• Обновено
UNIQOOO Акрилик Знак Носители со Злато Граница, Пакет од 6 | 4x6 & Пакет од 6 | 5x7 Двојно Двострано Јасна Рамка

UNIQOOO Акрилик Знак Носители со Злато Граница, Пакет од 6 | 4x6 & Пакет од 6 | 5x7 Двојно Двострано Јасна Рамка

Buyers rating:
DEN 1478.40

Залиха

МОДЕРЕН ШИК ИЗГЛЕД - традиционалните обичен акрилик знак на сопствениците, сега надградена и веќе не е досадно!Со додавање на згодна злато граница и постабилна триаголник база, овие 4mm дебели акрилик рамки ќе седат во табела безбедно и светне на животната средина во една секунда.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направен од висок квалитет на акрил, овие носители се изградени да трае долго време и лесно да се чисти. 2 чекор-лесно поставување : 1. Лесно оптоварување вашите фотографии или документ. 2. Вметнете ја акрилик листови во база.Оваа вчитување функција ќе се спречи каква било вода или прав од внесување на екранот.ЗА ПОВЕЌЕ НАВРАТИ - на Нашите носители работи и со повеќето 4x6/5x7 инчи фотографии и табела знаци.Совршен за домот, ресторан, кафе, свадба, ангажман партија, булчински туш, бебе туш, прослава, или некој друг настан.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Пакет од 12 акрилик знак за носител со злато граница.Мерки 4x6 инчи(Пакување од 6),5x7 инчи(Пакување од 6) со 1.7 инчи широка база. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - трговска МАРКА е поднесена во U. S. A. - Во бизнисот од 2011 - UNIQOOO производи се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.Контактирајте со нашата служба за корисници за повеќе информации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco

Компатибилен со Iveco Daily IV 5 / 2006 Одговара на Iveco Daily IV 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вк

DEN 7457.52
ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 855E-10TL4 СЕР. НА NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 888.00
FFLJT Канцеларија Десктоп Материјали Папка Документи Дрвена Кутија за Складирање Мулти-Слој Финансиски Класификација Сортирање Рек
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FFLJT Канцеларија Десктоп Материјали Папка Документи Дрвена Кутија за Складирање Мулти-Слој Финансиски Класификација Сортирање Рек

Bookends стабилна и солиден,тоа може да биде укината за лесно носење。.Со карактеристиките на голем капаци�

DEN 3930.72
DJDLOK 100-2000mm Ефективни Удар Запечатени Прашина Доказ Покрие Линеарна Водич Железнички Движење Модул CNC XYZ оска Координираат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DJDLOK 100-2000mm Ефективни Удар Запечатени Прашина Доказ Покрие Линеарна Водич Железнички Движење Модул CNC XYZ оска Координираат

Штркот : 200mm / 8"400mm / 16"600mm / 24"800mm / 32";.Двојно HG15 Тешки Линеарна Железнички Водич и SFU1605, Топката завртка на то�

DEN 664.80
Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Звучник Ноќ Светлата Преносни Аларм Ноќни Ламби Допир Контрола RGB Multicolor Менување на Led Светилки за во Спалната соба

Мултифункција се прикаже : Bluetooth музика игра,допир за контрола на осветленоста затемнување на боја се ме

DEN 623.76