• Обновено
Wenko Badi Тоалет Четка за Носител со Силиконски Влакна и Работ Почиста, Керамички, Беж, 13.5 x 38 x 13.5 cm

Wenko Badi Тоалет Четка за Носител со Силиконски Влакна и Работ Почиста, Керамички, Беж, 13.5 x 38 x 13.5 cm

Buyers rating:
DEN 1286.40

Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Отворен тоалет четка носителот идеален за бања и гости тоалети.Направени од високо квалитетни керамички со мат финиш во природни беж.Хигиенски силикони четка со не-стап ефект и заменливи црна четка главата со дијаметар од 7.5 cm.Авто-чистење на тоалет четка со практични rim почиста.Димензии : дијаметар 13.5 x 38 cm.На безвремено убава Badi бања серија направен од високо-квалитетни керамички дава никаква бања модерна елеганција.Во природни беж со мат површина, Badi тоалет поставување е око-catcher во било бања и гостин тоалет.Со практични тоалет четка, тоалет можат да бидат темелно исчистени.Четка обезбедува сигурна употреба благодарение на неговата трајни и се прилагодува на силиконски влакна.Интегрирани rim почиста, чија широка и еластична влакната вешто се под тоалет rim и чисти каде конвенционалните четки не дојде.На високо-квалитетни, црна четка раководител на Ø 7, 5 см е направен од силикон и може да се замени Својата специјална нелеплива ефект осигурува дека тврдоглав остатоци и тоалетна хартија не се населат во четка, но едноставно исплакнете си, кога за чистење.Толку умен четка секогаш останува hygienically чисти и чисти себе.Во прилог на тоалет поставување Badi, WENKO, исто така, нуди право сапун фармацевт и четка за заби првенство, како и сапун послужавник.Дадете вашата бања нов начин на живот.Дали ви се допаѓа игра со бои?Потоа се разликуваат различни бои на Badi серија – дали бела, црна, сива, сина, сива, зелена сива, вар зелена, песок, беж или chrome!Материјал : керамички.Боја : беж.Димензии (Ш x В x Д) : 13. 5 x 38 cm Нето тежина : 803 g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BTSKY 6PCS Нерѓосувачки Челик Пен Носителот Клипови - Авто Лепило Пенкало, Молив Носителот Пен Клип Носителот со Прилагодливи Пролет

1, Прилагодлив Пролет Јамка иновативни нерѓосувачки челик дизајн им овозможува на јамката за да се прош

DEN 167.76
Божиќ 2 парчиња за Автомобил Вратата LED Проектор Светла, Лесно се Инсталира Добредојдовте Ласерски Проектор Pastable Логото Светлина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ 2 парчиња за Автомобил Вратата LED Проектор Светла, Лесно се Инсталира Добредојдовте Ласерски Проектор Pastable Логото Светлина

8 инч (L*W*H) Пакет се Вклучени : : 2* Автомобил Проектор Вратата Светла за Сите Автомобил Brands16* Логото на Филм

DEN 311.76
PESUTEN ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 12V 9W 900LM Dimmable LED Лента на Светлина за Кујна, Кабинет, Ковчегот, Полица, Под Контра,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PESUTEN ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 12V 9W 900LM Dimmable LED Лента на Светлина за Кујна, Кабинет, Ковчегот, Полица, Под Контра,

【ЕнергетскиЕфикасни LED Кабинет Светла】— Мека LED кабинет осветлување испорачува вкупно 900 lumens со понис�

DEN 719.76
Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон

【Удобна Перница】 : Високоодделение синтетички кожа и дебели перница ќе ви даде голема удобност при кор

DEN 2085.60
Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа

НАЈПОПУЛАРНИТЕ МЕДИЦИНСКИ ТРЕТМАН ТАБЕЛА:Висок квалитет на СТП тапацир, ултраиздржлив материјал.Перн

DEN 840.00
Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Adsire Цилиндар за, Издржливи во Употреба, Цилиндар Клипот Делови, Лесно да се Инсталира и се користи за Фабрика Дома

Практична пила додатоци, со голема сила, подобрување на работа ефикасност.Висока цврстина цинк легура м

DEN 1418.16
【Црна】6PCS Керамичка Плочка Вежба Битови, Mgtgbao Конкретни Вежба Малку Сет за Тули, Плочки, Бетонски, Пластика и Дрво Волфрам Карбид
  • Обновено
Ценетост на стоката:

【Црна】6PCS Керамичка Плочка Вежба Битови, Mgtgbao Конкретни Вежба Малку Сет за Тули, Плочки, Бетонски, Пластика и Дрво Волфрам Карбид

➊Special Дизајн : Копје посочи дизајн силна Карбид машина главата лесно може да навлезат разни материјали.�

DEN 191.76
ПРОГРЕСИВНА ИНДУСТРИИ EMSHW30C Surge Protector
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ПРОГРЕСИВНА ИНДУСТРИИ EMSHW30C Surge Protector

Тип На Производ : Авто Додаток.Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 3.200 Фунти.Пакет Димензии : 12.446 L X 14.223 H

DEN 4988.88