• Обновено
САД Езерцето Производи - Сино Езерце Лагер - 12' x 20' 30-мили Сина ПВЦ за Кои Езера, Потоци, Фонтани и Вода Градини

САД Езерцето Производи - Сино Езерце Лагер - 12' x 20' 30-мили Сина ПВЦ за Кои Езера, Потоци, Фонтани и Вода Градини

Buyers rating:
DEN 2544.00

Залиха

Овој објект е рамен лист езерцето лагер мерење 12 Метри Широк x 20 Метри (3.6 m x 6m) во 30-мили Сина (0.75 мм) ПВЦ.Пример езерцето големина на овој лагер : 6' W x 14' L x 2' D со 1' се Преклопуваат. 30-мили Сина (0.75 мм) Флексибилни ПВЦ лагер материјал кој лесно се согласува на форми и контури и е и Риба и Растителни Пријателски!.Направен во U. S. A. и Рециклираат. 50 фунти проценува испорака тежина.Овој оглас е за рамен лист езерцето лагер.Што значи тоа?Тоа значи дека на лагер е направен од флексибилни материјал кој е дизајниран да биде обвиткан во вашиот езерце, tucking на виткање тоа во позиција.ВАЖНО - треба да се сметка за вашиот езерцето е ширина, должина и длабочина при изборот на точниот лагер.Мерка вашиот езерце со додавање на следниве : Преклопување + Длабочина + Ширина + Длабочина + Поклопуваат да се најде на апсолутен минимум лагер ширина што го бараат и потоа repaeat процесот за должината на вашата езерце.Совет - бидете сигурни да Се цел на лагер барем малку поголем отколку што се пресмета (секогаш можете да го задржат екстра за понатамошна употреба).Забелешка - Сите наши облоги се направи-да-цел и повеќето големини не бараат од нас да заварување повеќе панели заедно, но остатокот увери, нашиот Квалитет Тим проверува секој заварување пред да можеме пакет на готовиот производ.Како и кај сите на нашите производи, овие езерца облоги со гордост се направени во САД!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Гроздобер Авиони Топол Воздух Балон Aeronautic Транспорт Организатор Канцеларија Микрофибер Кожа Биро Фах Практично Складирање Кутија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Авиони Топол Воздух Балон Aeronautic Транспорт Организатор Канцеларија Микрофибер Кожа Биро Фах Практично Складирање Кутија

Микрофибер Кожа.Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, тоа е лесно да се чисти, само тр�

DEN 167.76
KETAR 2 пакет Универзална 30 мл гимнастик Капаци со Лизгачки затворање истури доказ & Поздравниот Отпорни замена совршено се вклопуваат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KETAR 2 пакет Универзална 30 мл гимнастик Капаци со Лизгачки затворање истури доказ & Поздравниот Отпорни замена совршено се вклопуваат

Одлично Компатибилност Совршен натпревар од 30 мл Yeti rambler и други tumblers како koodee, Rtic (СТАР СТИЛ САМО), Патек

DEN 190.80
МОНИСТРА ЦЕНТАР 1-10 Нозе Мулти Боја Калцедон скапоцен камен Rondelle Фацетирани 4x3 mm Монистра Сребро Позлатен Жица Завиткан Rosary
  • Обновено
Ценетост на стоката:

МОНИСТРА ЦЕНТАР 1-10 Нозе Мулти Боја Калцедон скапоцен камен Rondelle Фацетирани 4x3 mm Монистра Сребро Позлатен Жица Завиткан Rosary

100% Оригиналниот Производ.Многу Убава и Издржливи : Ова rosary beaded синџир е составен од добар квалитет камен

DEN 47.04
KwikMedia Постер Репродукција на Азбука за Пишување A-Z Следење Лист за Предучилишно или Градинка, Вежби за Деца, следење Писма за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KwikMedia Постер Репродукција на Азбука за Пишување A-Z Следење Лист за Предучилишно или Градинка, Вежби за Деца, следење Писма за

9" x 12" Постер на Висок Квалитет на Мет Заврши Хартија.Ликовна Уметност, Работа Отпечатоци.Бродови во Здра

DEN 357.60
Бебе Раст на Табелата со Фото Џебови, Еднорог Диносаурус Деца Виси Висина Мерење Владетел, бебе соба Спална соба Декорација за Години
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Раст на Табелата со Фото Џебови, Еднорог Диносаурус Деца Виси Висина Мерење Владетел, бебе соба Спална соба Декорација за Години

Раст на Табелата со Уникатни Фото Џебови Различен од другите обични раст на табелата, 4 дополнителни ја�

DEN 239.76
24 Компјутери Лажни Ноктите Ковчег Притиснете на Ноктите Средна Должина Балерина, Лепак на Ноктите за Жените Тинејџерите Девојки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

24 Компјутери Лажни Ноктите Ковчег Притиснете на Ноктите Средна Должина Балерина, Лепак на Ноктите за Жените Тинејџерите Девојки

Долготраен Перформанси Направени со висок квалитет АБС материјал,не е лесно да се чип или се скрши или �

DEN 113.52
Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со Sony HDR-CX470 Дигитална видео камера камери и видео камери Анти Шпионски Филм
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со Sony HDR-CX470 Дигитална видео камера камери и видео камери Анти Шпионски Филм

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.АнтиШпионски : Екр

DEN 359.76