• Обновено
Масажа Табела Преносни Масажа Кревет Спа Кревет 84 Инчен 2 Виткање Висина Прилагодливи Професионални Преносни Виткање Масажа Маса, Спа Табела Лицето Лулка Салон Кр?

Масажа Табела Преносни Масажа Кревет Спа Кревет 84 Инчен 2 Виткање Висина Прилагодливи Професионални Преносни Виткање Масажа Маса,

Buyers rating:
DEN 3359.52

Залиха

✔【Soft & Удобно & Силна】 : масажа маса има 2-инчен-дебел сунѓерот, да ви даде меки и удобни искуство.Оваа професионална масажа табела карактеристики на дрвени предмети рамка и издржливи челик поддршка кабли, засилен тврдо агол блокови за супериорна сила за да се овозможи до £ 450 на спа кревет. ✔【Висина Прилагодливи Масажа Табела】 : На секој здрав нозете на масажа кревет се опремени со висина-прилагодлив копчиња, која може да се прилагоди за масажа на табелата височината со вртење на копчето.Преносни масажа кревет висина прилагодени од 24", на 34".Едноставно приспособување на висина на дршката метод е погоден за масер да работи подобро со спа кревет. ✔【Масло и вода-доказ】 : целата табела поклопецот е обвиткан во луксузен СТП синтетички кожа, многу издржливи, мека, и вегетаријанската-пријателски материјал кој не е само лесно да се чисти, но нема офанзива мириса како други синтетички материјали.Тоа е, исто така, масло и вода-доказ, да се спротивстави на дамки. ✔【Преносни и Свитлива】 : Овој преклопен масажа кревет за 29lbs.Масажа кревет лесно да се движите низ ако сте патуваат естетичар или професионална масажа!Тоа дури и доаѓа со лицето дупка во средината за пократок луѓе и несакани торбичка за масла или други додатоци. ✔【Лесно да се Постави】Оваа масажа кревет не бара никакви алатки на сите.Сите што треба да направите е да отворите/одвиваат тоа од средината и нозете автоматски падна во место.салон кревет брза инсталација метод може да заштедува драгоцено време. 2 Виткање 84 Инчен Виткање Масажа Маса, Преносни Масажа Кревет, Висина Прилагодливи Салон Бањата Тетоважа на Лицето Маса за Дома, Канцеларија, Дневна Соба Комерцијална Употреба Спецификации : Материјал : СТП кожа +Бука + ЕВА сунѓерот Дебелината на Перница : 5cm/2inch Вкупната Големина : 84" - 24" (L / W) Висина Опсег : 24" - 34" Пакетот Вклучува : 1 x Преносни Масажа Табела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,

100% Чиста и Природни Frankincense Етерично Масло Она што ги поставува Artizen Етерични Масла, освен нивните сигур�

DEN 359.76
МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

МОБ Enbrighten 18 Инчен Премиум ДОВЕДЕ Под Кабинет Светлина Тела, Plug-In Светлина Бар, Linkable, се Претворат во Директни Жица,

Додавање на светлина каде што треба со Enbrighten ДОВЕДЕ под кабинет осветлување.Совршен за дизајнер кујна, h

DEN 177.84
HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;

ЗАТВОРЕНА ПРИРАБНИЦА И ДОМУВАЊЕ.МЕТАЛ; ПАЛЕТА НА ПРОИЗВОДИ : ХАН Б СЕРИЈА; КОНЕКТОР ЗА МОНТАЖА : ПОВРШИНА

DEN 791.52
WC Исполнување Паричникот Телефон Случај за iPhone 11 | Пиво | Кожа-Како Материјал со Хибридни Трајни Рака | RFID Заштита Вграден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WC Исполнување Паричникот Телефон Случај за iPhone 11 | Пиво | Кожа-Како Материјал со Хибридни Трајни Рака | RFID Заштита Вграден

Еколошкипријателски.Кожакако што е случај материјал.Хибрид трајни рака.Картичка и парични држач : 3карт

DEN 239.76
EuisdanAA 7 Кол 30мм Дебелина Круг Автомобил Чистење Полирање Сунѓерот Диск Тркало Подлога Темно Црвена(7 Кол 30мм Espesor Редондо
  • Обновено
Ценетост на стоката:

EuisdanAA 7 Кол 30мм Дебелина Круг Автомобил Чистење Полирање Сунѓерот Диск Тркало Подлога Темно Црвена(7 Кол 30мм Espesor Редондо

Име На Производ : Полирање На Автомобил Тркала; Материјал : Се Чувствува.Пакет Содржина : 1 x Автомобил Пол

DEN 825.60