• Обновено
уни-топка 1790927 Стигнале Гел Пенкала, Ултра Микро Точка (0.38 mm), Црна, 4 Count (Пакување може да се разликува)

уни-топка 1790927 Стигнале Гел Пенкала, Ултра Микро Точка (0.38 mm), Црна, 4 Count (Пакување може да се разликува)

Buyers rating:
DEN 92.16

Залиха

Направи една впечатлива изјава со дебели, жив гел мастило во интензивно смели бои.Премиум контрола обезбедува супериорни пишување удобност и контрола.Карактеристики уни Супер Мастило кој ги штити против вода, исчезнува и измама.Refillable дизајн со стилски проѕирен мастило прозорецот и атрактивни метал акценти.Вклучува : 4 црна гел пенкала, 0.38 mm ултра микро точка.Забелешка : Љубезно ги отстрани мали гумени блок на врвот што го спречува тоа од пишување.На уни-топка 207 гел пенкало карактеристики ексклузивно уни Супер Мастило кој помага во заштита од вода, исчезнува и измама.Специјално формулиран пигмент врз основа гел пенкало мастило содржи честички, кои го формираат неизбришлив обврзници во хартија - тоа не може да бидат скршени..некогаш.Солидна живописни бои на 207 гел пенкала испорача смели бои секој пат кога ќе ја напишете.Текстура гумени зафат нуди чувствувате пишување и контрола, додека стигнале гел пенкало совет обезбедува додаде погодност.Украсена со различни металик акценти, ова уни-топка пенкало додава еден допир на класа за секојдневниот живот.Она што го работам, вие сте обврзани да блесне со уни-топка 207 гел пенкала.Дизајниран за перформанси, уни-топка 207 Стигнале Гел Пенкала направи неверојатно живописни изјава со секој удар.Совршен за важни документи, овие гел пенкала користите пигмент-врз основа на уни Супер Мастило дека форми неизбришлив врска со хартија за заштита од вода, исчезнува и измама.Повеќе од само документ за безбедност, овие живописни гел пенкала функција премија контрола кој обезбедува сигурен удобност и контрола.Додавање на контакт на класа на вашиот пишување, секој уни-топка пенкало има впечатлива метал акценти и проѕирен мастило прозорец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

elago Силикони Случај Компатибилен со iPhone 11 случај (Црна) - Премија Течни Силикони, Покрена Усна (Екран & Камера Заштита), 3
  • Обновено
Ценетост на стоката:

elago Силикони Случај Компатибилен со iPhone 11 случај (Црна) - Премија Течни Силикони, Покрена Усна (Екран & Камера Заштита), 3

【СвиленМазна Премиум Силикони】 На elago i Phone 11 Случај е направен од течни силикони кои се обезбедува мека

DEN 383.76
SMSOM VR Слушалки, 3D VR Очила за Филмови и Видео Игри - Виртуелна Реалност Очила VR Очила Компатибилен со iOS, Android, Подароци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SMSOM VR Слушалки, 3D VR Очила за Филмови и Видео Игри - Виртуелна Реалност Очила VR Очила Компатибилен со iOS, Android, Подароци

Двојно леќи се независно дизајниран, и еден објектив поддржува гледање на myopia во рок од 600°, и го наоѓа по

DEN 5249.28
Wilton 4 Празнина Сребро Cupcake Кутии, 3 Count
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wilton 4 Празнина Сребро Cupcake Кутии, 3 Count

Има 4 cupcakes 61 / 4 од 61 / 4 од 3 инчи висок 3 брои.Материјал : сребро.Прозорецот кутии се совршен начин да се одрж

DEN 150.96
shawshank ledz 302478 Светилка Со 9 Led Шкорпија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

shawshank ledz 302478 Светилка Со 9 Led Шкорпија

Едноставна притисниза вклучување / исклучување копче за и во прилог на зглобот на бендот, направете го т

DEN 333.36
TIK Tok Јога Панталони, Жените Висока Waisted Јога Панталони Спортски Сали Ruched Задник Кревање на Тренингот Работи Топла Leggings
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TIK Tok Јога Панталони, Жените Висока Waisted Јога Панталони Спортски Сали Ruched Задник Кревање на Тренингот Работи Топла Leggings

Разноврсна Висока Waisted Печатени Leggings – Наменети за модерната жена овие висока waisted глуждот leggings се елас�

DEN 23.76
Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба

Мултифункција се прикаже : Bluetooth музика игра,допир за контрола на осветленоста затемнување на боја се ме

DEN 623.76
KOM Велосипедизам CM06 Брзо Ослободување GoPro Компјутер Планината за Wahoo и Garmin Велосипед Компјутери (Велосипед Планината Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KOM Велосипедизам CM06 Брзо Ослободување GoPro Компјутер Планината за Wahoo и Garmin Велосипед Компјутери (Велосипед Планината Компатибилен

КОМПАТИБИЛНОСТ РАБОТИ — Еден велосипед планината да владее со сите нив.Оваа велосипедизам планината к�

DEN 599.76
Restoo Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај 6.7-Инчен,Кристално Јасен Случај со Тешко КОМПЈУТЕР Назад [Шок Апсорпција Агол] Заштитен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Restoo Компатибилен со iPhone 13 Про Max Случај 6.7-Инчен,Кристално Јасен Случај со Тешко КОМПЈУТЕР Назад [Шок Апсорпција Агол] Заштитен

IPhone 13 Про Max 6.4 изграденаво шокдоказ shockproof перница во 4 краишта на јасен случај,нуди надградба на заштита

DEN 142.80
Altronix Помине UTP Центар W/Моќ 16Ch W/16 Ac Baluns
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Altronix Помине UTP Центар W/Моќ 16Ch W/16 Ac Baluns

Комплет Висина (Во.) : 1.63 во.Број на Излези : 24 V AC или 28 V AC.Крај : Црна.Батерии Се Потребни : Нема.Тип : UTP Transceiv

DEN 1154.40
ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 888.00