• Обновено
Волна Мелење Алатка, Трајни Мека Мелење Алатка, 13Pcs за Електрична Мелница Виси Мелница

Волна Мелење Алатка, Трајни Мека Мелење Алатка, 13Pcs за Електрична Мелница Виси Мелница

Buyers rating:
DEN 270.96

Залиха

Тоа исто така може да се користи за полски нерѓосувачки челик, алуминиум производ, златен и сребрен накит.Различни форми се погодни за резба на било која форма и полирање на моделот.Направени од високо-квалитетна волна, тоа е мека и издржливи, обезбедување на долг животен век.Погоден за производство на електрична мелница, виси мелница, електрични вежба и други алатки.Површински сјај, совршен материјал за мелење алатка, метална површина полирање и така натаму.Функција : 1. Направени од високо-квалитетна волна, тоа е мека и издржливи, обезбедување на долг животен век.2. Површински сјај, совршен материјал за мелење алатка, метална површина полирање и така натаму.3. Погоден за производство на електрична мелница, виси мелница, електрични вежба и други алатки.4. Различни форми се погодни за резба на било која форма и полирање на моделот.5. Тоа исто така може да се користи за полски нерѓосувачки челик, алуминиум производ, златен и сребрен накит.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мелење Head Material : Wool Granularity : 1000# Mesh Outer Дијаметар : Прибл. 4-10 mm / 0.16-0.39 in Shank Дијаметар : Прибл. 3мм / 0.1 in Length : Прибл. 40mm / 1.6 in Shape : Trapezoid, чадор, цилиндрични, куршуми, совет триаголен конус, овална, сферични, посочи конус, посочи цилиндар, круг цилиндар, рамни цилиндар (Овој сет е 13pcs по собата, има 11 различни спецификации на форми, еден или два различни спецификации на форми ќе биде предаден случајно.) Пакет Листата : 13 Pcs/Set x Мелење Главата.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Grinding Head
Material:
Wool
Granularity:
1000# Mesh
Outer Diameter:
Approx. 4-10 mm / 0.16-0.39 in
Shank Diameter:
Approx. 3mm / 0.1in
Length:
Approx. 40mm / 1.6in
Shape:
Trapezoid, umbrella, cylindrical, bullets, tip triangular cone, oval, spherical, pointed cone, pointed cylinder, round cylinder, flat cylinder (This set is 13pcs per set, there are 11 different specifications of shapes, one or two different specifications of shapes will be shipped randomly.)
Package List:
13Pcs/Set x Grinding Head :

Најдобри предлози во категоријата

Водоотпорен Пелена Менување на Рампа (23.6x 29.5), Entyle Перат Обновливи Дише Течење Доказ Младата Душек Подлога Преносни Патување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорен Пелена Менување на Рампа (23.6x 29.5), Entyle Перат Обновливи Дише Течење Доказ Младата Душек Подлога Преносни Патување

✿ Премиум Квалитет Кревет Подлога Многу абсорбента мека обвивка се задржи влагата далеку од бебешка к�

DEN 311.76
Камелеон На Тропски Остава Рамка Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Камелеон На Тропски Остава Рамка Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома

Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.МУЛТИЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Ка

DEN 911.52
ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ЏИН Видиме Екран Заштитник 0.33 mm 9H 2.5 D Целосна Лепак Калено Стакло Филм за Xiaomi 6X / А2(Црна) се Користи за Вашиот Телефон

Ултратенок и одлична флексибилност.Екранот е дебела Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот.Ако

DEN 504.00
Божиќ Украси Ковано Железо Ретро Свеќа Носителот Декорација Дневна Соба Трпезариска Маса Вратата Виси Сцена Изглед (Боја : Сина)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Украси Ковано Железо Ретро Свеќа Носителот Декорација Дневна Соба Трпезариска Маса Вратата Виси Сцена Изглед (Боја : Сина)

Ретро кула дизајн : На снег сцена на снежен човек и Дедо Мраз и комбинација од две различни бои додадете �

DEN 1380.24
Дрвени Ракавица Плетење Алатки, Божиќ DIY Плетени Ракавица Модел, Дрвени Плетени Ракавица Дефиниција, Екранот Модел Ракавици Удобен,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвени Ракавица Плетење Алатки, Божиќ DIY Плетени Ракавица Модел, Дрвени Плетени Ракавица Дефиниција, Екранот Модел Ракавици Удобен,

Со Практичност : Можете да ги користите за да го блокира вашиот ракавици, висат ги во вашиот плетење агли

DEN 227.04
Домот Пролет Daisy Цвеќиња Перење Забавува 82l Расклопна Големи Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Домот Пролет Daisy Цвеќиња Перење Забавува 82l Расклопна Големи Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека

Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Не Контактирате Преку ЕМаил Во Секое Време, И Ние Ќе Ви Ги Даде За

DEN 1334.16
KESIO Дрвени Елка Beaded Играчки Рано Образование Играчки Stringing Провира Монистра DIY Едукативни Играчки Декорација за Полнење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KESIO Дрвени Елка Beaded Играчки Рано Образование Играчки Stringing Провира Монистра DIY Едукативни Играчки Декорација за Полнење

Име на производ : елка играчки.Материјал : Дрво.Производ големина : 28.6 x 24 cm.Safe материјал за да се заштити в

DEN 728.64