• Обновено
VEVOR Синџир Врзивно 5/16in x 3/8in, Ratchet Оптоварување Врзивно 6600lbs Капацитет, Ratchet Лост Врзивно w/ G70 Куки, Прилагодлива Должина, Ratchet Синџир Врзивно средство за Вратоврска На?

VEVOR Синџир Врзивно 5/16in x 3/8in, Ratchet Оптоварување Врзивно 6600lbs Капацитет, Ratchet Лост Врзивно w/ G70 Куки, Прилагодлива

Buyers rating:
DEN 1682.16

Залиха

6600 Lbs Вчитување Капацитет : синџирот оптоварување врзивно има одличен вчитување капацитет на 6600 lbs.Кршење Сила : 26,455 lbs.Монтирање на вашиот 5/16-инчен да 3/8-инчен синџири, ова е изграден за повеќето индустриски работни места.Сите челик Структура : тешки-должност челичната конструкција е наменет да се застане на ригорозни поле и груби климатски услови.Црвениот прав-обложени заврши обезбедува максимална издржливост и долговечност.Лесен за Користење : На ratchet врзивно обезбедува две G70 куки на двете страни да работат со вашиот синџири.Внимателен Дизајни : Нашиот синџир врзивно карактеристики 14" долга рачка, која обезбедува дополнителна потпора, па ќе може да се контролира за да се добие соодветна сума на напнатост.Особено ratcheting опрема и pawl дизајн да се избегнат опасностите кога утовар и истовар.Мултифункционален Алатка : Тоа е совршен за обезбедување на тешки товари на камиони или flatbed приколката.Тоа е исто така погоден за врзување надолу, сеча, и влечење cargos за повеќето индустриски апликации, како што се фабрики, магацини, гаражи, доковите, итн.Материјал : Челик.Компатибилен Синџир Големина на : 5/16-3/8/8-10 мм.Работен Капацитет : 6600 кг/3 т.Кршење Сила : 26,455 кг/12 т.Прилагодлива Должина : 24-31/601.5-782.5 мм.Должина на Рачка : 14/355 mm.Нашиот синџир Врзивно е професионална оптоварување обезбедување на опрема за индустријата.Со 6600 lbs работен капацитет, можете да го користите овој синџир врзивно 5/16-инчен да 3/8-инчен да се добие работа лесно.Сите-челична конструкција со боени овозможува долг животен пат!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

visesunny Среќен Божиќ Hohoho 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Снегулка Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

visesunny Среќен Божиќ Hohoho 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Снегулка Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на

Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување н�

DEN 287.76
Ѕидот светилка Соларен Погон LED Проектор Движат Снегулка Диско Светлина Водоотпорен Божиќ Фаза Светла Отворено Градина Пејзаж Светилка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕидот светилка Соларен Погон LED Проектор Движат Снегулка Диско Светлина Водоотпорен Божиќ Фаза Светла Отворено Градина Пејзаж Светилка

※Емитираат различни слатки боја шеми.Додадете празнична атмосфера во вашиот дом ※Повеќе осветлување �

DEN 1567.20
GDKOOL Новина Смешно Зборови 21OZ Џамбо Керамика Кафе Кригла со 420ml Чаша Вино Гимнастик Подарок сет за Најдобри Мајка Некогаш Кралицата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GDKOOL Новина Смешно Зборови 21OZ Џамбо Керамика Кафе Кригла со 420ml Чаша Вино Гимнастик Подарок сет за Најдобри Мајка Некогаш Кралицата

ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАС И НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ ?Квалитетот На Прво Место.ЗАДОВОЛСТВО И КВАЛИТЕТ : Сите Наши Ча�

DEN 477.60
Спреј Бои Матрицата A4 29Cm Пердув DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спреј Бои Матрицата A4 29Cm Пердув DIY Дели Stencils Ѕидното Сликарство Бележник Боење Втиснување Албум Декоративни Дефиниција

Тоа го направи на ДОМАШНИ миленици и со користење на мелење процес за да се обезбеди внатре и надвор од р

DEN 1468.80
LKKL Мејсон Тегла Бања Прибор Поставите 4 Парчиња - Лосион Сапун Фармацевт & Четка за заби Носителот & 2 Аптека Тегли за Qtips /
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LKKL Мејсон Тегла Бања Прибор Поставите 4 Парчиња - Лосион Сапун Фармацевт & Четка за заби Носителот & 2 Аптека Тегли за Qtips /

Поништуваат.ЛУКСУЗНА МЕЈСОН ТЕГЛА БАЊА ПОСТАВИТЕ 4 Парчиња : Вклучуваат 1 x мејсон тегла сапун фармацевт,

DEN 719.76
Saluto Коса Зграда Влакна за ПРОРЕТЧЕНА КОСА (Среден Браун) Реална Коса со Природни Влакна - ЗАГАРАНТИРАНА Коса Чистење Concealer
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Saluto Коса Зграда Влакна за ПРОРЕТЧЕНА КОСА (Среден Браун) Реална Коса со Природни Влакна - ЗАГАРАНТИРАНА Коса Чистење Concealer

Супер лесна апликација за подебели изглед на косата во СЕКУНДИ.Направени со стандарден квалитет органс

DEN 335.76
LIULQF Женска Јога Панталони Памук Boho Печати Лабава Одговара Leggings Повремено се Водат Високо Половината Вежбање Фитнес Панталони
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LIULQF Женска Јога Панталони Памук Boho Печати Лабава Одговара Leggings Повремено се Водат Високо Половината Вежбање Фитнес Панталони

✔Забелешка : Големината работи мали, ве молиме обратете се до вашиот половината и изберете ја од options (оп

DEN 1893.60
Змијата Кожата Шема Fanny Пакет со 4-Патент Џебови,Подароци за Уживаат Спортски Фестивал Тренингот Патуваат Работи Неврзан Појас
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Змијата Кожата Шема Fanny Пакет со 4-Патент Џебови,Подароци за Уживаат Спортски Фестивал Тренингот Патуваат Работи Неврзан Појас

Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Половината кеси с

DEN 2248.80
RRRYN Фитнес Губење на Тежината Опрема, Алуминиум Легура Имајќи Макара Тркала Салата Фитнес Опрема Делови Accessories73/95/110/114mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RRRYN Фитнес Губење на Тежината Опрема, Алуминиум Легура Имајќи Макара Тркала Салата Фитнес Опрема Делови Accessories73/95/110/114mm

*Ергономски дизајн, безбеден и удобен за фитнес вежби.Мускулна сила обука и телото зграда, да ги задржи с

DEN 1224.96
NCT 127 Омилени 3 Repackage Албум за ПОЛНЕЊЕ 2 Верзија Поставување Клима-Комплет+Виткање Фото+1p PhotoCard+Порака PhotoCard Set+Следење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NCT 127 Омилени 3 Repackage Албум за ПОЛНЕЊЕ 2 Верзија Поставување Клима-Комплет+Виткање Фото+1p PhotoCard+Порака PhotoCard Set+Следење

Официјално се дистрибуира Сосема Нов & Orginal објект од Производителот.Сите елементи и карактеристики од �

DEN 257.28