• Обновено
LeMuna 12 Пакет за Обновливи Храна Складирање Кеси со Baggy Rack (4 Литри Замрзнувач Кеси, 4 Обновливи Сендвич Торба, 4 Обновливи Снек Кеси), Храна Одделение за Обновливи Замрз

LeMuna 12 Пакет за Обновливи Храна Складирање Кеси со Baggy Rack (4 Литри Замрзнувач Кеси, 4 Обновливи Сендвич Торба, 4 Обновливи

Buyers rating:
DEN 431.76

Залиха

Супи, chilisand сосови може да сите одат од замрзнувачот да маса. Не се директно допир со отворен пламен или блиску до извори на топлина. ✅Ги ИСПОЛНУВААТ ПОВЕЌЕТО ПОТРЕБИ – 3 различни големини на обновливи ziplock кеси, вклучувајќи и 4 литри кеси, 4 сендвич кеси, 4 саати кеси, лесно да се отвори & затвори. Се исуши природно, не се изложуваат на прекумерна сончева светлина.Сите видови на месо, овошје, Greensand зеленчук, Дете грицки, бонбони, ореви и речиси ништо за да може да оди во thebags.Не само што одлично за складирање и замрзнување храна, но исто така се одлични за дневна складирање, како што се козметика, резервни батерии и USB кабел, четка за заби, итн. Тоа не е препорачливо да се користи во микробранова печка или греење на животната средина. ✅ЗАМРЗНУВАЧ БЕЗБЕДНО - Овие обновливи складирање кеси може да се заклучи од замрзнувачот изгори, да ви помогне посебна храна или зеленчук од другите во фрижидер, додека одржување на храна, свеж и полн со вкус. ✅ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ - Лесна за чистење, само пополнете го со вода и се впие, а потоа се тресат и исплакнете. Не се директно контакт со остар предмет.✅ОБНОВЛИВИ & ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ -Обновливи замрзнувач кесички се направени од храна одделение PEVA, ПВЦ-бесплатно, lead-free, хлорид-слободни и BPA FREE. Топла вода не е препорачливо, машина за миење на садови за чистење или било која машина за перење е notrecommended. ✅ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ПАТЕНТ - Обновливи храна складирање кеси има Двојно Течење-Доказ дизајн.На обновливи складирање кеси што е практична и еко-пријателски може да го замени 350 еднократна употреба пластични ќеси, се елиминира пластични отпадоци, ги зачувате вашите пари!.Направени од храна одделение material BPA-free PVC-free Chloride-free Lead-бесплатен Пакет, Вклучувајќи : 4 × Обновливи Галон Bags4 × Обновливи Сендвич Bags4 × Обновливи Снек Bags1 x Baggy Рек Кеси Material Food-Одделение PEVANote : 1.Ние препорачува рака мие, за машина за миење садови ќе штета на патент на храна за складирање и кеси.Le Muna 12 Пакет за Обновливи Силикони Храна Складирање Bags This reusablebags се достапни со 3 големини и се наменети за флексибилност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1 Ролни 30 MM x 44-Јарди Двојно Двострано Лепливи Ленти,Двострано Лента за Уметности, Занаети, Фотографија, Scrapbooking, Солза-по-Рака,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1 Ролни 30 MM x 44-Јарди Двојно Двострано Лепливи Ленти,Двострано Лента за Уметности, Занаети, Фотографија, Scrapbooking, Солза-по-Рака,

Dimention : 1 Ролни 30 ММ * 44 двор.Висок Квалитет : Лесно да се повлече од ролна, се намали и да ја инсталирате.Леп

DEN 234.96
HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало,Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW Mini JCW PACEMAN,360°на Ротација Елиминирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало,Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW Mini JCW PACEMAN,360°на Ротација Елиминирање

Име на производ : Автомобил слепа точка mirror Applicable модели : автомобил слепа точка огледало не е само компа

DEN 300.00
Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа

НАЈПОПУЛАРНИТЕ МЕДИЦИНСКИ ТРЕТМАН ТАБЕЛА:Висок квалитет на СТП тапацир, ултраиздржлив материјал.Перн

DEN 840.00
Лепило Сребрена Боја Пенкало, Сребрена Боја Термички Проводници Лепило Сребро Шприц Нанесете Сребрена Прав Медиум за PCB Одбор Поправка(0.3
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепило Сребрена Боја Пенкало, Сребрена Боја Термички Проводници Лепило Сребро Шприц Нанесете Сребрена Прав Медиум за PCB Одбор Поправка(0.3

Одличен филмформирање својства : Нашата проводници сребро нанесете лепило е строго се тестираат пред д�

DEN 962.40
Fintie 4 Пакет Пенкало Јамка Носителот Компатибилен со Apple Молив 1 & 2 Генерација и Перо Пенкала, Еластична Лепило Кожа Пенкало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Fintie 4 Пакет Пенкало Јамка Носителот Компатибилен со Apple Молив 1 & 2 Генерација и Перо Пенкала, Еластична Лепило Кожа Пенкало

Совршено дизајнирани за Apple Молив 1 & 2 Генерација, компатибилен со i Pad Воздухот 4 2020, i Pad 10.2, i Pad Про 11 / 12.9, i P

DEN 215.76
E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

E-извонредни 2-Pack 4mm Банана Машки Приклучоци за да EC2 Машки Конектор Адаптер 16AWG Силикони Lipo на Наполнетост на Батеријата

16 AWG Силикони Жица : Високо квалитетен материјал, ултрамеки, флексибилни, пламен retardant, отпорни на топлин�

DEN 167.76
BWWNBY Тоалет Четка со Носителот, Пластични Wc Шолјата Четки Ѕид Монтирани со Колонист Носителот Застане за Тоалет Тоалет(Сина)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BWWNBY Тоалет Четка со Носителот, Пластични Wc Шолјата Четки Ѕид Монтирани со Колонист Носителот Застане за Тоалет Тоалет(Сина)

2 во 1 : содржи високо ефикасни тоалет четка и стабилна носителот, лесен за употреба и простор за заштеда �

DEN 350.40
8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Кутии Помине Rhinestones Декорација за Полнење, Holographic Буци Срцето Sequins Кристално Стакло Камен Бисер Метал Занитвам Studs

Помине Уметност Оркестарот Комплет вклучува : 8 кутии помине камења, накит,1 пинцети, 1 rhinestones берач пенка�

DEN 167.76