• Обновено
Asus Vivobook K570ZD Неформални Игри Лаптоп, 15.6 Full HD IPS Ниво, AMD Quad Core Ryzen 5 2500U ПРОЦЕСОРОТ, GeForce GTX 1050, 8GB DDR4, SSD 256GB, Отпечатоци Читателот, позадинско осветлување KB, Windows 10 – K570ZD-ES51

Asus Vivobook K570ZD Неформални Игри Лаптоп, 15.6 Full HD IPS Ниво, AMD Quad Core Ryzen 5 2500U ПРОЦЕСОРОТ, GeForce GTX 1050, 8GB

Buyers rating:
DEN 13372.32

Залиха

Amd Quad-core Ryzen 5 2500 U Процесор (До 3.6 GHz) и NVIDIA Ge Force GTX 1050 2 GB GDDR5 Графика. 15.6" FHD IPS ниво екранот. 8 GB DDR4 RAM меморија; 256 GB М. 2 SSD; Windows 10 Дома.Отпечаток читателот и позадинско осветлување на тастатура; секојдневен гејмерски лаптоп.Сеопфатна конекции, вклучувајќи USB 3.1 Тип-C (Gen1), USB 3.0, USB 2.0, HDMI, молња-брзо двојна антена 802.11 AC Wi-Fi држи сте поврзани преку било застој или пречки.Asus Vivo Book K570 е тенок и лесен високи перформанси неформални игри Лаптоп кој е придвижуван од AMD Quad-core процесор.Таа обезбедува зачудувачки е благодарение на 1080 P FHD IPS-Ниво екранот и висок квалитет на NVIDIA Ge Force GTX 1050 4 GB Графика.Вистинските брзината на трансфер на USB 3.0, 3.1 (Генералот 1 и 2), и/или Тип-C ќе варира во зависност од многу фактори, вклучувајќи го и брзина на обработка на домаќинот уред, на датотеката атрибути и други фактори кои се поврзани со системската конфигурација и оперативниот средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HFS-25 1/dn25 Проток на Вода Контрола Switch Гребло Контрола Switch Висока Сигурност 6-380V Нерѓосувачки Челик & Пластика, Електрични

Протокот прекинувачот е обично се користи во места кои бараат блокирам или.Усвојување на високо квалит�

DEN 2241.60
ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЕКСПРЕС ИСПОРАКА од СТРАНА на DHL За Чешање на Главата & Мрсна Коса Zenze Kaffir Вар Леплива Ориз Исплакнете со Вода Билни Шампон

Текстура има добра течност.Содржина : 250ml.Со блага арома на бергамот плус мирисот на glutinoориз е многу осв�

DEN 1584.00
CIVIVI McKenna Пред Flipper Преклопен Нож - Мали Џебен Нож со 154CM Сечилото Месинг Рачка-Една Рака го Отворите Нож за Секојдневна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CIVIVI McKenna Пред Flipper Преклопен Нож - Мали Џебен Нож со 154CM Сечилото Месинг Рачка-Една Рака го Отворите Нож за Секојдневна

✅【Дизајниран од страна на Илија Isham】Преклопен нож со единствена форма карактеристики на остар жилет д

DEN 2238.00
Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Право на Патникот Страна Огледало VL721 Unpainted Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Iveco

Компатибилен со Iveco Daily IV 5 / 2006 Одговара на Iveco Daily IV 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вк

DEN 7457.52
ИНДУСТРИСКИ MRO 337-K01-KE 150PSI 3 NSNP-ОЕМ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ИНДУСТРИСКИ MRO 337-K01-KE 150PSI 3 NSNP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 15624.00