• Обновено
Прилагодливи Клупата Комунални 220.46 Lbs(Околу 100 Kg) Товарот Клупата, Погоден за Губење на Обука и Стомачните Вежби, Жолта, 43.31x38.04x13.58inch (Жолта, 1115X375X230mm(带包装))

Прилагодливи Клупата Комунални 220.46 Lbs(Околу 100 Kg) Товарот Клупата, Погоден за Губење на Обука и Стомачните Вежби, Жолта, 43.31x38.04x13.58inch

Buyers rating:
DEN 657.60

Залиха

【Параметар】Тежина : 9.53/10.8 kg (21.01/23.81 lb) Пакување Големина : 112x37.5x23.6cm/44.09x14.76x9.29inch Прошири Големина : 110x96.6x34.5cm/43.31x38.04x13.58inch Боја : Жолта носивоста : 100kg/220.46 lb Материјал : Полипропилен, Термопластични Гума. 【Услуга】Ако Производ Не Ги Исполни Вашите Очекувања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Среќни Да Контактирате Со Нас Преку "Контактирајте Со Продавачот".Ќе Бидете Сигурни Дека За Да Се Направи Сите Напори, Додека Не Се Задоволни. 【Функција】На Трајни Челична Рамка Обезбедува Максимална Флексибилност За Време На Вежбање. 【Дизајн】Оваа Рамни Практични Клупата Е Висока-перформанси Вежба Уред Кој Ви Овозможува Да се Вежба за Целото Тело.Извршување На Различни Вежби Со Овој Мултифункционален Клупата Да Се Изгради Подобра Тело Форма. 【Функција】Стабилна И Густа Професионални Обликувањето Гира Клупата, Кој Интегрира Повеќе Функции, Вклучувајќи Ритмичка Вежба Одбор, Гира Навивам, Една рака Веслање, И Гира Летање.На Задниот Агол Може Да Се Прилагоди Во Четири Нивоа, Со Различни Вежба Интензитет, Без Разлика На Високи, Краток, Дебели Или Тенки, Сите Може Да Се Реши.Конфигурирање На Drawstring Дупка Позиција Да Облик На Горниот Дел Од Телото На Мускулите Линија.Голем Складирање Слот Е Погоден За Ставање На Предмети.Многу погодна за аматерски тренери и долгорочни За фитнес ентузијасти, практична губење на клупата ви овозможува да се вежба за целото тело, така да може да обликот и формата на вашето тело според обликот на вашите сопствени потреби.Овој мултифункционален клупата ви овозможува да се изврши серија на вежби да се концентрира на одредени мускулни групи во компактен простор.Користете го ова со високи перформанси практични клупата да учествуваат во согорувањето на мастите и мускулите обука удобно во вашиот дом.【Параметар】Тежина : 9.53/10.8 kg (21.01/23.81 lb)Пакување големина : 112x37.5x23.6cm/44.09x14.76x9.29inch Expanded големина : 110x96.6x34.5cm/43.31x38.04x13.58inch Color : yellow Bearing капацитет : 100kg/220.46 lb Material : полипропилен, термопластични гума.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Eioflia Хартиена Крпа Држачот за Ѕид,Кујна се Тркалаат Држачот за Ѕид за правилно Поставена Хартија се Тркалаат Носителот со Лепило
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Eioflia Хартиена Крпа Држачот за Ѕид,Кујна се Тркалаат Држачот за Ѕид за правилно Поставена Хартија се Тркалаат Носителот со Лепило

Одлучува за инсталација place2.Разумното капа дизајн на крајот може да се спречи тек од испаѓање.Rustproof и Во�

DEN 474.24
UMAXGET Компатибилен со Fitbit Полнење 2 Бендови, 3-Pack Меки Силиконски Спорт Прилагодливи Wristband специјално Издание со Розово
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UMAXGET Компатибилен со Fitbit Полнење 2 Бендови, 3-Pack Меки Силиконски Спорт Прилагодливи Wristband специјално Издание со Розово

Можете да изберете боја на рака според вашите лични желби.Мала големина за 6 【ПоПродажбата на Услугата�

DEN 263.76
JINParts Мобилен Телефон на Поправка Делови SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Фах Компатибилен за Nokia 5.1
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JINParts Мобилен Телефон на Поправка Делови SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Фах Компатибилен за Nokia 5.1

Висок квалитет на мобилен телефон замена додатоци, дозволете му на вашиот мобилен телефон перформанси �

DEN 1346.40
Вазелин Оригинални петролеј 50мл
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вазелин Оригинални петролеј 50мл

Вазелин Оригинални петролеј 50мл.Вистински производ може да биде различен од производот сликата.Количи�

DEN 76.80
visesunny Среќен Божиќ Hohoho 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Снегулка Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

visesunny Среќен Божиќ Hohoho 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Снегулка Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на

Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување н�

DEN 287.76
NCT 127 Омилени 3 Repackage Албум за ПОЛНЕЊЕ 2 Верзија Поставување Клима-Комплет+Виткање Фото+1p PhotoCard+Порака PhotoCard Set+Следење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NCT 127 Омилени 3 Repackage Албум за ПОЛНЕЊЕ 2 Верзија Поставување Клима-Комплет+Виткање Фото+1p PhotoCard+Порака PhotoCard Set+Следење

Официјално се дистрибуира Сосема Нов & Orginal објект од Производителот.Сите елементи и карактеристики од �

DEN 257.28
mlpeerw Новородено Бебе Бебе Девојка Симпатична Момче Есен Зима Облека Romper Тимови Ребрести Поврзана Долг Ракав Jumpsuit Џемпер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

mlpeerw Новородено Бебе Бебе Девојка Симпатична Момче Есен Зима Облека Romper Тимови Ребрести Поврзана Долг Ракав Jumpsuit Џемпер

100% Памук.Материјал : Ова plarysuit поставува направен од висок квалитет на памук мешавина материјал за топло

DEN 239.76
Електрични Сол и црн Пипер Мелница Сет, Батерија Управувана Автоматско Една Рака Сол црн Пипер Мелница Shaker Сет, Лесен за Употреба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Сол и црн Пипер Мелница Сет, Батерија Управувана Автоматско Една Рака Сол црн Пипер Мелница Shaker Сет, Лесен за Употреба

Лесно Еден Раце Употреба : Се Е Вашата Друга Страна Валкани Или Зафатен?Или Кои Имаат Артритис Или Хрони�

DEN 575.76
Pwm Фан Центар, 4/5 Канал Pc CPU Вентилаторот за Ладење Дистрибутер Кабел со Ракави, Плетенка 4-Pin/3-Pin Фан Адаптер Кабел Центар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pwm Фан Центар, 4/5 Канал Pc CPU Вентилаторот за Ладење Дистрибутер Кабел со Ракави, Плетенка 4-Pin/3-Pin Фан Адаптер Кабел Центар

Широко компатибилен : центар е поделена на 4начин верзија и 5начин верзија, која може поддршка продолжен

DEN 135.84
GDKOOL Новина Смешно Зборови 21OZ Џамбо Керамика Кафе Кригла со 420ml Чаша Вино Гимнастик Подарок сет за Најдобри Мајка Некогаш Кралицата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GDKOOL Новина Смешно Зборови 21OZ Џамбо Керамика Кафе Кригла со 420ml Чаша Вино Гимнастик Подарок сет за Најдобри Мајка Некогаш Кралицата

ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАС И НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ ?Квалитетот На Прво Место.ЗАДОВОЛСТВО И КВАЛИТЕТ : Сите Наши Ча�

DEN 477.60