• Обновено
RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware Носителот на Кабинетот Кујна, Бар, Сет од 2

RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware

Buyers rating:
DEN 383.76

Залиха

Функција : ▶1 ред држи до 4 чаши, можете да изберете колку редови инсталиран во согласност со кабинетот, без оглед на бројот на чаши, вино стаклени полици се независни.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : вино стакло носителот доаѓа целосно состави, но бара инсталација.Таа изгледа одлично и го задржува вашата stemware подготвени да одите за вашата следна импровизиран собир.Стави тоа во вашата шопинг кошничка и се добие 100% наплата ако не сте задоволни.ЧУВАЊЕ & ОРГАНИЗАЦИЈА : Инсталира како многу stemware полици како што треба под кабинети во вашата кујна, бар, трпезарија, или каде што сакате.Уживајте во инсталацијата!.Таа изгледа одлично и го задржува вашата stemware подготвени да одите за вашата следна импровизиран собир.Спецификација : ▶Еден ред.ФУНКЦИОНАЛНА & ДОМОТ : Модерен дизајн стил, додава еден допир на елеганција на вашата кујна или бар е décor. ▶2 Парче парче пакет.Вашиот stemware ќе акцент на вашите постоечки cabinetry во овој пригоден единица за складирање.ФЛЕКСИБИЛНИ за ДА се ПРИСПОСОБАТ : Еден ред држи до 4 чаши, можете да изберете колку редови инсталиран во согласност со кабинетот, без оглед на бројот на чаши, вино стаклени полици се независни.Хардвер вклучени за лесно монтирање.3 x 2 инчи/35.Модерниот дизајн стил, оваа чаша вино rack додава еден допир на елеганција на вашата кујна или бар е décor. ▶Инсталација е бриз со вклучени завртки и заштита.Инсталацијата е бриз со вклучени завртки и заштита.Се инсталира како многу stemware полици како што треба под кабинети во вашата кујна, бар, трпезарија, или каде што сакате.Ќе имате доволно простор за складирање на сите ваши стакло за забавни, но доколку имате потреба од повеќе простор можете да инсталирате повеќе единици рамо до рамо за дополнителен простор.Големина : Еден ред, 2 парче парче пакет, 14 x 4.Се вклопува во повеќето кабинети.

Кон својствата

▶Single row. :
▶14 x 4.3 x 2 inch/35.5 x 11 x 5cm. :
▶2 Piece per pack. :
You will have enough room to store all your glassware for entertaining, but should you need more space you can install multiple units side by side for additional space. :
Put it in your shopping cart and get a 100% refund if you are not satisfied. :

Најдобри предлози во категоријата

ПРОГРЕСИВНА ИНДУСТРИИ EMSHW30C Surge Protector
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПРОГРЕСИВНА ИНДУСТРИИ EMSHW30C Surge Protector

Тип На Производ : Авто Додаток.Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 3.200 Фунти.Пакет Димензии : 12.446 L X 14.223 H

DEN 4988.88
Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна

Силна адхезија : Нашата лепило има силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS / PC и други пластични супстрати, ш�

DEN 441.60
BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет

1, Прилагодлив Пролет Јамка иновативни нерѓосувачки челик дизајн им овозможува на јамката за да се прош

DEN 167.76
IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

IINE Игра Картичка Случај за Nintendo Switch Игра Картичка или Микро SD Картички, со 16 Игра Картичка Слотови, 2 Micro SD Картичка

[Совршена заштита] На надворешната школка е направен од висококвалитет тешко школка материјали, прашин�

DEN 311.76