• Обновено
JBL Одат 3 Преносни Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Пакет со Премиум футрола (Зелен)

JBL Одат 3 Преносни Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Пакет со Премиум футрола (Зелен)

Buyers rating:
DEN 1319.76

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ексклузивен Пакет вклучува JBL GO3 Говорникот & нашата Премиум Патување футрола.JBL Одат 3 е ултра-пренослив дизајн оди одлично со најновите стилови, и неговиот дизајн го направите да изгледа како голем како тоа звучи.JBL Одат 3 е IP67 водоотпорен и dustproof, па може да се донесе вашиот говорникот насекаде.Безжично да стримувате музика од вашиот телефон, таблет или било кој друг Bluetooth-enabled device.JBL Оди дава 3 до 5 часа на исполнување на едно полнење.Го ЗГРАБИ И да ОДАТ JBL ОДАТ 3 карактеристики храбар стил и богата JBL Про Звук.Со својот нов око-фаќање на напнат дизајн, шарени ткаенини и експресивен детали за овој јазик е мора да се има додаток за вашиот следен излет.Вашите песни ќе се креваш во тек со JBL Про Звук, тоа е IP67 водоотпорен и dustproof, така што можете да ги слушање дожд или сјај, и со интегриран циклус, може да се носат насекаде.ОДЕТЕ 3 доаѓа во сосема нови нијанси и комбинации на бои инспирирани од моменталната улична мода.JBL ОДАТ 3 изгледа како жив како тоа звучи и никогаш не успева да ја постави основата за забава.БЕЗЖИЧНА BLUETOOTH СТРИМИНГ Безжично поток висок квалитет на звукот од вашиот паметен телефон или таблет.БАТЕРИЈА на Built-in, батерија Li-ion батерија поддржува до 5 часа на изведба.IP67 ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF На IP67 водоотпорен домување прави ОДАТ 3 совршен за грижете се-бесплатно слушање на плажа или покрај базенот, или дури и во тоа.ЖИВОПИСНИ БОИ JBL Одат 3 карактеристики ексклузивно colorways инспириран од најновите улични модни трендови, воведување на сосема нови нијанси и комбинации.ПРО ЗВУК JBL GO3 испорачува изненадувачки богатиот JBL Про Звук и punchy бас да ја постави основата за забава.Овој Ексклузивен Пакет вклучува нашата премиум патување футрола за вашиот JBL ОДАТ 3 и Тип-C полнење преку USB кабел.Овој Ексклузивен Пакет Ги Вклучува Следните Ставки : 1 x Премија Патување футрола 1 x JBL Одат 3 Говорник 1 x USB-C Полнење Кабел 1 x Quick Start Водич.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фокс Злато Цвеќиња Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фокс Злато Цвеќиња Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажно и Суво Организатор

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 239.76
Масажа Табела Преносни Масажа Кревет Спа Кревет 84 Инчен 2 Виткање Висина Прилагодливи Професионални Преносни Виткање Масажа Маса,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Масажа Табела Преносни Масажа Кревет Спа Кревет 84 Инчен 2 Виткање Висина Прилагодливи Професионални Преносни Виткање Масажа Маса,

✔【Soft & Удобно & Силна】 : масажа маса има 2инчендебел сунѓерот, да ви даде меки и удобни искуство.Оваа про�

DEN 3359.52
Amyehouse 6 Pack Правоаголник Пареа Џеб Четка Микрофибер Влошки за Чистење Влошки Замена Компатибилен со Ајкула S3501 S3601 S3550
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Amyehouse 6 Pack Правоаголник Пареа Џеб Четка Микрофибер Влошки за Чистење Влошки Замена Компатибилен со Ајкула S3501 S3601 S3550

6 компјутери Правоаголник Џеб Пареа Четка Влошки Замена за Ајкула Евра Про S3500 серија S3450, S3452, S3455 K, S3501, S350

DEN 455.76
DESTACO WK600-120-6-К Серија WK600 Пневматски Моќ Цилиндар со Т-Слот Сензор Планината, ISO Опремени Клипот Род, 120mm Напред мозочен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DESTACO WK600-120-6-К Серија WK600 Пневматски Моќ Цилиндар со Т-Слот Сензор Планината, ISO Опремени Клипот Род, 120mm Напред мозочен

10 : 1 механички предност.Карактеристични се два чекори на мозочен удар : напред мозочен удар за да се движ

DEN 1432.80
Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини

Пневматски црева дојде со дебели цевки ѕид, висок заобленоста, притисок и експлозијадоказ.Мазна и проѕи

DEN 148.56
Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба

【Премиум Материјалот】Нашата зелена растителна ѕид налепници се отстранува самолепило ПВЦ материјал,�

DEN 263.52
10pcs/многу SPX3819M5-L-5-0/TR SPX3819M5-L-5-0 SOT-23-5
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/многу SPX3819M5-L-5-0/TR SPX3819M5-L-5-0 SOT-23-5

Состојба : Нова Тип : Други Моќ Дисипација : Меѓународен стандарден Број на Модел : SPX3819 M5L50 / TR SPX3819 M5L50 SOT235 �

DEN 2100.00