• Обновено
Лаптоп со Екран Заштитник, Погодно Анти Сина Филм, за Лаптоп Компјутер на Екранот Лаптоп Екранот

Лаптоп со Екран Заштитник, Погодно Анти Сина Филм, за Лаптоп Компјутер на Екранот Лаптоп Екранот

Buyers rating:
DEN 1608.00

Залиха

Заштитен филм донесува три-слој ламинат структура, која има карактеристики на гребење и отпорност на абење.Погоден за OS X Pro лаптоп 13.3 инчен, компатибилен со компјутер прикажува со екран со големина од 13,3 инчи.Интимни намалување на екранот се одраз на некоја заштитна фолија е третирана со парична казна мат процес за да се намали зрачење генерирани на екранот, без да влијаат на оригиналниот квалитет на сликата.Интелигентен автоматски сина светлина филтрирање, со некоја заштитна фолија ефикасно филтри на високо-енергетски кратко-бран сина светлина расфрлани од led екран од 380nm-420nm, така што очите не се повредени и ефективно да се контролира прогресија на миопија.Да може ефективно да го филтрирате сина светлина пенетрација на екранот и да се намали боја нарушување, заштита на екранот и да се заштити здравјето и безбедноста.Функција : 1. Интимни намалување на екранот се одраз на некоја заштитна фолија е третирана со парична казна мат процес за да се намали зрачење генерирани на екранот, без да влијаат на оригиналната слика quality2. Интелигентен автоматски сина светлина филтрирање, со некоја заштитна фолија ефикасно филтри на високо-енергетски кратко-бран сина светлина расфрлани од led екран од 380nm-420nm, така што очите не се повредени и ефективно да се контролира прогресија на myopia3. Заштитен филм донесува три-слој ламинат структура, која има карактеристики на нула и да се носат resistance4. Да може ефективно да го филтрирате сина светлина пенетрација на екранот и да се намали боја нарушување, заштита на екранот и заштита на здравјето и safety5. Погоден за OS X Pro лаптоп 13.3 инчен, компатибилен со компјутер прикажува со екран со големина од 13,3 inches Specification : Предмет Тип : Анти Сина Film Material : PETProcess : Coating Size : Прибл. 307 x 201mm / 12.1 x 7.9 in Suitable за OS X Pro Лаптоп 13.3 inch Compatible со компјутер дисплеј со големина на екранот од 13,3 инчи Пакет Листа : 1 x Анти Сина Film1 x Прашина на Платно.

Кон својствата

Item Type:
Anti Blue Film
Material:
PET
Process:
Coating
Size:
Approx. 307 x 201mm / 12.1 x 7.9in
Suitable for OS X Notebook Pro 13.3 inch :
Compatible with a computer display with a screen size of 13.3 inches :
Package List:
1 x Anti Blue Film :
1 x Dust-Free Cloth :

Најдобри предлози во категоријата

HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало,Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW Mini JCW PACEMAN,360°на Ротација Елиминирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HWHCZ Слепа точка Огледала Паркинг помош Огледало,Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW Mini JCW PACEMAN,360°на Ротација Елиминирање

Име на производ : Автомобил слепа точка mirror Applicable модели : автомобил слепа точка огледало не е само компа

DEN 300.00
Warminn Херметички Храна Складирање Контејнер Поставен 7 Пакет BPA Free Трајни Пластични Канистри со Течење Доказ Бела Капаци Кујна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Warminn Херметички Храна Складирање Контејнер Поставен 7 Пакет BPA Free Трајни Пластични Канистри со Течење Доказ Бела Капаци Кујна

4 чаши), 2 Мини Контејнери (0.Не може да се користи во dishwashers, микробранови печки.Не е погоден за микробрано�

DEN 2030.40
RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RedDreamer 14-Инчен Црно Вино Стакло Багажник, Под Кабинет Вино Стакло Носителот Нерѓосувачки Челик Stemware Рек - Виси Stemware

Функција : ▶1 ред држи до 4 чаши, можете да изберете колку редови инсталиран во согласност со кабинетот, б

DEN 383.76
Ennbell Директно Помине Ножици Двојна Намена со Датотека - не ' Рѓосувачки Челик попрофесионално во Случај Патување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ennbell Директно Помине Ножици Двојна Намена со Датотека - не ' Рѓосувачки Челик попрофесионално во Случај Патување

Тие никогаш не ' рѓа, и имаат атрактивен сјај доволно силна за да издржи било која употреба.Ennbell е Ножици �

DEN 119.76
Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Паста Шприц, Лепило Сребрена Боја Пенкало Проводници Сребро Нанесете Сребрена Проводници за Маснотии Електромагнетни Оклопна

Силна адхезија : Нашата лепило има силна лепливоста да ABS, КОМПЈУТЕР, ABS / PC и други пластични супстрати, ш�

DEN 441.60
CYHO Електрични Вежба Директно месо тело, Додаток за Полнење во Дневниот Домаќинство;Западен Ресторан;Хотел;Кино Театар;Декорација;Училиште,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Електрични Вежба Директно месо тело, Додаток за Полнење во Дневниот Домаќинство;Западен Ресторан;Хотел;Кино Театар;Декорација;Училиште,

Тој е опремен со мултифункционални електрични чекан е вежбабитни.Овој производ може да се користи на кл

DEN 114.96
Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Висина Висина Прилагодливи Педикир Столче подложка за нозе за Педикир Маникир Помине Уметност Тетоважа Масажа Седиште Стол Салон

【Удобна Перница】 : Високоодделение синтетички кожа и дебели перница ќе ви даде голема удобност при кор

DEN 2085.60
Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цицање палец Guard Прст Guard Поставите Палецот Цицање Стоп за Деца, Прекинете со Малиот Прст Цицање Не Нула Палецот и Прстите Цицање

Ова дете' s палецот заштитник е безбедно и дише, мека и еластична, и не ги содржи флуоресцентни агенти.Пре

DEN 2359.20
HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HARTING 09-30-006-1256 Метал; Палета на производи:ХАН Б Серија; Конектор за МОНТАЖА:Површината на Планината; Правоаголна Школка Големина:6B;

ЗАТВОРЕНА ПРИРАБНИЦА И ДОМУВАЊЕ.МЕТАЛ; ПАЛЕТА НА ПРОИЗВОДИ : ХАН Б СЕРИЈА; КОНЕКТОР ЗА МОНТАЖА : ПОВРШИНА

DEN 791.52
Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Третман Маса,HomelyD Hi-Lo Прилагодливи,3-Дел физикална Терапија Табела, Ултра Удобно Нога Контрола за Клиника,Масажа

НАЈПОПУЛАРНИТЕ МЕДИЦИНСКИ ТРЕТМАН ТАБЕЛА:Висок квалитет на СТП тапацир, ултраиздржлив материјал.Перн

DEN 840.00