• Обновено
Wenko 62146100 Перење Кошница, Сива, 52 x 54 x 28 см

Wenko 62146100 Перење Кошница, Сива, 52 x 54 x 28 см

Buyers rating:
DEN 2812.32

Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Атрактивни перење кутија со по две прегради за совршен поделба и основните сортирање алишта.Направени од премиум чувствува во сиво-кафеава боја.Со носи ремени за лесен транспорт на машината за перење и два практични капаци.Димензии (L x H x Д) : 52 x 54 x 28 см.Капацитет : 82 litres Material : почувствува : 100% полиестер, баласт : 100% полипропилен.Класичен материјал повторно ги открива – опсег на високо квалитетни чувствува складирање објекти дава луксузен сива со дискретна браун апликации природно и топло шарм во вашиот дом.Опсег на гризе сида надополнува домаќинство со додатоци што се и декоративни и практични за да ви понуди најмногу флексибилна употреба можности.Дуото перење кошница со капацитет од 82 литри вода не само што нудат многу простор за вашиот перење на чекање за следниот миење.Тоа исто така ви дава опција за сортирање на перење во неговите два оддели, e.г.Во зависност од бојата или температура.Особено практична настава : двете генијален табела-топ капаци се спречат несакани изгледа внатрешноста на перење кошеви.Две интегрирани сметководствена ремени се обезбеди удобен транспорт.Материјал : почувствува : 100% полиестер, баласт : 100% полипропилен.Боја : сад : сива боја.Внатрешниот материјал : сива боја.Цевки : кафеава.Димензии L/H/W : 52 x 54 x 28 см.Unpackaged тежина : 2548 g.Широк спектар достигнува од модерен или класичен перење колектори со функционални карактеристики за лесно сортирање и транспорт на перење во трендовски бои и квалитетни материјали, кои совршено се вклопуваат во со било каква околина.Едноставно собирање на вашите валкани алишта во купишта на подот не само што изгледа грозен, тоа исто така го прави насекаде неуреден изглед.Дајте му на вашиот валкана облека постојано место во вашиот дом.Кој ќе ги споделите вашето семејство да знаат точно каде своите валкани чорапи припаѓаат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Upstart Батеријата 4-Pack HEPA Патрон на Филтерот за Замена за Hoover Поттикне TurboPower Bagless Исправена U5268970 Вакуум - Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Upstart Батеријата 4-Pack HEPA Патрон на Филтерот за Замена за Hoover Поттикне TurboPower Bagless Исправена U5268970 Вакуум - Компатибилен

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

DEN 288.00
BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BAIFFEI 7/11mm Лепак Прачки 100 Компјутери Стапови за Пиштол Топла Топи Лепило Електрични Алатки Не Капе Лепак Топла Лепак Стапови

Материјал : ЕВА.мала тежина, може да се поврзат голем број на видови на пластика, играчки, дрво, метал, тка

DEN 1672.08
FFLJT Канцеларија Десктоп Материјали Папка Документи Дрвена Кутија за Складирање Мулти-Слој Финансиски Класификација Сортирање Рек
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FFLJT Канцеларија Десктоп Материјали Папка Документи Дрвена Кутија за Складирање Мулти-Слој Финансиски Класификација Сортирање Рек

Bookends стабилна и солиден,тоа може да биде укината за лесно носење。.Со карактеристиките на голем капаци�

DEN 3930.72
PUTORSEN Електрични Висина Прилагодливи Стои Маса, 48 x 24 Инчи Седат Стојат Дома за Статистика Табела со Splice Одбор, Црна Рамка/Темно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PUTORSEN Електрични Висина Прилагодливи Стои Маса, 48 x 24 Инчи Седат Стојат Дома за Статистика Табела со Splice Одбор, Црна Рамка/Темно

【ЕЛЕКТРИЧНИ ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ ЛИФТ СИСТЕМ】PUTORSEN висина прилагодливи електрични стои биро е здрав и �

DEN 1519.20
Вино Стакло Виси Рек Црна Може Да Се Изменуваат, Металик Железо Пехари Stemware Рек Носителот, Вино Чување На Екранот Полица, Монтажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вино Стакло Виси Рек Црна Може Да Се Изменуваат, Металик Железо Пехари Stemware Рек Носителот, Вино Чување На Екранот Полица, Монтажа

★Лесно да се инсталира : конфигурирање на сите инсталација делови, perforate инсталација, стабилна суспензи

DEN 17004.24