• Обновено
PK Моќ 150ft Бела BNC Продолжување Кабелот Кабел Води за Вечер Сова Куршум Безбедносна Камера СМ-PTHD80W-БУ

PK Моќ 150ft Бела BNC Продолжување Кабелот Кабел Води за Вечер Сова Куршум Безбедносна Камера СМ-PTHD80W-БУ

Buyers rating:
DEN 789.60

Залиха

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Пред-направи Сите-во-Едно видео надзор кабли ќе се направи на задача, на инсталирање на камери за безбедност полесно од било кога.Лесно се поврзува со вашиот надзор камера,security monitor.Тоа е водоотпорна,овозможува за употреба во затворени простории и на отворено.Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно Прифати Вратат и да Ви ги Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша.PK Моќ 150ft Бела BNC Продолжување Кабелот Кабел Води за Вечер Сова Куршум Безбедносна Камера СМ-PTHD80 W-BUUsing premade видео надзор кабли ќе се направи на задача, на инсталирање на камери за безбедност полесно од било кога.Нема потреба за било какви алатки или материјали!Едноставно се кандидира на вашиот premade видео надзор кабли и plug двата краја на вашиот безбедносни камери, DVR, и напојување.На BNC конектор на овој кабел е премиум компресија конектор, кој е дизајниран да ви даде долготраен висок квалитет на врската.Женската моќ конектор на овој кабел е дизајниран да приклучок директно во машки моќ конектори кој се наоѓа на камери за безбедност и енергетски трансформатори.Пакет содржи : 1x Претходна направени Сите-во-Едно BNC Видео и Моќ Кабел Жица Кабелот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови

Материјал : ЕВА.мала тежина, може да се поврзат голем број на видови на пластика, играчки, дрво, метал, тка

DEN 1672.08
Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco

Компатибилен со Iveco Daily IV 5 / 2006 Одговара на Iveco Daily IV 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вк

DEN 7457.52
ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон

Ултратенок и одлична флексибилност.Екранот е дебела Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот.Ако

DEN 504.00