• Обновено
Мемфис Аудио MS60C 6.75 Компонента Звучникот Прилагодете

Мемфис Аудио MS60C 6.75 Компонента Звучникот Прилагодете

Buyers rating:
DEN 2040.00

Залиха

Карбонски влакна конус.Надворешни пасивни crossovers.MClip crossover монтажа решение.Гума опкружуваат.Компонента Дизајн.Звучник тип : Опкружувачки Звук.MSeries јазик функција исто богата прекрасен звук со нов изглед и некои подобрувања на перформансите.Мемфис М Серија MS60 C Компонента јазик се наменети за сигурен квалитет на звукот и перформанси.Ако сте во потрага за точни квалитет на звук над сè друго, MSeries е совршено се вклопуваат.Карактеристики : Компонента Дизајн на Карбонски влакна конус Надворешни пасивни crossovers MClip crossover монтажа решение Гума опкружувачки Компонента Дизајн : MS60 C Спецификации : Големина (во) 6.5" Преголеми RMS Моќност (w) 75 Врв Моќ 150 Чувствителност (d B) 89 Монтажа Длабочина (во) 2.5 Магнет Големина (оз) 13 Гаранција 2 Скара вклучени Y.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CYHO Електрични Вежба Директно месо тело, Додаток за Полнење во Дневниот Домаќинство;Западен Ресторан;Хотел;Кино Театар;Декорација;Училиште,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Електрични Вежба Директно месо тело, Додаток за Полнење во Дневниот Домаќинство;Западен Ресторан;Хотел;Кино Театар;Декорација;Училиште,

Тој е опремен со мултифункционални електрични чекан е вежбабитни.Овој производ може да се користи на кл

DEN 114.96
Лепило Сребрена Боја Пенкало, Сребрена Боја Термички Проводници Лепило Сребро Шприц Нанесете Сребрена Прав Медиум за PCB Одбор Поправка(0.3
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепило Сребрена Боја Пенкало, Сребрена Боја Термички Проводници Лепило Сребро Шприц Нанесете Сребрена Прав Медиум за PCB Одбор Поправка(0.3

Одличен филмформирање својства : Нашата проводници сребро нанесете лепило е строго се тестираат пред д�

DEN 962.40
HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;

ЗАТВОРЕНА ПРИРАБНИЦА И ДОМУВАЊЕ.МЕТАЛ; ПАЛЕТА НА ПРОИЗВОДИ : ХАН Б СЕРИЈА; КОНЕКТОР ЗА МОНТАЖА : ПОВРШИНА

DEN 791.52
73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи

Прилагодливи масажа салон маса е совршен за масажи, facials, веѓа шанса или провира, тетоважи и други салон �

DEN 1588.80