• Обновено
Wilton 4 Празнина Сребро Cupcake Кутии, 3 Count

Wilton 4 Празнина Сребро Cupcake Кутии, 3 Count

Buyers rating:
DEN 150.96

Залиха

Има 4 cupcakes. 6-1/4 од 6-1/4 од 3 инчи висок. 3 брои.Материјал : сребро.Прозорецот кутии се совршен начин да се одржи и да се прикаже вашиот cupcakes!Секоја кутија содржи вметнете со вдлабнати простор да се одржи стандардна големина cupcakes безбедно место.Лесно виткање собранието; одлични за подароци и услуги!Како ќе ги красат вашата десерти вели дека многу за тоа кои сте.Од создавање на посебна прилика торти за украсување cupcakes со вашите деца, Wilton има алатки, прибор и toppings што треба да се направи секој еден слатка работа на уметноста.Имаме подготвени за употреба buttercream, декорирање кеси, цевки совети и голем број на шлаг бои за да се помогне да се донесат на вашиот третира за живот.Ние сме, исто така се подготвени за употреба фондан, ролки со водич прстени, кроени поставува и впечаток душеци; заболување на паста, јадење храна боја спрејови и прав, sprinkles и шлаг декорации, за името, на само неколку.Користите било која или сите од овие украсување essentials да се изгради на вашата моментална вештини или да научат нешто ново.Со оваа многу различни, има ограничување на она што можете да направите кога ќе го красат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сомотски Ноќни Триаголник Мека Перница Канцеларија Стол Остатокот Пренослив Перница и се Перат Lumbar Перница Backrest-Сива 100x50cm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сомотски Ноќни Триаголник Мека Перница Канцеларија Стол Остатокот Пренослив Перница и се Перат Lumbar Перница Backrest-Сива 100x50cm

Сомот.Премиум Квалитет : Перница Перница Изработена Од Бисер Волна За Поддршка И Утеха.Со Склопот на кор

DEN 2687.76
MAPIR Survey3W NDVI Мапирање Камера RGN Црвена+Зелена+Близина на Инфраред Филтер 3.37 mm f/2.8 Нема Нарушување Широк Агол GPS Екран
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MAPIR Survey3W NDVI Мапирање Камера RGN Црвена+Зелена+Близина на Инфраред Филтер 3.37 mm f/2.8 Нема Нарушување Широк Агол GPS Екран

► Ултра остри Нема Нарушување Широк RGN (Црвена + Зелена + Близина на Инфраред) NDVI леќа : 3 ► Одлична за гене

DEN 2047.20
mds Пакување од 100 Spandex Стол Sashes Лак sash Еластична Стол Бендови Врски со Тока за Свадба и Настани Декорација Spandex Лизгачот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

mds Пакување од 100 Spandex Стол Sashes Лак sash Еластична Стол Бендови Врски со Тока за Свадба и Настани Декорација Spandex Лизгачот

Количина : 100 компјутери стол лак sash , во боја : Сина.Материјали : Spandex (90% Полиестер И 10% Spandex) Со Пластични Т

DEN 1535.76