• Обновено
JBL GX-A602 2-Канал Полн Спектар Засилувач,Црна

JBL GX-A602 2-Канал Полн Спектар Засилувач,Црна

Buyers rating:
DEN 1558.80

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 60 W RMS X 2 во 4-Ohm. 85 W RMS X 2 во 2-Ohm.Фрли-алуминиум топлина мијалник.Вграден-во електронска crossover мрежи.Switchable бас поттик.На GX-A602 носи студио-квалитет на аудио до вашиот автомобил.Со вкупно врв моќ на 280 w пакуваат во мали стапало на само 2-1/16" (52mm) висока, 8-1/8" (206mm) широк и 7-13/16" (198mm) длабоко, на GX-A602 е компактен, но силни.Поддржува 2-канал полн спектар, висока бас операција или се премостени моно за сабвуфер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Батеријата Случај за iPhone 12 Про Макс (6.7 инчен), Надградени 5500mAh Тенок Преносни Заштитна Полначот Случај Батерија Продолжен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Батеријата Случај за iPhone 12 Про Макс (6.7 инчен), Надградени 5500mAh Тенок Преносни Заштитна Полначот Случај Батерија Продолжен

(компатибилен со слушалки).Никогаш не се грижите за вашиот телефон истекува на батеријата во вашиот сек�

DEN 335.76
Божиќ Декоративни Хартиена Крпа Покрие Домаќинство Десктоп Декорација на Производи Поставени на Маса Врвот Атмосфера Layout (Црвена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Декоративни Хартиена Крпа Покрие Домаќинство Десктоп Декорација на Производи Поставени на Маса Врвот Атмосфера Layout (Црвена

❥Спецификации : Материјал : Неплетени ❥Боја : Црвена green Size : 10 X16cm ★★TYBCSD : Добар квалитет и ниска цена!Им�

DEN 2313.60
Fintie 4 Пакет Пенкало Јамка Носителот Компатибилен со Apple Молив 1 & 2 Генерација и Перо Пенкала, Еластична Лепило Кожа Пенкало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Fintie 4 Пакет Пенкало Јамка Носителот Компатибилен со Apple Молив 1 & 2 Генерација и Перо Пенкала, Еластична Лепило Кожа Пенкало

Совршено дизајнирани за Apple Молив 1 & 2 Генерација, компатибилен со i Pad Воздухот 4 2020, i Pad 10.2, i Pad Про 11 / 12.9, i P

DEN 215.76