• Обновено
Motorola E6s Dual-SIM 32GB ROM + 2GB RAM меморија (Само GSM | Не CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE паметен Телефон (Метеор Сива боја) - Меѓународна Верзија

Motorola E6s Dual-SIM 32GB ROM + 2GB RAM меморија (Само GSM | Не CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE паметен Телефон (Метеор Сива боја)

Buyers rating:
DEN 3468.00

Залиха

6.1 инчи, IPS LCD, 720 x 1560 со пиксели.Мрежа Компатибилност : DUAL-SIM (НАНО-SIM) SIM КАРТИЧКАТА 1 И на SIM-КАРТИЧКА 2 [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : WCDMA : 800(Б1) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(B2) и/или 4 G : LTE : 800(B20) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2300(B40) / 2500(B41) / 2600(B7) 2600(B38). 32 GB Меморија, 2 GB RAM меморија, micro SDXC (посветен слот).Андроид 9.0 (Пита), Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm), Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53. 13 MP, f/2.2, 1/3.1", 1.12 µm, PDAF 2 MP, (длабочина), Пред : 5 MP, f/2.2, 1.12 µm.Се сретне мото e6s.Комбинирање на ултра-брза фокус 13 MP камера со длабочина сензор, можете лесно може да фати убава портрети користење на замаглени bokeh ефект.Потоа го видите вашиот сјај на ултра-широк екран, кој се протега од раб до раб.КОМПАТИБИЛЕН ДА се КОРИСТИ и СО МРЕЖА SIM КАРТИЧКИ КОИ РАБОТИ ONSIM КАРТИЧКА 1 И SIM КАРТИЧКА 22 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/or3 G : WCDMA : 800(Б1) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(B2) и/or4 G : LTE : 800(B20) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2300(B40) / 2500(B41) / 2600(B7) 2600(B38)ВАЖНО : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ МРЕЖЕН ОПЕРАТОР ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ ПРОВЕРИ ПРЕД ДА СЕ КУПАТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна

Силна адхезија : Нашата лепило има силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS / PC и други пластични супстрати, ш�

DEN 441.60
73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи

Прилагодливи масажа салон маса е совршен за масажи, facials, веѓа шанса или провира, тетоважи и други салон �

DEN 1588.80
Fintie 4 Пакет Пенкало Јамка Носителот Компатибилен со Apple Молив 1 & 2 Генерација и Перо Пенкала, Еластична Лепило Кожа Пенкало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Fintie 4 Пакет Пенкало Јамка Носителот Компатибилен со Apple Молив 1 & 2 Генерација и Перо Пенкала, Еластична Лепило Кожа Пенкало

Совршено дизајнирани за Apple Молив 1 & 2 Генерација, компатибилен со i Pad Воздухот 4 2020, i Pad 10.2, i Pad Про 11 / 12.9, i P

DEN 215.76