• Обновено
PESUTEN ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 12V 9W 900LM Dimmable LED Лента на Светлина за Кујна, Кабинет, Ковчегот, Полица, Под Контра, Приклучок во Приказ Акцент Осветлување 11ch (Топл?

PESUTEN ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 12V 9W 900LM Dimmable LED Лента на Светлина за Кујна, Кабинет, Ковчегот, Полица, Под Контра,

Buyers rating:
DEN 719.76

Залиха

【Енергетски-Ефикасни LED Кабинет Светла】— Мека LED кабинет осветлување испорачува вкупно 900 lumens со пониска потрошувачка на енергија.Еквивалентно на 100 W сијалица, но со користење 12 W ДОВЕДЕ само,зачувување 85% на електрична енергија од нормална флуоресцентна сијалица. 【Лесно да се Инсталира】- LED Кабинет Lightswith две методи на инсталација за да го изберете.Доволно самолепливи подлоги или завртка,продолжени кабли ќе ви помогне да инсталирате овој под кабинет led осветлување комплет брзо и лесно. 【Dimmable САМО со вклучени LED dimmer】-Ротари switch dimmer вклучени за 0%~100% stepless затемнување.НЕ се компатибилни со постоечката Ѕид Нежните. 【Трајни LED Лента】— под контра ленти се направени од алуминиумски и пластични материјали, заштитна обвивка на анти- 'рѓа и анти-корозија, на тој начин им помогне на прошири кабинет светла' животниот век. 【Широка Примена】— Најдобри Под Кабинет осветлување за кујна, таванот, простор за складирање, итн.Спецификација : .Кабинетот Лента КОЛИЧИНА : 3 Пакет.Моќност : 9 W.Прозрачна Флукс : 900lm ( 300lm по светлината лента).Влезен Напон : AC120 V 50/60 HZ.Излезен Напон : DC12 V 1 A.Пакет : . 3* LED Кабинет Светлина Бар. 3* внатрешна поврзете кабли. 1* Ротари Dimmer Switch. 1* Моќ Адаптер. 6* Двоен Двострано Лепило Налепница. 6 * Завртки. 10 * Кабел Клипови.

Кон својствата

Cabinet Strip QTY:
3 Pack Power

Најдобри предлози во категоријата

NSR Девојки Еднорог Целосна Утешителот Поставите Кралицата Големина 3pcs Сино Бела Виножито Еднорог Снег Постелнина Поставете Мека
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NSR Девојки Еднорог Целосна Утешителот Поставите Кралицата Големина 3pcs Сино Бела Виножито Еднорог Снег Постелнина Поставете Мека

❤Супер меки : Одберете висок квалитет микрофибер, ултра меки и comforterable материјал, оваа единствена 3 D печ�

DEN 959.76
Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Qinlorgo Капацитетот на Батеријата Монитор, Едноставна 2.4 X 1.3 X 0.5 Инчи Ефикасна Капацитетот на Батеријата Екран за Почетниот

Едноставно и ефикасно прилагодување, трае само неколку секунди да се постави.ПВЦ фолија на површината и

DEN 261.36
Дрвени Ракавица Плетење Алатки, Божиќ DIY Плетени Ракавица Модел, Дрвени Плетени Ракавица Дефиниција, Екранот Модел Ракавици Удобен,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвени Ракавица Плетење Алатки, Божиќ DIY Плетени Ракавица Модел, Дрвени Плетени Ракавица Дефиниција, Екранот Модел Ракавици Удобен,

Со Практичност : Можете да ги користите за да го блокира вашиот ракавици, висат ги во вашиот плетење агли

DEN 227.04
Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Artizen Frankincense Етерично Масло ( Чист и Природни - Undiluted) Терапевтски Одделение - Огромен 2oz Шише - Совршени за Ароматерапијата,

100% Чиста и Природни Frankincense Етерично Масло Она што ги поставува Artizen Етерични Масла, освен нивните сигур�

DEN 359.76
Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон

【Удобна Перница】 : Високоодделение синтетички кожа и дебели перница ќе ви даде голема удобност при кор

DEN 2085.60
Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа

НАЈПОПУЛАРНИТЕ МЕДИЦИНСКИ ТРЕТМАН ТАБЕЛА:Висок квалитет на СТП тапацир, ултраиздржлив материјал.Перн

DEN 840.00
E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата

16 AWG Силикони Жица : Високо квалитетен материјал, ултрамеки, флексибилни, пламен retardant, отпорни на топлин�

DEN 167.76