• Обновено
TANKE Опис: Оваа Риба Фидер може да Ви Помогне да се Хранат Вашите Риби Автоматски Кога Сте Далеку од 9.1 оз

TANKE Опис: Оваа Риба Фидер може да Ви Помогне да се Хранат Вашите Риби Автоматски Кога Сте Далеку од 9.1 оз

Buyers rating:
DEN 2241.60

Залиха

Риба Резервоарот Хранење Овој паметен риба фидер гасови вашите риби автоматски кога сте далеку од дома, четири пати на ден.Риба Фидер Усвојување АБС материјал, еко-пријателски, не-токсични, висока температура отпор и издржливи.Риба задолжени за хранење телиња Напојува од страна на 2 АА батерии, повеќе енергија-заштеда на микро-ampere потрошувачка на енергија.Риба Храна Фидер Автоматски се Прилагодува функции амбиент е погоден за вас да се прилагоди на храна штекер според риба потреби.Риба Фидер Совршен за шушка, честички и мали лента на храна, добар помошник за секојдневна здрава исхрана.Опис : Оваа риба фидер може да ви помогне да се хранат вашите риби автоматски кога сте далеку од дома.Храната штекер и хранење време се прилагодливи со поставување на функцијата копчето според риба потреби.Напојува од страна на 2 АА батерии, тоа е заштеда на енергија.Автоматско и удобен фидер за секојдневна здрава исхрана.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот на : Риба Фидер Материјал : Пластични Моќност : 2 * АА Батерии(батерии не се вклучени) Капацитет : 0.175 L Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Прибл. 14*6cm/5.51*2.36 во Тежина : Околу. 260g Пакет се Вклучени : 1 x Риба Фидер 1 x Заградата 1 x Налепница 1 x Прирачник Забелешка : 1. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 2. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Камелеон На Тропски Остава Рамка Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Камелеон На Тропски Остава Рамка Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома

Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.МУЛТИЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Ка

DEN 911.52
ПИЛОТ G2 Ограничен Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкало, парична Казна Точка, Барел се Разликуваат Бои, Црна, Мастило,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПИЛОТ G2 Ограничен Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкало, парична Казна Точка, Барел се Разликуваат Бои, Црна, Мастило,

ИДЕАЛЕН ПЕНКАЛО ЗА OVERACHIEVERS : непречено пишување, долготраен Пилот G2 Премиум Гел Мастило Пенкало е опреме

DEN 256.32
Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Huarll Женска Симпатична Дуксери Боја Блок Тинејџерски Девојки Kawaii Кученце Печати Маскирани Sweatshirt Графички Pullover Блузи

sweatshirt за жените.Машина За Миење.Материјал : Полиестер, spandex, памук, направен од лесен материјал, мека и ко�

DEN 287.76
Големиот Parfums Парфем Масло Set - Mambo Тело Нафта за Мажи Миризливи Мирис на Нафта - Нашата Интерпретација, со Тек На Шишиња и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Големиот Parfums Парфем Масло Set - Mambo Тело Нафта за Мажи Миризливи Мирис на Нафта - Нашата Интерпретација, со Тек На Шишиња и

Големиот Parfums Парфем Масла, Телото и Темјан масла нудат најдобрите квалитет на сите миризливи & парфем м�

DEN 599.76
Hilitand Шлем Слушалки приклучен Кабел, 90cm двонасочна Радио Кабелот со PTT Копчето, 2,5 mm Кабел за Kenwood, за УВ-5R, за, за Vimoto
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hilitand Шлем Слушалки приклучен Кабел, 90cm двонасочна Радио Кабелот со PTT Копчето, 2,5 mm Кабел за Kenwood, за УВ-5R, за, за Vimoto

Оваа врска кабелот е наменска за шлем на корисници кои може да го поврзете воки токи радио со шлем слуша�

DEN 1615.20
Вино Стакло Виси Рек Црна Може Да Се Изменуваат, Металик Железо Пехари Stemware Рек Носителот, Вино Чување На Екранот Полица, Монтажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вино Стакло Виси Рек Црна Може Да Се Изменуваат, Металик Железо Пехари Stemware Рек Носителот, Вино Чување На Екранот Полица, Монтажа

★Лесно да се инсталира : конфигурирање на сите инсталација делови, perforate инсталација, стабилна суспензи

DEN 17004.24
MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MB Стоун ПРО МБ-20 Полирање Комплет - Гранит полски, Гранит Полирање Алатка, Камен полски | Серпентини & Кварцит | Подготвен да се

5 оз МБ20 Гранит Полирање Крем (1) 5 инчен Подлога Возачот w / Вежба Адаптер (2) 5 инчен Свињи Коса Влошки (1) 5 ин

DEN 1531.92