• Обновено
5mm Круг Врвот со Матирано Леќа LED - Жолта/Злато LED - Ултра Светла (Пакување од 20)

5mm Круг Врвот со Матирано Леќа LED - Жолта/Злато LED - Ултра Светла (Пакување од 20)

Buyers rating:
DEN 350.88

Залиха

5mm Круг Врвот со Матирано Леќа LED - Жолта / Злато LED - Ултра Светла (Војници од НАС).Големина : 5mm Круг Врвот Матирано / Млечниот Дифузен LED Боја : Жолта/Злато, Луминозноста : 7,000-9,000 mcd.Напред Напон : 1.9-2.1 v, Тековни : 20m A, бранова Должина : 590-595nm.Агол на гледање : пренесуваат на трети лица, Mount Style : Преку Дупка (НАТОПИ), Леќа Боја : Матирано / Млечниот / Бело - Не се Обоени.Супер-светли Led диоди, кои се користат за mods, РК, adruino, автомобили, ХО Скала модели, авиони, камиони, adafruit проекти, ноќта на вештерките, божиќ, КОМПЈУТЕР, Ultra Light, итн.Жолта/златна боја 5mm круг врвот ЛЕР е живописни бои кои можете да не одат во ред со.На дифузен ладен / млечниот стил објективот на овие Led диоди ќе ви помогне со дифузија, но скријте ја бојата на LED кога тој е исклучен.Оваа големина led најчесто се користи во многу сопствени проекти, автомобил осветлување, модели, и речиси сите други проектот може да се мисли на.Тие исто така се користи за сопствени проекти или во масовно производство производи, како и.Ова е исклучително популарен големина.Она што ги поставува ова особено матирано ПРЕДВОДЕНА за разлика од другите видови на дифузен Led диоди е дека објективот е едноставно матирано, а не бојата на LED.Во некои околности не е повеќе пожелно да не се види бојата на LED кога ЛЕР е исклучен.Оваа замрзнатото или млечно стил објектив ќе се добие работа во овој тип на апликација.На замрзнатото или млечно стил на дифузија обично дава мала предност во однос на некои од обоени дифузен леќи во светлина дифузија/дисперзија.Оваа големина и тип на лер е толку популарна и поради тоа е светла, лесен за употреба, мали, и разновиден.Тоа може да се вклопат во повеќето сите простори.Ние ги користиме и имаат само со највисок квалитет led диоди таму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сончевиот Школки Декоративни Туш Завеса Куки, Сини И Океанот Суштества Крајбрежни Туш Завеса Прстени, Смола, Наутички Бања Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сончевиот Школки Декоративни Туш Завеса Куки, Сини И Океанот Суштества Крајбрежни Туш Завеса Прстени, Смола, Наутички Бања Декорација

Океанот тематските туш завеса куки испорача повеќе естетски атмосфера на вашата бања оркестарот!Секој

DEN 263.76
Предиво Машина Pendant, Премија Метал Висока Издржливост Уникатен Дизајн Тема Машина Алатка за Брзо Сечење за DIY за Шиење за Домаќинство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Предиво Машина Pendant, Премија Метал Висока Издржливост Уникатен Дизајн Тема Машина Алатка за Брзо Сечење за DIY за Шиење за Домаќинство

Безбедно Сигурен : Ова предиво машина pendant е безбедно и ќе не боли твоите прсти, ве молиме да обрнете вним

DEN 1173.60
2 парчиња Платно Пелена Влажно и Суво Кеси Водоотпорен Шарени Командите Гуштери Обновливи Перат Патување Плажа Јога Салата Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Платно Пелена Влажно и Суво Кеси Водоотпорен Шарени Командите Гуштери Обновливи Перат Патување Плажа Јога Салата Торба

Влажно и Суво Торба Големина : Голем една 11.8x14.2inch; Малиот : 5.9x8.7inch, мала тежина, лесно да се носат.МултиЦел

DEN 335.76
Pwm Фан Центар, 4/5 Канал Pc CPU Вентилаторот за Ладење Дистрибутер Кабел со Ракави, Плетенка 4-Pin/3-Pin Фан Адаптер Кабел Центар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Pwm Фан Центар, 4/5 Канал Pc CPU Вентилаторот за Ладење Дистрибутер Кабел со Ракави, Плетенка 4-Pin/3-Pin Фан Адаптер Кабел Центар

Широко компатибилен : центар е поделена на 4начин верзија и 5начин верзија, која може поддршка продолжен

DEN 135.84
Пен-Plax Птица Замав, 3-Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пен-Plax Птица Замав, 3-Инчен

Оваа 3" wired рамка замав ќе додадете класичен изглед на било птичји кафез.Оваа замав е дизајниран специјал

DEN 71.76
Змијата Кожата Шема Fanny Пакет со 4-Патент Џебови,Подароци за Уживаат Спортски Фестивал Тренингот Патуваат Работи Неврзан Појас
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Змијата Кожата Шема Fanny Пакет со 4-Патент Џебови,Подароци за Уживаат Спортски Фестивал Тренингот Патуваат Работи Неврзан Појас

Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Половината кеси с

DEN 2248.80
Работ Плоскости Тример, Дрво Работ Плоскости Тример, Мини ПВЦ Работ Плоскости Тример, Дрво Раб, Прирачник за Средување на Дрво Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Работ Плоскости Тример, Дрво Работ Плоскости Тример, Мини ПВЦ Работ Плоскости Тример, Дрво Раб, Прирачник за Средување на Дрво Алатка

Прирачникот средување на дрво алатка е применлив на различни материјали, како што се флексибилни мелам�

DEN 364.56
Вазелин Оригинални петролеј 50мл
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вазелин Оригинални петролеј 50мл

Вазелин Оригинални петролеј 50мл.Вистински производ може да биде различен од производот сликата.Количи�

DEN 76.80
Vestil Кревање на Рака, За 5TDK3, 5TDK4, 5TDK5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vestil Кревање на Рака, За 5TDK3, 5TDK4, 5TDK5

Кревање Рака Должина : 12 во.Кревање Рака Висина : 18 во.За Користење Со : Mfr.Нема.MATL72, MATL120, MATL144 Предмет : Крев

DEN 11220.00
Zonli Електрична Ќебе, 50in x 60in Фрли Затоплување Загрева Ќебе, Фланелен боксери Грејач Електрични Ќебиња со Брзо Греење Нивоа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zonli Електрична Ќебе, 50in x 60in Фрли Затоплување Загрева Ќебе, Фланелен боксери Грејач Електрични Ќебиња со Брзо Греење Нивоа

【НАПРЕДНИ ТОПЛИНА & МЕКОСТ】Zonli загрева фрли се на кожатаfriendly и помага да се зачува топлината за дополни

DEN 1199.76
balacoo Зајакот Snuffle Мат Перат Поларните Руно Милениче Хранењето Мат Досада Прекинувач за Збогатување Играчка Кревет за Зајаци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

balacoo Зајакот Snuffle Мат Перат Поларните Руно Милениче Хранењето Мат Досада Прекинувач за Збогатување Играчка Кревет за Зајаци

Поттикнете го зајакот да sniffle и да барате скриени третира помеѓу насоки на тастатурата за да се разбуди �

DEN 395.04
N / Б 12oz,рачно изработени Кригла за Кафе Љубовници, Керамички Кригла Сет, Појавување Подарок за Девојка и Жена за Ангажман, Свадба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

N / Б 12oz,рачно изработени Кригла за Кафе Љубовници, Керамички Кригла Сет, Појавување Подарок за Девојка и Жена за Ангажман, Свадба

Бакнеж Мачка Најдобри Денот на Вљубените Свадба, Свадба Годишнината Подарок.Симпатична чаши за него и з

DEN 765.60
GDKOOL Новина Смешно Зборови 21OZ Џамбо Керамика Кафе Кригла со 420ml Чаша Вино Гимнастик Подарок сет за Најдобри Мајка Некогаш Кралицата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GDKOOL Новина Смешно Зборови 21OZ Џамбо Керамика Кафе Кригла со 420ml Чаша Вино Гимнастик Подарок сет за Најдобри Мајка Некогаш Кралицата

ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАС И НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ ?Квалитетот На Прво Место.ЗАДОВОЛСТВО И КВАЛИТЕТ : Сите Наши Ча�

DEN 477.60
Fybida носат - Висока Издржливост HSP 1:10 РК Автомобил 94101 94123 Алуминиум Легура Задните Пониски Рака 102021 Додаток за Домашна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fybida носат - Висока Издржливост HSP 1:10 РК Автомобил 94101 94123 Алуминиум Легура Задните Пониски Рака 102021 Додаток за Домашна

Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал за да се обезбеди подолг животен в

DEN 578.40