• Обновено
Flyye EDC Хидратација Ранец Каки

Flyye EDC Хидратација Ранец Каки

Buyers rating:
DEN 1665.60

Залиха

Обезбеди хидратација на мочниот меур торбичка. 2 предни џебови. (2.5 L хидратација на мочниот меур - НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Прилагодливи поместена рамо ремени.Sternum рака.Носат справи. 1" MOLLE webbing.Duraflex додатоци.YKK патентите.Мили-Spec.Кука и јамка.Материјал : водоотпорен Invista 1000 D Cordura Најлон.Пакет димензии : 23x50x8cm.Горниот џеб : 14x20cm.Долниот џеб : 20x21cm.Тежина : 700g (прибл.).Оваа цврсти и водоотпорен хидратација ранец својства на хидратација на мочниот меур торбичка со врвот размавта со пиење цевка пасуси, а две предни џебови, и со здрав YKK брендирани патентите.Долниот џеб отвора речиси 180 степени, оди со внатрешната мрежа пошта и пластични carabiner, и тоа е совршен за чување на мали комуникациски уреди.Пакет може да се користи како редовно ранец благодарение на прилагодливи рамо ремени со Airmesh панели и прилагодливи/монтажни градите рака.Неговата позиција можат да бидат дополнително обезбедени кога се носи на појас.Исто така, голем број од најлон циклуси, две Г-прстени и веб платформи на двете џебовите им даде можност да прикачите дополнителни MOLLE пошта и друга опрема.Торба е направен според воени спецификации, од неверојатно издржливи Invista 1000 D Cordura Најлон (СТП третираат), која е од 300% пати повеќе отпорни на вообичаените носат и солза отколку нормално Најлон.Згора на тоа, материјалот е водоотпорен да 893.3 степени и без вода ќе се задржи на својата површина.Тоа е идеален за носење вода мочниот меур и дополнителна опрема и е совршена за воени како и кампување и пешачење.Дополнителни детали : - 2.5 L хидратација на мочниот меур - НЕ се ВКЛУЧЕНИ - Горниот џеб : 5.5"x7.9" (14x20cm) - Долна џеб : 7.9"x8.3" (20x21cm).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини

Пневматски црева дојде со дебели цевки ѕид, висок заобленоста, притисок и експлозијадоказ.Мазна и проѕи

DEN 148.56
СКМ - AS3211FG-02-06S - Лактот за Контрола на Брзината, Вентил, 1/4 Вентил Порта Големина, 6.0 mm Цевка Големина, од не ' Рѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

СКМ - AS3211FG-02-06S - Лактот за Контрола на Брзината, Вентил, 1/4 Вентил Порта Големина, 6.0 mm Цевка Големина, од не ' Рѓосувачки

Контрола На Брзината Вентил Вентил Стил Лактот Вентил Порта Големина Во 1 / 4.Вентил Цевка Големина Во 1 / 4

DEN 1276.80
8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs

Помине Уметност Оркестарот Комплет вклучува : 8 кутии помине камења, накит,1 пинцети, 1 rhinestones берач пенка�

DEN 167.76
【Црна】6PCS Керамичка Плочка Вежба Битови, Mgtgbao Конкретни Вежба Малку Сет за Тули, Плочки, Бетонски, Пластика и Дрво Волфрам Карбид
  • Обновено
Ценетост на стоката:

【Црна】6PCS Керамичка Плочка Вежба Битови, Mgtgbao Конкретни Вежба Малку Сет за Тули, Плочки, Бетонски, Пластика и Дрво Волфрам Карбид

➊Special Дизајн : Копје посочи дизајн силна Карбид машина главата лесно може да навлезат разни материјали.�

DEN 191.76
Amyehouse 6 Pack Правоаголник Пареа Џеб Четка Микрофибер Влошки за Чистење Влошки Замена Компатибилен со Ајкула S3501 S3601 S3550
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Amyehouse 6 Pack Правоаголник Пареа Џеб Четка Микрофибер Влошки за Чистење Влошки Замена Компатибилен со Ајкула S3501 S3601 S3550

6 компјутери Правоаголник Џеб Пареа Четка Влошки Замена за Ајкула Евра Про S3500 серија S3450, S3452, S3455 K, S3501, S350

DEN 455.76
LeMuna 12 Пакет за Обновливи Храна Складирање Кеси со Baggy Rack (4 Литри Замрзнувач Кеси, 4 Обновливи Сендвич Торба, 4 Обновливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LeMuna 12 Пакет за Обновливи Храна Складирање Кеси со Baggy Rack (4 Литри Замрзнувач Кеси, 4 Обновливи Сендвич Торба, 4 Обновливи

Супи, chilisand сосови може да сите одат од замрзнувачот да маса Не се директно допир со отворен пламен или б�

DEN 431.76
Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома

Практична пила додатоци, со голема сила, подобрување на работа ефикасност.Висока цврстина цинк легура м

DEN 1418.16