• Обновено
WINUS 110V 5L 7.5-12.5 KG/H Дома Автоматско Масло Притиснете Машина Комерцијални Expeller Extractor за Castor Лен Кикирики Canola Сусам Сончоглед 1500W НАС Акции

WINUS 110V 5L 7.5-12.5 KG/H Дома Автоматско Масло Притиснете Машина Комерцијални Expeller Extractor за Castor Лен Кикирики Canola

Buyers rating:
DEN 669.60

Залиха

★Употребата на индустриски одделение 1500 W високо-моќен мотор, сите-челик спирален опрема структура, силна коњски сили и стабилност. ★Нафтената екстракција ефикасноста е поголема, суров материјал може да се исцеди 7.Анти- ' рѓа и корозија, долг работен век.Проширена верзија на 265mm притиснете бар и притиснете стегајќи се стврдне да обезбеди повеќе носат-отпорни, и во голема мера се подобри услуги живот.★Машината е направена на 304 нерѓосувачки челик. 6、моторот користи чист бакар основни и создава помалку топлина.Апликации : Масло притиснете машина може да се користи за кикирики, соја, семе од репка, ореви, сусам.5 КИЛОГРАМИ на час, и масло принос е висока (масло принос од кикирики е 40%-46%) 5.Вграден-во dual-температура грејач, слободно да избираат помеѓу висока и ниска температура, материјалот може да биде слободен од пржење.Вграден вентилатор за ладење на системот за 12 часа на непрекината работа.Употребата на индустриски одделение 1500 W високо-моќен мотор, сите-челик спирален опрема структура, силна коњски сили и стабилност.5 КИЛОГРАМИ на час, и масло принос е висока (масло принос од кикирики е 40%-46%).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Масажа Табела Преносни Масажа Кревет Спа Кревет 84 Инчен 2 Виткање Висина Прилагодливи Професионални Преносни Виткање Масажа Маса,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Масажа Табела Преносни Масажа Кревет Спа Кревет 84 Инчен 2 Виткање Висина Прилагодливи Професионални Преносни Виткање Масажа Маса,

✔【Soft & Удобно & Силна】 : масажа маса има 2инчендебел сунѓерот, да ви даде меки и удобни искуство.Оваа про�

DEN 3359.52
EuisdanAA 7 Кол 30мм Дебелина Круг Автомобил Чистење Полирање Сунѓерот Диск Тркало Подлога Темно Црвена(7 Кол 30мм Espesor Редондо
  • Обновено
Ценетост на стоката:

EuisdanAA 7 Кол 30мм Дебелина Круг Автомобил Чистење Полирање Сунѓерот Диск Тркало Подлога Темно Црвена(7 Кол 30мм Espesor Редондо

Име На Производ : Полирање На Автомобил Тркала; Материјал : Се Чувствува.Пакет Содржина : 1 x Автомобил Пол

DEN 825.60
HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;

ЗАТВОРЕНА ПРИРАБНИЦА И ДОМУВАЊЕ.МЕТАЛ; ПАЛЕТА НА ПРОИЗВОДИ : ХАН Б СЕРИЈА; КОНЕКТОР ЗА МОНТАЖА : ПОВРШИНА

DEN 791.52
СКМ - AS3211FG-02-06S - Лактот за Контрола на Брзината, Вентил, 1/4 Вентил Порта Големина, 6.0 mm Цевка Големина, од не ' Рѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

СКМ - AS3211FG-02-06S - Лактот за Контрола на Брзината, Вентил, 1/4 Вентил Порта Големина, 6.0 mm Цевка Големина, од не ' Рѓосувачки

Контрола На Брзината Вентил Вентил Стил Лактот Вентил Порта Големина Во 1 / 4.Вентил Цевка Големина Во 1 / 4

DEN 1276.80
Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини

Пневматски црева дојде со дебели цевки ѕид, висок заобленоста, притисок и експлозијадоказ.Мазна и проѕи

DEN 148.56
Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба

【Премиум Материјалот】Нашата зелена растителна ѕид налепници се отстранува самолепило ПВЦ материјал,�

DEN 263.52