• Обновено
Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Шкода Kodiag -2020 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација Bluetooth FM Поддршка Огледало Линк Копија Кам

Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Шкода Kodiag -2020 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација

Buyers rating:
DEN 652.80

Залиха

【9inch ЕКРАН на ДОПИР】 : Андроид автомобил стерео bluetooth со 9 инчен HD 1024*600 капацитивни екран на допир,подобро од resistive екран,одговорно екранот за контроли, пристап и контрола е бриз!Поголема и појасна екран на двојно din стерео во автомобил ќе ви даде прекрасно визуелно доживување.0 автомобил стерео радио играчот може да се поврзете со интернет преку вградениот WIFI, можете да уживате во сурфањето на интернет и симнување на апликации ви се допаѓа од изградена-во Продавницата на двојно din автомобил стерео bluetooth : Facebook, You Tube, Gmail,Tik Tok и така натаму.Ве молиме потврдете пред купување, ве молиме контактирајте со нас.Андроид главата единица двојно din поддршка Двојна Зона Функција, па можете да уживате во музика,радио, кога навигација. - Ова сателитска навигација GPS систем за навигација сателитска навигација играч Bluetooth автоматско радио е само компатибилни За "Шкода" Kodiag 2016-2020 .Исто така,андроид автомобил стерео gps навигација за поддршка онлајн навигација по поврзување на WIFI или "жешко" место.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Starocle Декоративни Лен Фрли Перница Покрие Кореја Calligraphy Лили Година Апстракт Риба Азиско Овошје со Мастило се Мијат Сликарство
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Starocle Декоративни Лен Фрли Перница Покрие Кореја Calligraphy Лили Година Апстракт Риба Азиско Овошје со Мастило се Мијат Сликарство

Декоративни фрли pillowcases плоштадот покрие големина : 18 x 18 инчи.Материјал : трајни лен мешавина ткаенина, к

DEN 811.20
Бања ShelfStorage Полиците, Лебдејќи Полици Мулти‑Функционални Полица Висок Квалитет на Железо и МДФ Материјал за Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бања ShelfStorage Полиците, Лебдејќи Полици Мулти‑Функционални Полица Висок Квалитет на Железо и МДФ Материјал за Дома

Направен од висок квалитет на железо и МДФ материјал, носат‑отпорни, анти‑ ' рѓа, анти‑корозија, силни �

DEN 1902.96
(25) 8 - Цинк, Обложени Рѓа Отпорни Дрва Тај - Тешки 1/4 - Хексадецимален Главата Структурни Завртка - 5/8 Широк Страната Глава со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

(25) 8 - Цинк, Обложени Рѓа Отпорни Дрва Тај - Тешки 1/4 - Хексадецимален Главата Структурни Завртка - 5/8 Широк Страната Глава со

8" Тешки 3 / 16" месо тело за висока јачина 1 / 4" Хексадецимален главата за лесно да ги инсталиратевисок врт

DEN 189.36
mkki Пеглање Одбор Ги Пеглање Одбор Кука, Пеглање Одбор на Држачот за Ѕид, Пеглање Одбор Ѕид Држачот за Ѕид Закачалка Ѕид Рек Ѕид
  • Обновено
Ценетост на стоката:

mkki Пеглање Одбор Ги Пеглање Одбор Кука, Пеглање Одбор на Држачот за Ѕид, Пеглање Одбор Ѕид Држачот за Ѕид Закачалка Ѕид Рек Ѕид

Универзална пеглање одбор ги кука.Исто така, може да се користи за крпи, четки за чистење, спреј шишиња, п

DEN 335.76
Две во Едно Компактно Пеглање со Пареа Притиснете и Пареа Притиснете Стојат Set - 1,350 Вати Пареа Прес - Прилагодливи Телескопски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Две во Едно Компактно Пеглање со Пареа Притиснете и Пареа Притиснете Стојат Set - 1,350 Вати Пареа Прес - Прилагодливи Телескопски

Ова го прави тоа едноставно да се задржи на објектите што сакате да ги пареа блиску да направи вашата ра�

DEN 13199.76
LEONLITE 6W И Светлината LED, Низок Напон 12-24V, Рамни Врвот Во-Земјата Осветлување, 3000K Топло Бела УЛ Наведени Кабел, IP67 Водоотпорен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LEONLITE 6W И Светлината LED, Низок Напон 12-24V, Рамни Врвот Во-Земјата Осветлување, 3000K Топло Бела УЛ Наведени Кабел, IP67 Водоотпорен

✅ Тешки Воземјата Осветлување : Направен од умреизлиени алуминиум, ова ДОВЕДЕ и светлината има одлична

DEN 3047.76
DADAMAI Уво Пирсинг Алатка за Полнење,98Pcs Ушите, Носот Папокот Усна Piercer Машина Studs,Само Уво Пирсинг Пиштол за Еднократна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DADAMAI Уво Пирсинг Алатка за Полнење,98Pcs Ушите, Носот Папокот Усна Piercer Машина Studs,Само Уво Пирсинг Пиштол за Еднократна

[Практичен и Удобен]Овој уво пирсинг алатка е многу лесен за употреба, ви овозможува да го направите на у

DEN 1065.60
LK Компатибилен со Apple Види 40mm Бенд Случај со Вграден-во Калено Стакло Екран Заштитник, Отстранлив Бенд & Копчиња, Браник маска,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LK Компатибилен со Apple Види 40mm Бенд Случај со Вграден-во Калено Стакло Екран Заштитник, Отстранлив Бенд & Копчиња, Браник маска,

[Compatibly] Совршено компатибилни со Apple Види 40mm серија 6, SE, 5, 4 и даде совршена заштита за да го види [Високо К�

DEN 191.76
Hanobe Керамички Храна Складирање Тегла Сет од 3 Црна Порцелански Храна Канистер со Херметички Печат Бамбус Капак Деликатна Мат Чај,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hanobe Керамички Храна Складирање Тегла Сет од 3 Црна Порцелански Храна Канистер со Херметички Печат Бамбус Капак Деликатна Мат Чај,

Купи со доверба! Различни големини може да се одржи повеќе работи.ЗОШТО ДА СЕ ИЗБЕРЕ НАШИОТ ЧАЈ, КАФЕ И Ш�

DEN 863.52
CUJUX Подлога Носителот Лента Фармацевт Мермер Канцелариски Материјали Биро Организатор Десктоп Организација (Боја : Б)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CUJUX Подлога Носителот Лента Фармацевт Мермер Канцелариски Материјали Биро Организатор Десктоп Организација (Боја : Б)

Мермерна текстура ги исполнува со злато, светлина луксузен стил за да заличи вашето канцеларија и workspace,

DEN 11516.16