• Обновено
ZZABC LFQCHRERT Бебе Коса Clipper Професионални Фризури Ултра Тивок Водоотпорен Чешлање за Полнење Батерија Коса Тример

ZZABC LFQCHRERT Бебе Коса Clipper Професионални Фризури Ултра Тивок Водоотпорен Чешлање за Полнење Батерија Коса Тример

Buyers rating:
DEN 3528.00

Залиха

Ултра-тивка : Ниска работна бучава помалку од 60db, бебето нема да се плаши и нема да се разбуди кога се спие.Безбедност керамички нож : погоден за бебиња 0-12 години.Стриже косата брзо и лесно.Целосно да се заштити вашето бебе.IPX-7 водоотпорен и dustproof одделение : исплакнете ја со вода за да се работи нормално, а тоа е полесно да се чисти скршени коса.USB полнење : На полнење на батеријата може да се користи како cordless батерија, која може да се полни преку десктоп компјутер, лаптоп компјутер, на преносни напојување, итн., кој е многу удобен.Косата Тример Керамички Нож Фризура Комплет Берберот Clippers Cordless Clippers Електрични Ѕвончето Фризура Машина.Возраст Опсег : 13-18 months Age Опсег : 19 до 24 months Age Опсег : 2 години Up Material : ABSProduct име : 3 in1 бричење system Rated напон : 110-240 V 50~60 Hz Charging време : 5h Head перат : yes Colour : бела + blue Material : ABSSize : 143*45mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање

Ова дете' s палецот заштитник е безбедно и дише, мека и еластична, и не ги содржи флуоресцентни агенти.Пре

DEN 2359.20
Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелени Тропски Остава Ѕид Decal, Природата Гинко & Палма Остава Ѕид Налепници Decals, DIY Ѕид Мурали за Спалната соба Дневна Соба

【Премиум Материјалот】Нашата зелена растителна ѕид налепници се отстранува самолепило ПВЦ материјал,�

DEN 263.52
73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи

Прилагодливи масажа салон маса е совршен за масажи, facials, веѓа шанса или провира, тетоважи и други салон �

DEN 1588.80