• Обновено
MroMax 20Pcs Сребрен Тон 6#-32 304 Нерѓосувачки Прирабница и Ореви.

MroMax 20Pcs Сребрен Тон 6-32 304 Нерѓосувачки Прирабница и Ореви.

Buyers rating:
DEN 165.36

Залиха

✅【ДИМЕНЗИЈА】- Хексагонални страната орев Тема Големина : 6#; Конец стандард (метрички систем/кралскиот систем, итн.) : Британскиот систем. ✅【МАТЕРИЈАЛ】- Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал, Хексадецимален Serrated Страната Орев имаат висока цврстина и голема отпорност на корозија, кои се трајни и не-deformable.Што е најважно, тие се не-токсични и загадувањето бесплатни еколошки производи. ✅【Функција】- На страната орев има добра повлекување, погоден за анти-вибрации, лесно да се прилагоди на јазот, погоден за место каде јазот или вртежен момент треба да се прилагоди. ✅【АПЛИКАЦИЈА】- Страната Ореви се одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини. ✅【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 20 x Serrated Страната Хексадецимален Заклучување Ореви.Mro Max Serrated Страната Хексадецимален Заклучување Ореви,304 Од Не ' Рѓосувачки Челик,Светол Финиш, Количина 20 Опис 1. На страната орев е лешник кое има широк страната на едниот, кој дејствува како интегрирана, не се врти за миење. 2. Ова служи да се дистрибуираат притисок на орев над дел се обезбедени, намалување на брзината на оштетување на дел и што го прави помалку веројатно да се олабави како резултат на нерамна за прицврстување на површината. 3. Прирабница Ореви имаат рамен и serrated дизајни дизајниран да дејствува како интегрирана, не се врти за миење, елиминирање на потребата за посебно за миење. 4. На страната може да се serrated да обезбеди дел за акција.На serrations се аглеста како што тие се задржи на нут од ротирачки во насоката во која би се олабави орев. 5. Поради serrations тие не можат да се користат со миење или на површини кои не можат да се изгребани.На serrations помогнат во избегнување на вибрации на орев и се зголеми држи моќта на орев.Спецификација * Име на Производ : Хексадецимален Прирабница и Орев * Бренд : Mro Max * Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик * Главни Боја : Сребро на Ѕвонење * Нишка Големина : 6# * Нишка стандард (метрички систем/кралскиот систем, итн.) : Британскиот систем Пакет Содржина * 20 Pcs x Хексадецимален Страната Орев Контактирајте со Нас : Ако имате било какви прашања при користење на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку порака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ПИЛОТ G2 Ограничен Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкало, парична Казна Точка, Барел се Разликуваат Бои, Црна, Мастило,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПИЛОТ G2 Ограничен Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкало, парична Казна Точка, Барел се Разликуваат Бои, Црна, Мастило,

ИДЕАЛЕН ПЕНКАЛО ЗА OVERACHIEVERS : непречено пишување, долготраен Пилот G2 Премиум Гел Мастило Пенкало е опреме

DEN 256.32
Ennbell Директно Помине Ножици Двојна Намена со Датотека - не ' Рѓосувачки Челик попрофесионално во Случај Патување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ennbell Директно Помине Ножици Двојна Намена со Датотека - не ' Рѓосувачки Челик попрофесионално во Случај Патување

Тие никогаш не ' рѓа, и имаат атрактивен сјај доволно силна за да издржи било која употреба.Ennbell е Ножици �

DEN 119.76
Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна

Силна адхезија : Нашата лепило има силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS / PC и други пластични супстрати, ш�

DEN 441.60
Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон

【Удобна Перница】 : Високоодделение синтетички кожа и дебели перница ќе ви даде голема удобност при кор

DEN 2085.60
RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware

Функција : ▶1 ред држи до 4 чаши, можете да изберете колку редови инсталиран во согласност со кабинетот, б

DEN 383.76
МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица,

Додавање на светлина каде што треба со Enbrighten ДОВЕДЕ под кабинет осветлување.Совршен за дизајнер кујна, h

DEN 177.84