• Обновено
МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица, 3000K Мека Топло Бела, 942 Lumens, Челик Домување, Dimmable Вис

МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица,

Buyers rating:
DEN 177.84

Залиха

Додавање на светлина каде што треба со Enbrighten ДОВЕДЕ под кабинет осветлување.Совршен за дизајнер кујна, home office, студио, нови простории, подрум, работилница, workbench, гаража, и повеќе.Премиум 18-инчен plug-in LED светло бар, високо-квалитетни челик домување, linkable до 20 тела и кабриолет да се насочи жица.Dimmable висок/off/низок рокер прекинувач ви овозможува да одберете ултра-светли задача осветлување или ниско ниво на амбиентниот светлосни, 942 lumens, 3000 K мека топло бела.Enbrighten долг живот Led диоди се ултра-светли и да се обезбеди дури и светлина дистрибуција, слободни на жариштата и сенки, нема да го замени светилки, останува бела и останува светла.Овој производ е УЛ наведени со доживотна гаранција.Целосно се собраа и се подготвени да се инсталира, заврши со вграден-во dimmable висок/off/низок рокер прекинувач, 5-метарски кабелот за напојување, поврзување на кабелот, инсталација на хардвер, монтажа дефиниција и инструкции.Кога конвертирање на директен-жица, инсталација од стручен електричар се препорачува.Големина : 18 во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware

Функција : ▶1 ред држи до 4 чаши, можете да изберете колку редови инсталиран во согласност со кабинетот, б

DEN 383.76
73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

73 3 Секции Виткање Алуминиумска Цевка СПА Bodybuilding Масажа Табела Комплет Салон Педикир Масажа на Лицето Кревет Прилагодливи

Прилагодливи масажа салон маса е совршен за масажи, facials, веѓа шанса или провира, тетоважи и други салон �

DEN 1588.80
Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање

Ова дете' s палецот заштитник е безбедно и дише, мека и еластична, и не ги содржи флуоресцентни агенти.Пре

DEN 2359.20