• Обновено
Keyboar Глувчето EET, USB Тастатура Глувчето Оптички Глушец Глувци во Собата за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп(Бела)

Keyboar Глувчето EET, USB Тастатура Глувчето Оптички Глушец Глувци во Собата за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп(Бела)

Buyers rating:
DEN 1972.80

Залиха

Ова е мини звучници со тастатура и глушец сет.Тастатура димензија : 284 * 134 * 18mm.Глувчето димензија : 113 * 59 * 20mm. 1.3 метри трајни кабел, доволно долго за да се поврзете со вашиот компјутер, без разлика дали тоа е на или под вашето биро.Plug and Play тастатура и глушец сет со USB интерфејс, лесно да се започне да се користи.Солидна клучеви во содржаен компактна структура.Круг keycaps ви обезбеди удобно искуство.Компактни димензии, мала тежина, ултра-тенок дизајн.Совршен за вашата канцеларија работа и забава во животот.производи опис : Сакате едноставен и сигурен тастатура глувчето поставете да се поддржи вашиот секојдневен живот и работа?Тастатурата глувчето во собата во кој мини големина, трајни мозок и сигурна врска, плус компактен дизајн остава сите непотребни делови зад себе.Само придружете ни се, вашата Интернет сурфањето се случува да биде повеќе безгрижно од било кога!Функција : Ова е мини звучници со тастатура и глушец сет.Тастатура димензија : 284 * 134 * 18mm.Глувчето димензија : 113 * 59 * 20mm.Plug and Play тастатура и глушец сет со USB интерфејс, лесно да се започне да се користи. 1.3 метри трајни кабел, доволно долго за да се поврзете со вашиот компјутер, без разлика дали тоа е на или под вашето биро.Компактни димензии, мала тежина, ултра-тенок дизајн.Совршен за вашата канцеларија работа и забава во животот.Солидна клучеви во содржаен компактна структура.Круг keycaps ви обезбеди удобно искуство.Spezifikations : Тип : Wired тастатура глувчето set Material : Plastic Color : Бела, Црна (Изборен)Конекција : USB wired Keyboard жица должина : 1.3 m / 4.3 ft Mouse жица должина : 1.25 м / 4.1 ft Keyboard големина : 284 * 134 * 18mm / 11.2 * 5.3 * 0.7 inch Mouse големина : 113 * 59 * 20mm / 4.4 * 2.3 * 0.8 inch Package тежина : 442g Package Листа : 1 x USB Кабелска Keyboard1 x USB Кабелска Mouse Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на овој производ ќе биде испратена andomly, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пневматски Црева, Униформа Сила алат Отпор на Воздухот Пумпа Пневматски Црева за Декорација Слика за Авто Поправка Фабрика за Машини

Пневматски црева дојде со дебели цевки ѕид, висок заобленоста, притисок и експлозијадоказ.Мазна и проѕи

DEN 148.56
Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома

Практична пила додатоци, со голема сила, подобрување на работа ефикасност.Висока цврстина цинк легура м

DEN 1418.16
СКМ - AS3211FG-02-06S - Лактот за Контрола на Брзината, Вентил, 1/4 Вентил Порта Големина, 6.0 mm Цевка Големина, од не ' Рѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

СКМ - AS3211FG-02-06S - Лактот за Контрола на Брзината, Вентил, 1/4 Вентил Порта Големина, 6.0 mm Цевка Големина, од не ' Рѓосувачки

Контрола На Брзината Вентил Вентил Стил Лактот Вентил Порта Големина Во 1 / 4.Вентил Цевка Големина Во 1 / 4

DEN 1276.80
8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs

Помине Уметност Оркестарот Комплет вклучува : 8 кутии помине камења, накит,1 пинцети, 1 rhinestones берач пенка�

DEN 167.76
IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка

[Совршена заштита] На надворешната школка е направен од висококвалитет тешко школка материјали, прашин�

DEN 311.76
Божиќ 2 парчиња за Автомобил Вратата LED Проектор Светла, Лесно се Инсталира Добредојдовте Ласерски Проектор Pastable Логото Светлина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ 2 парчиња за Автомобил Вратата LED Проектор Светла, Лесно се Инсталира Добредојдовте Ласерски Проектор Pastable Логото Светлина

8 инч (L*W*H) Пакет се Вклучени : : 2* Автомобил Проектор Вратата Светла за Сите Автомобил Brands16* Логото на Филм

DEN 311.76
Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,

100% Чиста и Природни Frankincense Етерично Масло Она што ги поставува Artizen Етерични Масла, освен нивните сигур�

DEN 359.76
10pcs/многу SPX3819M5-L-5-0/TR SPX3819M5-L-5-0 SOT-23-5
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/многу SPX3819M5-L-5-0/TR SPX3819M5-L-5-0 SOT-23-5

Состојба : Нова Тип : Други Моќ Дисипација : Меѓународен стандарден Број на Модел : SPX3819 M5L50 / TR SPX3819 M5L50 SOT235 �

DEN 2100.00
LeMuna 12 Пакет за Обновливи Храна Складирање Кеси со Baggy Rack (4 Литри Замрзнувач Кеси, 4 Обновливи Сендвич Торба, 4 Обновливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LeMuna 12 Пакет за Обновливи Храна Складирање Кеси со Baggy Rack (4 Литри Замрзнувач Кеси, 4 Обновливи Сендвич Торба, 4 Обновливи

Супи, chilisand сосови може да сите одат од замрзнувачот да маса Не се директно допир со отворен пламен или б�

DEN 431.76