• Обновено
uxcell Директно Пневматски Притисни за Брз Поврзете Фитинзи 1/4 Инчи NPT Машки X 12mm Цевка OD Сребрен Тон 3pcs

uxcell Директно Пневматски Притисни за Брз Поврзете Фитинзи 1/4 Инчи NPT Машки X 12mm Цевка OD Сребрен Тон 3pcs

Buyers rating:
DEN 275.76

Залиха

Име на производ : притисни за брзо монтирање; Конец и Цевка Големина : 1/4 NPT Машки x 12mm Цевка OD.Оперативен Притисок : 0-0.8 MPa ; температурата на работа:0 - 60 Степен целзиусови степени.ЦЕВКА ФИТИНЗИ.Притисни-за-поврзете цевка за поврзување на едниот крај машки и теми на другиот крај.Добра порака ззп можат да го издржат поголем и посилен притисок без вкусовите.ПРЕДНОСТ.Имаат отпорност на триење, мала тежина, и отпорност на кршење и пукање,Compressive и отпорен на корозија, добро запечатување перформанси и долг животен век.АПЛИКАЦИЈА.Наменета за користење за да се поврзете со полиетилен, најлон и СТП цевки.Брза и едноставна инсталација. 1.Бидете сигурни дека сечење површина на цевката е вертикална.Ве молиме вметнете ја цевката во дното пред употреба. 2.Кога вметнување на цевки заеднички, тоа мора да биде вметната во крајот, во спротивно може да биде течење. 3.По приклучување во, обидете се да се повлече цевка, ако вие не може да се повлече надвор, тоа значи дека бил поврзан. 4.Кога расклатување на цевка, прво потврдете дека нема притисок во цевката и потоа рамномерно притиснете на крајот капа за дното.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кристално Стакло Нокти Датотека Со Случајот Професионални Датотеки Нокти Уред Алатка Трајни Уметнички Бафер Салон За Убавина Алатки,Виолетова
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кристално Стакло Нокти Датотека Со Случајот Професионални Датотеки Нокти Уред Алатка Трајни Уметнички Бафер Салон За Убавина Алатки,Виолетова

Повеќе Usages : Овие нокти датотека алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акри�

DEN 428.88
Ranvo Намалува Правец на Бучава WindSlayer Пена, Малку Еластична Сунѓерот Покритие за, Трајни 5 Сесија за Go Pro Херој 4 Сесија Фотографи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ranvo Намалува Правец на Бучава WindSlayer Пена, Малку Еластична Сунѓерот Покритие за, Трајни 5 Сесија за Go Pro Херој 4 Сесија Фотографи

Идеален за висока брзина активности или windy средини.Го намалува правец на бучава за enhanced audio recording во тек�

DEN 842.40
Сликарството,A4 29cm Гроздобер Палас Накит DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сликарството,A4 29cm Гроздобер Палас Накит DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција

БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : се направени од домашно МИЛЕНИЧЕ со lapping процес за да се осигура дека внатрешнит

DEN 437.04
XVBMDS 4 парчиња Ziplock Торба Организатор Бамбус Складирање Кутија Поставени Контејнери за Жито, Мешунки Снек Кеси за Кујна-4 парчиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XVBMDS 4 парчиња Ziplock Торба Организатор Бамбус Складирање Кутија Поставени Контејнери за Жито, Мешунки Снек Кеси за Кујна-4 парчиња

4 пакет Бамбус Храна Торба за Чување на Организаторот за Кујна Drawer Wide Отворање Ziplock торба Складирање кут�

DEN 1226.40
Venito Capri Кожен Паричник Случај Компатибилен со iPhone XR (6.1 инчи) – Екстра Обезбеди со RFID Блокирање & Поместена Задниот Поклопец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Venito Capri Кожен Паричник Случај Компатибилен со iPhone XR (6.1 инчи) – Екстра Обезбеди со RFID Блокирање & Поместена Задниот Поклопец

Направени од врвен Квалитет Cowhide Полно Зрно Кожа*Погодно ергономски design Holds кредитни картички и задно cash

DEN 957.60
SoGuDio Вино Стакло Носителот, Кригла и Goblet Комбинација Чаша Носителот, Еколошки Боја не е Лесно да се Падне, Лесна Инсталација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SoGuDio Вино Стакло Носителот, Кригла и Goblet Комбинација Чаша Носителот, Еколошки Боја не е Лесно да се Падне, Лесна Инсталација

Напредни селски farmhouse стил се направи вино решетката изгледа елегантно и шик.Долг животен век на вино с�

DEN 5904.48
Tacameng Чување на Кутии Мали, Гигант Magnolias, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници Копчиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Гигант Magnolias, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници Копчиња

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

DEN 311.76
GAOWEIFENG Сите-алуминиум Пол поштенско Сандаче, Кат-стои Отворено Градина Заклучување поштенско Сандаче, Вила Пол Пошта/Postbox
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GAOWEIFENG Сите-алуминиум Пол поштенско Сандаче, Кат-стои Отворено Градина Заклучување поштенско Сандаче, Вила Пол Пошта/Postbox

Лесно и едноставно се користи за полнење Завртка конекција е потребна помеѓу кутија и пол (инсталирани �

DEN 1701.60
2 Литар Зајакот Работам со Шише
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Литар Зајакот Работам со Шише

Погоден за сите видови на мали животни : зајаци, кокошки, гулаби, папагали, итн.Коритото има 4 куки да се з�

DEN 168.24
Epson Совршенство 4870 Фото Скенер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Epson Совршенство 4870 Фото Скенер

Нејзините изграденаво 6by9инчен транспарентност единица accommodates филм како голем како 4 од 5 инчи или до два

DEN 679.20
ALGWXQ Ѕид Декорација Нето Најлон Безбедност Нето Изградба Безбедно Нето Дете Скалило Безбедност Нето Падот Заштита Нето Индивидуализира
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALGWXQ Ѕид Декорација Нето Најлон Безбедност Нето Изградба Безбедно Нето Дете Скалило Безбедност Нето Падот Заштита Нето Индивидуализира

★ Процес : Рачно ткаени, армирано, униформа сила, силна тензија, заштита од сонце, мултивлакно ткаење, шт�

DEN 5849.28
Косата Јаже Сите Натпревар Headdress СТП Девојки Еластична Ткаенина венчиња Жените Scrunchies Plaid Коса Јаже Косата Украс(СТП,црвена)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Јаже Сите Натпревар Headdress СТП Девојки Еластична Ткаенина венчиња Жените Scrunchies Plaid Коса Јаже Косата Украс(СТП,црвена)

Предмет тип : Houndstooth / plaid / стп Губење на Јаже.Бои : Бела, Црна,Кафе,Црвено.Дизајн : Houndstooth,Plaid.Стил : Корејски

DEN 1454.40
GGXXS 30Cm 100 Yds Tulle се Тркалаат Гајтанот Ткаенина за Бебе Туш Табела Здолниште Свадба Партија Украси Organza Платно (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GGXXS 30Cm 100 Yds Tulle се Тркалаат Гајтанот Ткаенина за Бебе Туш Табела Здолниште Свадба Партија Украси Organza Платно (Боја :

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пр�

DEN 1245.60