIY Едукативни Играчки Декорација за Полнење

Име на производ : елка играчки.Материјал : Дрво.Производ големина : 28.6 x 24 cm.Safe материјал за да се заштити в

DEN 728.64
Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи

sweatshirt за жените.Машина За Миење.Материјал : Полиестер, spandex, памук, направен од лесен материјал, мека и ко�

DEN 287.76
HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични

Протокот прекинувачот е обично се користи во места кои бараат блокирам или.Усвојување на високо квалит�

DEN 2241.60
Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco

Компатибилен со Iveco Daily IV 5 / 2006 Одговара на Iveco Daily IV 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вк

DEN 7457.52
DEPO 373-1510R-AS1 Замена на Патникот Страна Паркинг Светлина Собрание (Овој производ е резервни производ. Тоа не е создаден или
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DEPO 373-1510R-AS1 Замена на Патникот Страна Паркинг Светлина Собрание (Овој производ е резервни производ. Тоа не е создаден или

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 680.16
yotijay 8L Велосипед Задните Рек Седиште Торба Багажникот Pannier Рефлексивни СТП Пакет Отпорен на Вода Превозникот Торба за Планински
  • Обновено
Ценетост на стоката:

yotijay 8L Велосипед Задните Рек Седиште Торба Багажникот Pannier Рефлексивни СТП Пакет Отпорен на Вода Превозникот Торба за Планински

Направен од водадоказ СТП материјал и патентите, издржливи и практични.Различни инсталација методи, по�

DEN 431.76