• Обновено
Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба MicroSD/ПОМОШЕН/MP3 Плеер

Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба

Buyers rating:
DEN 623.76

Залиха

Мулти-функција се прикаже : Bluetooth музика игра,допир за контрола на осветленоста затемнување на боја се менува RGB светлина,слушалката,мали радио,аларм поставување,поддршка на микро SD картичка,Помошен текст,MP3 Плеер со USB флеш диск.Се прилагодува осветленоста : Само допрете го говорникот мрежа 3 пати да се постигне 3-ниво на осветленост топло светло режим.Топла светла можат да се користат за релаксација, дневна соба, спална соба читање и децата ноќ светла.Допрете и задржете го копчето на слушалката мрежа за веднаш да се префрлат на RGB осветлување режим.Бојата тема има 6 бои и автоматска боја се менува осветлувањето на владата, и тоа бранови со ритамот на музиката преку Bluetooth конекција и аудио стриминг.Управување со времето : Со аларм и режим на спиење, алармот го поддржува нап функција.Ако го допрете врвот на светлината еднаш кога алармот се огласува, тоа ќе ѕвони еднаш во 5 минути.Ако вие не треба да се одложи, само брзо да го допрете врвот на уредот двапати кога алармот ќе се исклучи и на крајот таа ќе се запре.Долго репродукција и долго осветлување : Вграден-на полнење на батеријата, времето на мирување може да трае 2 недели.Максимална јачина време на репродукција е за 8-10 часа, и тоа ќе биде подолго на нормална јачина на звук.Ако се користи само за ноќ светлина, на батеријата ќе трае 1-2 недели.Лесно полнење на батеријата преку USB кабел, целосно наполнетата за 3-4 часа.Овој звучник ви овозможува да уживате во музика во секое време, насекаде, и ослободување совршен 360-степен звук.Најдобар подарок : Мултифункционален креативност и модерен дизајн и го направи тоа на најдобар подарок избор за секоја прилика, како што се за девојчиња, момчиња или деца, за јога часови, дружења со пријатели, отворено кампување со семејството и пријателите, Божиќ, Роденден, годишнина, ноќта на Вештерките, свадбен, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DJDLOK 100-2000mm Ефективни Удар Запечатени Прашина Доказ Покрие Линеарна Водич Железнички Движење Модул CNC XYZ оска Координираат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DJDLOK 100-2000mm Ефективни Удар Запечатени Прашина Доказ Покрие Линеарна Водич Железнички Движење Модул CNC XYZ оска Координираат

Штркот : 200mm / 8"400mm / 16"600mm / 24"800mm / 32";.Двојно HG15 Тешки Линеарна Железнички Водич и SFU1605, Топката завртка на то�

DEN 664.80
CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CGOLDENWALL L PS-80AD 22L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Чистење машина Професионални Нерѓосувачки Челик Индустриски Ултразвукови

Грејач (100 w) моќна греалка го прави температура се постигне presetting една брзо производ модел : PS80 AD Топлинс�

DEN 343.20
NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање

Направени на парична казна квалитет АБС материјал, практични, фирма и повеќе појасна екран 12in големиот �

DEN 623.76
CHYSP Автоматски Сензор за Движење Ѓубре Може да,Touchless Златно Јајце Ѓубре Може да,Кујна корпата за Ѓубре за Бања Спални Дом Канцеларија,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CHYSP Автоматски Сензор за Движење Ѓубре Може да,Touchless Златно Јајце Ѓубре Може да,Кујна корпата за Ѓубре за Бања Спални Дом Канцеларија,

Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн Горенаведе

DEN 1488.00