• Обновено
JENSEN JMC-180 Ѕид-Mountable CD Систем со AM/FM Stereo Приемник , Црна

JENSEN JMC-180 Ѕид-Mountable CD Систем со AM/FM Stereo Приемник , Црна

Buyers rating:
DEN 1155.12

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Вертикална Вчитување CD Плеер, CD-R/RW Компатибилни, AM/FM Stereo Ресивер со Дигитален Дисплеј, Мулти-функција Сина Назад осветлена LCD Дисплеј.Помошни Текст Џек за Поврзување на Вашиот i Pod, MP3 или други Дигитални Аудио Плеери, Прескокни/Пребарување Напред и Назад, Повторете 1 или Сите, на Произволно Пуштање, Програмабилни Меморија.Часовникот За Аларм, Стерео Звучник Систем, Стерео Приклучок За Слушалки Џек, Ѕид За Полнење Вклучени, Далечински Управувач.Излез : 2 x 1 W ФИРМИ.Напојување : AC 120 V~60 Hz; Далечински Управувач : 2 x "ААА' (UM-4) Батерија (Не се вклучени).Погледнете страница 13 од прирачник за корисникот подолу за отстранување чекори.Ѕидот Mountable CD Систем AM/FM Stereo Ресивер со Дигитални Фреквенција Дисплеј; Помошен Линија-во, Далечински.Помошен влез за поврзување на i Pod, MP3 или други дигитални аудио плеери На Jensen JMC-180 Ѕид-Mountable CD Систем е музички уред кој има сето тоа.Оваа музика систем има CD player, AM/FM радио и стерео приемник.CD плеер е вертикална вчитување играч кој игра на двете читање и читај/пишувај Цд-а.Овој ѕид-mountable CD player има лесен за читање дигитален дисплеј.Постои дополнителна влезен приклучок за i Pod или MP3. Овој стерео ресивер со CD player има прескокнете и пребарување функции на кои може да се напред и рикверц со леснотија.Тоа, исто така, има една песна континуиран режим, или може да се заврши целата игра листата.Случаен игра е исто така на располагање за да зачин работите малку.Заедно со стерео звучници, има стерео џек за слушалки за да слушате песни преку слушалки без нарушување на другите.На Jensen JMC-180 Ѕид-Mountable CD Систем со својот часовник за аларм и далечински управувач е вистински простор saver, дизајнирана за да обезбеди прекрасно музичко искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Cocomii Плоштадот Дијамант iPhone 11 Случај, Тенок Тенка Сјајни Мек, Флексибилен TPU Силиконска Гума Гел 3D Призмата Багажникот Кутија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cocomii Плоштадот Дијамант iPhone 11 Случај, Тенок Тенка Сјајни Мек, Флексибилен TPU Силиконска Гума Гел 3D Призмата Багажникот Кутија

УНИКАТЕН и СТИЛСКИ, КВАЛИТЕТ : Оваа убава случај е компатибилен со i Phone 11 6.1 инчи 2019 Може да се работи со б�

DEN 287.76
NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање

Направени на парична казна квалитет АБС материјал, практични, фирма и повеќе појасна екран...

DEN 623.76
Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба

Мултифункција се прикаже : Bluetooth музика игра,допир за контрола на осветленоста затемнување на боја се ме

DEN 623.76
FFLJT Канцеларија Десктоп Материјали Папка Документи Дрвена Кутија за Складирање Мулти-Слој Финансиски Класификација Сортирање Рек
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FFLJT Канцеларија Десктоп Материјали Папка Документи Дрвена Кутија за Складирање Мулти-Слој Финансиски Класификација Сортирање Рек

Bookends стабилна и солиден,тоа може да биде укината за лесно носење。.Со карактеристиките на голем капаци�

DEN 3930.72
MAPIR Survey3W NDVI Мапирање Камера RGN Црвена+Зелена+Близина на Инфраред Филтер 3.37 mm f/2.8 Нема Нарушување Широк Агол GPS Екран
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MAPIR Survey3W NDVI Мапирање Камера RGN Црвена+Зелена+Близина на Инфраред Филтер 3.37 mm f/2.8 Нема Нарушување Широк Агол GPS Екран

► Ултра остри Нема Нарушување Широк RGN (Црвена + Зелена + Близина на Инфраред) NDVI леќа : 3 ► Одлична за гене

DEN 2047.20
Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco

Компатибилен со Iveco Daily IV 5 / 2006 Одговара на Iveco Daily IV 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вк

DEN 7457.52
SMARTAKE Стаклена Тегла Сетови, 4 Пакети од 2 на 18oz, 2 на 29oz Широк Устата Храна Складирање Тегла со Херметички Дрво Капак, Обновливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SMARTAKE Стаклена Тегла Сетови, 4 Пакети од 2 на 18oz, 2 на 29oz Широк Устата Храна Складирање Тегла со Херметички Дрво Капак, Обновливи

Practicability s карактеристики како:ниска проширување стапка, висока цврстина, висока цврстина, лесни, што е �

DEN 743.76
DJDLOK 100-2000mm Ефективни Удар Запечатени Прашина Доказ Покрие Линеарна Водич Железнички Движење Модул CNC XYZ оска Координираат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DJDLOK 100-2000mm Ефективни Удар Запечатени Прашина Доказ Покрие Линеарна Водич Железнички Движење Модул CNC XYZ оска Координираат

Штркот : 200mm / 8"400mm / 16"600mm / 24"800mm / 32";.Двојно HG15 Тешки Линеарна Железнички Водич и SFU1605, Топката завртка на то�

DEN 664.80