• Обновено
Ennbell Директно Помине Ножици Двојна Намена со Датотека - не ' Рѓосувачки Челик попрофесионално во Случај Патување

Ennbell Директно Помине Ножици Двојна Намена со Датотека - не ' Рѓосувачки Челик попрофесионално во Случај Патување

Buyers rating:
DEN 119.76

Залиха

Тие никогаш не ' рѓа, и имаат атрактивен сјај доволно силна за да издржи било која употреба.Ennbell е Ножици и Нокти Датотека се прецизни, има ергономски должина, обезбеди цврст стисок, тие не се лизга надвор и да се чувствуваат удобно за да ги користите.Ова е одличен сет за нокти одржување.Ennbell е Премиум Ножици и Нокти Датотека во собата е ЕКСТРА ОСТРИ и се состои од силен, издржлив, висок квалитет 100% од Нерѓосувачки Челик.Тие се дизајнирани да ги сече ноктите со леснотија.Тие се исклучително здрав и остри за чиста енергија.Не ги прифати сите други метали; особено никел, за да се избегне од потенцијалните rusting и инфекција.Маникир специјалисти и педикир експертиза, препорачуваме користење на Ennbell е Премиум Ножици и Нокти Датотека за општа Помине Грижа, бидејќи тоа им овозможи за повеќе чиста и прецизна работа, во комбинација со квалитет кој ќе последните години со соодветна грижа.ОСТРИ И ПРЕЦИЗНИ НАМАЛУВАЊЕ на : Ennbell е Ножици остри ножеви се гарантира траен прецизно сечење.Благодарение на овие карактеристики, вашите Нокти сечење и полирање време ќе се намали за половина, а тоа ќе се направи НАПОР.Се работи за двете кутикулите и ноктите.Исто така, уживаат во СЛОБОДНА БОНУС Кожа Патување Случај со секое купување!Постојат 2 Професионални Убавина алатки во нашата сет : .Ако не сте задоволни со овој производ, ние нудиме 100% Пари Гаранција за враќање во рок од една година од купувањето.Ако сакате најдобрите во потрага исечените нокти, ова е една од најдобрите додатоци да се купи.ВИСОК КВАЛИТЕТ И ТРАЈНОСТ на : Ennbell е Ножици се произведени од најдобрите материјали и одржување на нивниот квалитет, дури и по подолг период и честа употреба и да продолжи со вршење на одлични перформанси.На ножеви на ножици се супер остар, па ќе бидат во можност да се отсечени, дури и најтешките и thickest ноктите.Ќе забележите драматична разлика во перформанси во споредба со продавница купив ножици.Намали и да ги намали ingrown или дебели ноктите.Ennbell е Ножици и Нокти Датотека се вклопуваат и мажи и жени раце совршено.Тоа го прави pedicuring и manicuring полесно.Ние нудиме 1-ГОДИНА, 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање + БОНУС КОЖА ПАТУВАЊЕ СЛУЧАЈ : Ние сме посветени на нашите клиенти задоволство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата

16 AWG Силикони Жица : Високо квалитетен материјал, ултрамеки, флексибилни, пламен retardant, отпорни на топлин�

DEN 167.76
8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs

Помине Уметност Оркестарот Комплет вклучува : 8 кутии помине камења, накит,1 пинцети, 1 rhinestones берач пенка�

DEN 167.76
Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома

Практична пила додатоци, со голема сила, подобрување на работа ефикасност.Висока цврстина цинк легура м

DEN 1418.16
Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна

Силна адхезија : Нашата лепило има силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS / PC и други пластични супстрати, ш�

DEN 441.60
IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка

[Совршена заштита] На надворешната школка е направен од висококвалитет тешко школка материјали, прашин�

DEN 311.76
Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање

Ова дете' s палецот заштитник е безбедно и дише, мека и еластична, и не ги содржи флуоресцентни агенти.Пре

DEN 2359.20