• Обновено
Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон Бањата Опрема

Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон

Buyers rating:
DEN 2085.60

Залиха

【Удобна Перница】 : Високо-одделение синтетички кожа и дебели перница ќе ви даде голема удобност при користење. 【Висина Прилагодливи】 : подложка за нозе На висина е прилагодлив за да се задоволат различните висина барање на различни народи бес од 15 инчи да 22.4 инчи. 【Издржливи Метална Столица Нога】 : масата нозе се направени од издржлив метал што е доволно за поддршка на различни тежина за различни луѓе. 【Подложка за нозе/Handrest за Педикир и Маникир】 : Ова столче е идеален за педикир, исто така, може да се користи за нокти работа. 【Салон и за Домашна Употреба】 : Одговара за салон, СПА комерцијална употреба, но исто така добар избор за домашни корисници.Опис : Висок степен на синтетички кожа и дебели перница ќе ви даде голема удобност.На подложка за нозе висина е прилагодлив која ќе се судирам со луѓе на различни висина барање.Издржливи метална биро за нозе може да се поддржуваат доволно за луѓе со различна тежина.Идеален за педикир, исто така и за нокти работа.Одговараат за салон, спа комерцијална употреба, но исто така добар за домашна употреба.Карактеристики : Материјал : Метал Боја : Црна Висина прилагодување на опсегот : 48-68cm / 18.9-26.7 во Големината на перница(L x W x H) : Прибл. 24.5 x 16.5 x 9.5 cm / 9.64 x 6.50 x 3.74 инчен Вкупната Големина(H x L x W) : Прибл. 66 x 32 x 29cm / 25.98 x 12.60 x 11.42 во Производот тежина : 2.665 кг Пакет Листа : 1 x Перница 1 x Прилагодливи Нога 1 x H База 4 x Завртки 1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи

Прилагодливи масажа салон маса е совршен за масажи, facials, веѓа шанса или провира, тетоважи и други салон �

DEN 1588.80
10pcs/многу SPX3819M5-L-5-0/TR SPX3819M5-L-5-0 SOT-23-5
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/многу SPX3819M5-L-5-0/TR SPX3819M5-L-5-0 SOT-23-5

Состојба : Нова Тип : Други Моќ Дисипација : Меѓународен стандарден Број на Модел : SPX3819 M5L50 / TR SPX3819 M5L50 SOT235 �

DEN 2100.00
Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,

100% Чиста и Природни Frankincense Етерично Масло Она што ги поставува Artizen Етерични Масла, освен нивните сигур�

DEN 359.76
Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот

Едноставно и ефикасно прилагодување, трае само неколку секунди да се постави.ПВЦ фолија на површината и

DEN 261.36
Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна

Силна адхезија : Нашата лепило има силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS / PC и други пластични супстрати, ш�

DEN 441.60
Warminn Херметички Храна Складирање Контејнер Поставен 7 Пакет BPA Free Трајни Пластични Канистри со Течење Доказ Бела Капаци Кујна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Warminn Херметички Храна Складирање Контејнер Поставен 7 Пакет BPA Free Трајни Пластични Канистри со Течење Доказ Бела Капаци Кујна

4 чаши), 2 Мини Контејнери (0.Не може да се користи во dishwashers, микробранови печки.Не е погоден за микробрано�

DEN 2030.40
BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет

1, Прилагодлив Пролет Јамка иновативни нерѓосувачки челик дизајн им овозможува на јамката за да се прош

DEN 167.76