• Обновено
HaiweiTech HSD-101 Х. 265 Х. 264 1080P 60FPS Видео Аудио Декодер HTTP RTSP RTMP UDP HLS да HD 3G SDI Конвертор IP Стриминг да HD-SDI 3G-SDI Декодер за Декодирање на SDI Видео Енкодер и IP Камера

HaiweiTech HSD-101 Х. 265 Х. 264 1080P 60FPS Видео Аудио Декодер HTTP RTSP RTMP UDP HLS да HD 3G SDI Конвертор IP Стриминг да HD-SDI

Buyers rating:
DEN 4272.00

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Текст : До 4 K@60fps H. 264/ H. 265 IP (RTMP/ RTSP/ RTP/ HTTP/ HLS/ UDP), MPEG1, MPEG2, MPEG4, SL хиперврска (P-P), VP8/ VP9/ AVS/ AVS+.Излез : До 1080p@60fps, 1×SDI, 1×USB, 1×аудио, 1×RS485, IO во/излез.Мулти-IP Во : Поддршка на 1 или 4 канали декодирање во исто време.Декодирање на Протоколи : Видео декодирање поддршка H. 264/H. 265/MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4/VP8/VP9/AVS/AVS+, аудио формат поддршка AAC/MP3/G. 711. Additonal производство, Услуги : Ние сме професионални производителот.Поддршка SDK/API,IP пронаоѓач/Видео за управување со платформа/IOS, Андроид СТАН,Решение се анализира,ОЕМ(повеќе детали : хансен(во)hwsxtec(.)com).На S9110 D врз основа decoders беа наменети за H. 264/ H. 265 IP (RTMP/ RTSP/ RTP/ HTTP/ HLS/ UDP/ SRT), MPEG1, MPEG2, MPEG4, SL хиперврска (P-P), VP8/ VP9/ AVS/ AVS+ декодирање.Нови FPGA архитектура базирана високи перформанси декодер овозможува сликовито висок квалитет на видео излез во текот на SDI конектор (SD/ HD/ 3 G).Текст : .H.264/ 265 IP (RTMP/ RTSP/ RTP/ HTTP/ HLS/ UDP/ SRT),MPEG1, MPEG2, MPEG4, SL хиперврска (p-p), SRT, VP8/ VP9/ AVS/ AVS+ (компатибилен со 4 K stream).Излез : .SDI : 1080 P@ 60/50/ 24, 1080 I@ 60/50, 720 P@ 60/50, 576 I/ P@ 50, 480 I/ P @60. Аудио : HDMI/ 3.5 mm излез во MP3. Декодирање На Протоколи : .Видео декодирање : H. 264/H. 265/MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4/VP8/VP9/AVS/AVS+, аудио формат поддршка AAC/MP3/G. 711. Мулти-погледнете : 1/ 4* TCP/ IP/ SRT Текст Дополнителни : ПАКЕТИ, API Напојување : 12 V 2 AConsumption : 2.8 W Работната Средина : -20℃+ 60℃ Влажност : <90%, не-кондензација Тежина : 300g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Божиќ Декоративни Хартиена Крпа Покрие Домаќинство Десктоп Декорација на Производи Поставени на Маса Врвот Атмосфера Layout (Црвена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Декоративни Хартиена Крпа Покрие Домаќинство Десктоп Декорација на Производи Поставени на Маса Врвот Атмосфера Layout (Црвена

❥Спецификации : Материјал : Неплетени ❥Боја : Црвена green Size : 10 X16cm ★★TYBCSD : Добар квалитет и ниска цена!Им�

DEN 2313.60
Домот Пролет Daisy Цвеќиња Перење Забавува 82l Расклопна Големи Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Домот Пролет Daisy Цвеќиња Перење Забавува 82l Расклопна Големи Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека

Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Не Контактирате Преку ЕМаил Во Секое Време, И Ние Ќе Ви Ги Даде За

DEN 1334.16
MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се

5 оз МБ20 Гранит Полирање Крем (1) 5 инчен Подлога Возачот w / Вежба Адаптер (2) 5 инчен Свињи Коса Влошки (1) 5 ин

DEN 1531.92
Вентил 2V025-06 G1/8 2V025-08 G1/4 Нормално Затворен NC Воздух, Вода, Масло Електромагнетниот Вентил Серпентина Led 2Port 2Ways AC110V
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вентил 2V025-06 G1/8 2V025-08 G1/4 Нормално Затворен NC Воздух, Вода, Масло Електромагнетниот Вентил Серпентина Led 2Port 2Ways AC110V

Ова електрична електромагнетниот вентил е сите месинг кастинг структура, прецизни и веродостојни, има �

DEN 391.44
CHYSP Автоматски Сензор за Движење Ѓубре Може да,Touchless Златно Јајце Ѓубре Може да,Кујна корпата за Ѓубре за Бања Спални Дом Канцеларија,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CHYSP Автоматски Сензор за Движење Ѓубре Може да,Touchless Златно Јајце Ѓубре Може да,Кујна корпата за Ѓубре за Бања Спални Дом Канцеларија,

Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн...

DEN 1488.00
Екран Зголемувачот, Виткање Дизајн Не се Лизга 12-инчен Криви Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Видео Засилувач Видиме Стојат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Екран Зголемувачот, Виткање Дизајн Не се Лизга 12-инчен Криви Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Видео Засилувач Видиме Стојат

Закривен екран дизајн, во согласност со кривини на човечкото око, што луѓето повеќе сакаат да се види.Ја�

DEN 1797.60
HZYDD Столици Домаќинство Стол Мултифункционален Pp Пластични Седишта Дрво Боја Нога Столче Поместена Водоотпорен Канцеларија Стол
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HZYDD Столици Домаќинство Стол Мултифункционален Pp Пластични Седишта Дрво Боја Нога Столче Поместена Водоотпорен Канцеларија Стол

★Масажа дизајн : Оваа градина стол има масажа дизајн на потпирач.Лежи на слободно време стол е многу пог

DEN 8942.88
ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон

Ултратенок и одлична флексибилност.Екранот е дебела Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот.Ако

DEN 504.00
Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи

sweatshirt за жените.Машина За Миење.Материјал : Полиестер, spandex, памук, направен од лесен материјал, мека и ко�

DEN 287.76