• Обновено
Ролан V-1HD HD Видео Switcher + Dual РКА Кабел + Speed HDMI Кабел + Црна MIDI Кабел + Strapeez, Црно - Крајната Додаток Пакет

Ролан V-1HD HD Видео Switcher + Dual РКА Кабел + Speed HDMI Кабел + Црна MIDI Кабел + Strapeez, Црно - Крајната Додаток Пакет

Buyers rating:
DEN 23880.00

Залиха

Оваа Photo4 Less Врвот Вредност Ролан HD Видео Switcher Со 1-Година Ограничена Гаранција Комплет вклучува : .Ролан V-1 HD HD Видео Switcher 4 x HDMI Влез Switcher - Hosa СРЕДИНАТА-305 Црна MIDI Кабел, 5 метри.Hosa Кабел CRA202 Двојна РКА На Двоен РКА Кабел - 6.5 Нога - Hosa HDMD-403 3-Нозе Стандард Speed HDMI кон DVI-D Кабел.Оп/Tech Strapeez, Црно - Повеќенаменски Ремени дизајниран да се организира моќ кабли, компјутерски кабли. 4 HDMI Влезови со Рамка Buffers - Хардвер или КОМПЈУТЕР за Контрола на - 12-Канален Дигитален Аудио Миксер - Прирачник Т-Бар - Програма за Излез и Мулти-Прикажете Преглед - Слика-Во-Слика, Зелена Екранот за Внесување - Напредно Видео Ефекти.Роланд е V-1 HD 4 x HDMI Влез Switcher е пренослив решение за HD видео производство кои можат да се сместат до четири HD влезови.На влезови секој има рамка бафер/TBC, така што не треба да се Genlock вашиот текст извори заедно.Можете да го контролирате switcher рачно со користење на вградената контроли или поврзете го на компјутер или на i Pad работи факултативна софтвер за електронска контрола.Одберете ги вашите работни резолуција и да се префрлате помеѓу вашиот четири влезни извори.Изграден во switcher е 12-канален аудио миксер, која може да се де-вградите и вградување на аудио сигнали од HDMI.Интегрирани Т-fader ви овозможува рачно контрола на брзината на транзиции, или можете да го користите земе копчето за да actuate вашиот одбраната на преминот.Единицата карактеристики на програма и мулти-прикажете преглед на излез, како и аналоген аудио влез и излез.Иако мал во големина, тоа ви овозможува да се изврши слика-во-слика, зелена-екранот, и други внесување ефекти, и да се трансформира контрола им овозможува напредно видео ефекти на вашиот снимки.Комплет Вклучува : Ролан V-1 HD HD Видео Switcher Двојна РКА Кабел HDMI кон DVI-D Кабел Црна MIDI Кабел Strapeez, Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Големиот Parfums Парфем Масло Set - Mambo Тело Нафта за Мажи Миризливи Мирис на Нафта - Нашата Интерпретација, со Тек На Шишиња и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Големиот Parfums Парфем Масло Set - Mambo Тело Нафта за Мажи Миризливи Мирис на Нафта - Нашата Интерпретација, со Тек На Шишиња и

Големиот Parfums Парфем Масла, Телото и Темјан масла нудат најдобрите квалитет на сите миризливи & парфем м�

DEN 599.76
Водоотпорен Пелена Менување на Рампа (23.6x 29.5), Entyle Перат Обновливи Дише Течење Доказ Младата Душек Подлога Преносни Патување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорен Пелена Менување на Рампа (23.6x 29.5), Entyle Перат Обновливи Дише Течење Доказ Младата Душек Подлога Преносни Патување

✿ Премиум Квалитет Кревет Подлога Многу абсорбента мека обвивка се задржи влагата далеку од бебешка к�

DEN 311.76
Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи

sweatshirt за жените.Машина За Миење.Материјал : Полиестер, spandex, памук, направен од лесен материјал, мека и ко�

DEN 287.76
Божиќ Декоративни Хартиена Крпа Покрие Домаќинство Десктоп Декорација на Производи Поставени на Маса Врвот Атмосфера Layout (Црвена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Декоративни Хартиена Крпа Покрие Домаќинство Десктоп Декорација на Производи Поставени на Маса Врвот Атмосфера Layout (Црвена

❥Спецификации : Материјал : Неплетени ❥Боја : Црвена green Size : 10 X16cm ★★TYBCSD : Добар квалитет и ниска цена!Им�

DEN 2313.60
Екран Зголемувачот, Виткање Дизајн Не се Лизга 12-инчен Криви Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Видео Засилувач Видиме Стојат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Екран Зголемувачот, Виткање Дизајн Не се Лизга 12-инчен Криви Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Видео Засилувач Видиме Стојат

Закривен екран дизајн, во согласност со кривини на човечкото око, што луѓето повеќе сакаат да се види.Ја�

DEN 1797.60
Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот

Едноставно и ефикасно прилагодување, трае само неколку секунди да се постави.ПВЦ фолија на површината и

DEN 261.36
Батеријата Случај за iPhone 12 Про Макс (6.7 инчен), Надградени 5500mAh Тенок Преносни Заштитна Полначот Случај Батерија Продолжен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Батеријата Случај за iPhone 12 Про Макс (6.7 инчен), Надградени 5500mAh Тенок Преносни Заштитна Полначот Случај Батерија Продолжен

(компатибилен со слушалки).Никогаш не се грижите за вашиот телефон истекува на батеријата во вашиот сек�

DEN 335.76
TENTI Чевли Промена на Столицата-Лен Ткаенини Чевли се Менува Столче Дрвени Мали Нозе Мода Круг Footstool за Дневна Соба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TENTI Чевли Промена на Столицата-Лен Ткаенини Чевли се Менува Столче Дрвени Мали Нозе Мода Круг Footstool за Дневна Соба

Круг Footstool : симпатична лен стол перница не само што обезбедува место за починка за твоите нозе, но, исто �

DEN 2375.76
MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се

5 оз МБ20 Гранит Полирање Крем (1) 5 инчен Подлога Возачот w / Вежба Адаптер (2) 5 инчен Свињи Коса Влошки (1) 5 ин

DEN 1531.92
Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна

Силна адхезија : Нашата лепило има силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS / PC и други пластични супстрати, ш�

DEN 441.60
BYWWANG 2 парчиња ЛЕД Blinker Динамичен Пак Јачина на Светлината Страна Огледало Repeater Јачина на Светилка,за Kia Ceed JD 2013-2018
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BYWWANG 2 парчиња ЛЕД Blinker Динамичен Пак Јачина на Светлината Страна Огледало Repeater Јачина на Светилка,за Kia Ceed JD 2013-2018

★ Направени од премиум ABS пластика, материјал школка,LED чип технологија,се повеќе издржливи.Точно одгов�

DEN 1142.40