• Обновено
Автомобил 12 LED Итни Strobe Камион Маркер Флеш сопирачките, Бар,12LED Страна Создателот Светлина (Amber-Бело-Жолто, 4pcs)

Автомобил 12 LED Итни Strobe Камион Маркер Флеш сопирачките, Бар,12LED Страна Создателот Светлина (Amber-Бело-Жолто, 4pcs)

Buyers rating:
DEN 1696.80

Залиха

Материјал : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување + PC Леќа.Секоја единица се состои од 12 висок интензитет Led диоди со оптички леќи.Примена : Јачина на светлината , а Дење работи светлина , Foglight итн.Подобрување на возење безбедност, Избегне сообраќајната незгода.Жици : Црвена кабел поврзете го позитивни , црна кабел поврзете го негативни , Жолт кабел позитивна промена трепка режим.Спецификација Материјал : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување + PC Леќа Боја : Црна Домување + Јасно Леќа LED светла Боја : Како на вашите изберете Напон : 12 V-24 V Струја : 333 ма Wattage : 36 W Број на LED : 12 LED/Светлина Флеш Моделот : 18 Различни Флеш Модел Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет, Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки Ниска Потрошувачка.Енергија-заштеда.Долг Животен Век.Секоја единица се состои од 12 висок интензитет Led диоди со оптички леќи автономни светлината главата, нема надворешни flasher бара Последните шема меморија се потсетиме на Факултативниот висок и низок интензитет Компактна и лесна тежина, лесен за употреба Водоотпорна подготвени за надворешни монтажа Вградена во топлина мијалник Црна страната вклучени за заштита и стелт Подобрување на возење безбедност Избегне сообраќајната незгода, Водоотпорен стапка : IP67 Апликација : Јачина на светлината , а Дење работи светлина , Foglight итн.Жици : Црвена кабел поврзете го позитивни , црна кабел поврзете го негативни , Жолт кабел позитивна промена трепка режим.Вклучени 4 PCS /10 PCS LED Strobe светла(Како вашиот избере).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LED Предупредување Светилник,220V Црвени LED позициони Светла Acousto-Оптички Аларм Систем Ротирачко Светло за Итни случаи ДОВЕДЕ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Предупредување Светилник,220V Црвени LED позициони Светла Acousto-Оптички Аларм Систем Ротирачко Светло за Итни случаи ДОВЕДЕ

100% сосема нов и висок квалитет.Суперсветли LED алармот, долг животен век.Лесен за употреба и инсталирање,

DEN 1903.20
47 Strobe светлина бар КОЧАН LED Superbright за Wrecker Итни Подигнат Светилник Предупредување Забавува Камион Ора + 20X 12-LED мини
 • Обновено
Ценетост на стоката:

47 Strobe светлина бар КОЧАН LED Superbright за Wrecker Итни Подигнат Светилник Предупредување Забавува Камион Ора + 20X 12-LED мини

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 X 47" КОЧАН Strobe Светлина со On / Off Прекинувачот + 1 пар на Монтажа Заградата + Сет за Монта

DEN 1087.20
ЛЕ-JX Сина Безжична Ротирачки Светилник Портокалово Батеријата Led Strobe педалата на Покрив Врвот Ора Опасност Флеш Итни Mail Светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛЕ-JX Сина Безжична Ротирачки Светилник Портокалово Батеријата Led Strobe педалата на Покрив Врвот Ора Опасност Флеш Итни Mail Светла

Cordless Литиум Моќ – безжичниот сопирачките, бар има вграден 6000 m Ah литиум батерија, До 420 час на Траење.Лесн

DEN 839.76
Aiend V16 Strobe Сигнал Светлина, LED Бела Светлина Итни Трепкачка Светлина, Топлина Дисипација Заштита на патниците Светлина, Магнетни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aiend V16 Strobe Сигнал Светлина, LED Бела Светлина Итни Трепкачка Светлина, Топлина Дисипација Заштита на патниците Светлина, Магнетни

Добар Дисипација на Топлина Перформанси : Бидејќи нашиот автомобил менувачот е вграден во постојан стр�

DEN 516.96
30 LED Мотокар Strobe Светла 2 Пакет Возило Покривот Безбедност Светилник на Светлина за 10-110V Трева, АТВ, Камиони, Трактори, Голф
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30 LED Мотокар Strobe Светла 2 Пакет Возило Покривот Безбедност Светилник на Светлина за 10-110V Трева, АТВ, Камиони, Трактори, Голф

Висок Квалитет : 30 СуперСветли Led диоди со Трајни PC Леќа, 360 степени Покриеност.Посветла и поефикасни од с

DEN 719.76
2 во 1 за Итни случаи Strobe Сообраќај Советник Светлина Бар 144 LED Предупредување Опасност Безбедноста Внатрешни работи Шофершајбната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 во 1 за Итни случаи Strobe Сообраќај Советник Светлина Бар 144 LED Предупредување Опасност Безбедноста Внатрешни работи Шофершајбната

Еден за да го вклучите / исклучите напојување, еден за да се префрлите помеѓу 26 различни режими на блицот

DEN 1175.76
LED Strobe Светлина 16LED Вшмукување Чаша Светилка Итни неутрална Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Водоотпорен strobe светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Strobe Светлина 16LED Вшмукување Чаша Светилка Итни неутрална Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Водоотпорен strobe светла

Карактеристики : Добро запечатување перформанси; антипрашина; антисудир; антипоздравниот; директно вов

DEN 1199.76
Ediors 35.5 ПРЕДВОДЕНА 13 Режими на Опасност во Сообраќајот Советник неутрална Забавува Возило Авто Камион Strobe Светлина Бар Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ediors 35.5 ПРЕДВОДЕНА 13 Режими на Опасност во Сообраќајот Советник неутрална Забавува Возило Авто Камион Strobe Светлина Бар Комплет

Ексклузивно големо вшмукување чаши за брзо и стабилизирана монтажа.Ултра сјајна и ефикасни LED Strobe Светл

DEN 1199.76
Автомобил 12 LED Итни Strobe Камион Маркер Флеш сопирачките, Бар,12LED Страна Создателот Светлина (Жолто-Црвено-Жолто, 4pcs)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил 12 LED Итни Strobe Камион Маркер Флеш сопирачките, Бар,12LED Страна Создателот Светлина (Жолто-Црвено-Жолто, 4pcs)

Материјал : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување + PC Леќа.Секоја единица се состои од 12 висок �

DEN 2335.20
Niiyen Автомобил Авто неутрална Strobe Светлина, 2 парчиња 12V 6 LED Автомобил Камион неутрална Strobe Светлина Опасност Трепка Светилка,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Niiyen Автомобил Авто неутрална Strobe Светлина, 2 парчиња 12V 6 LED Автомобил Камион неутрална Strobe Светлина Опасност Трепка Светилка,

Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, нема загадување, никаква бучава, никакви електронс

DEN 369.60
ASPL 4pcs Синхронизација Функција 24-ВОДЕНА Површина Планината Трепка Strobe Светла за Камион Автомобил Возило LED Мини Решетка Светлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ASPL 4pcs Синхронизација Функција 24-ВОДЕНА Површина Планината Трепка Strobe Светла за Камион Автомобил Возило LED Мини Решетка Светлина

НАДГРАДБА Ултратенок дизајн.24 ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина,нуди супер светлина излез,може да се в�

DEN 767.76
FOXCID 12 LED Итен Ризик Предупредување Strobe Трепкачко Светло Бар Безжична Батеријата W/Магнетна База и Батерија Приклучок за Светилник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FOXCID 12 LED Итен Ризик Предупредување Strobe Трепкачко Светло Бар Безжична Батеријата W/Магнетна База и Батерија Приклучок за Светилник

БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ Безжичниот Батерија сопирачките, Бар има вграден 4000 m Ah литиум батерија, со полнење кр�

DEN 1007.76
LED Итни Strobe Предупредување Светлина BaishenglinMotor 4x 6 LED 4 во 1 12V Sync Трепка Површината Планината Скара Светилник Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Итни Strobe Предупредување Светлина BaishenglinMotor 4x 6 LED 4 во 1 12V Sync Трепка Површината Планината Скара Светилник Светилка

Секоја светлина бар изграденаво супер светло високопридвижуван Led диоди, карактеристики премиум оптик�

DEN 431.76
YITAMOTOR Надградба Килибар Strobe Lights - Висок Интензитет на органите за Спроведување на Законот за Итен Ризик Предупредување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITAMOTOR Надградба Килибар Strobe Lights - Висок Интензитет на органите за Спроведување на Законот за Итен Ризик Предупредување

ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ : 30 Hiинтензитет поведе со висока видливост во дневната светлина, полноќ, дожд или магла

DEN 1336.80
Lumenix LED Двојно Стакло Strobe Светлина Бар со Поделени Палубата Загради&Вакуум Морон, 32 LED Внатрешни работи Шофершајбната Итен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lumenix LED Двојно Стакло Strobe Светлина Бар со Поделени Палубата Загради&Вакуум Морон, 32 LED Внатрешни работи Шофершајбната Итен

ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ LED КОМБИНАЦИЈА Надградена led strobe стакло светлина бар донесува комбинација на ултрав

DEN 2399.76
Екстремни Тактички Динамика Елементарен 40 Стакло Светлината LED Strobe Стакло Светлина Внатрешни работи Шофершајбната Светлина Бар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Екстремни Тактички Динамика Елементарен 40 Стакло Светлината LED Strobe Стакло Светлина Внатрешни работи Шофершајбната Светлина Бар

Висок Интензитет LED Strobe Светлина за Сите Итни Возила и Безбедноста Предупредување Возила, dual шофершајбн

DEN 3431.04
FOXCID 2 X 6 LED 9 Начини Сообраќај Советник неутрална Возило Strobe Светла за Внатрешни работи Покрив / Цртичка / Шофершајбната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FOXCID 2 X 6 LED 9 Начини Сообраќај Советник неутрална Возило Strobe Светла за Внатрешни работи Покрив / Цртичка / Шофершајбната

Супер Светло : Висок интензитет LED Чипови оптичка леќа, возење во текот на ноќта може да се види јасно све

DEN 1079.76
LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил

Буџетот пријателски strobe светло сет погоден за сите автомобили со 12 VDC батеријата 4 Pcs 6 LED Површината План�

DEN 1298.40
35.5 ПРЕДВОДЕНА 13 Режими на Опасност во Сообраќајот Советник неутрална Забавува Возило Авто Камион Strobe Светлина Бар Комплет Со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

35.5 ПРЕДВОДЕНА 13 Режими на Опасност во Сообраќајот Советник неутрална Забавува Возило Авто Камион Strobe Светлина Бар Комплет Со

【13 РАЗЛИЧНИ РЕЖИМИ на БЛИЦОТ】 13 Различни начини на трепка / strobing со притискање на едно копче за да го ц�

DEN 959.76
QCLU 2 во 1 КОЧАН Strobe Светлина Далечински Управувач Бар Светлина Автомобил со Отворен Патот Флеш Предупредување Светилка Анти-висока
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QCLU 2 во 1 КОЧАН Strobe Светлина Далечински Управувач Бар Светлина Автомобил со Отворен Патот Флеш Предупредување Светилка Анти-висока

КОЧАН 18 W висока моќност светилка лежиште, 8 видови на режимот на блицот, водоотпорен и транспарентен шко

DEN 1199.76
Lovelychica 10pcs Универзална Супер Тенок Ултра Тенок Килибар 4LED Автомобил Камион Предупредување Претпазливост Итна Изградба Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lovelychica 10pcs Универзална Супер Тенок Ултра Тенок Килибар 4LED Автомобил Камион Предупредување Претпазливост Итна Изградба Водоотпорен

Ултратенок водоотпорен дизајн, високо квалитетни алуминиумски легури школка + PC леќа, подобро дисипаци�

DEN 1173.60
(2 ПАРЧИЊА) 3-LED Strobe Светло Жолто Водоотпорен Итни Светилник Флеш Светла,Purishion Претпазливост Бар 12 Различни Трепка SUV Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

(2 ПАРЧИЊА) 3-LED Strobe Светло Жолто Водоотпорен Итни Светилник Флеш Светла,Purishion Претпазливост Бар 12 Различни Трепка SUV Автомобил

Универзал ги собере Сите возила Забавува Lorry Rvs Автобус Брод Приколка Clearence Plowing камиони DC 12 V / 24 V.Матери�

DEN 551.76
YITAMOTOR Црвено и Сино Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITAMOTOR Црвено и Сино Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи

Нема надворешни flasher е потребно;→ 15 Options Флеш Шема; Nonvolatile memory се сеќава на последниот флеш шема;→ Вклучу�

DEN 1992.48
WarningWorx Pulsar 4 Најмалите Шофершајбната LED сопирачките, – Ултра Сјајна LED Приколка Светла Универзална Планината LED Итни Светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WarningWorx Pulsar 4 Најмалите Шофершајбната LED сопирачките, – Ултра Сјајна LED Приколка Светла Универзална Планината LED Итни Светла

НАЈМАЛИТЕ ШОФЕРШАЈБНАТА LED сопирачките, – Со 5" должина, компактна конструкција и вшмукување чаши, Pulsar 4 �

DEN 455.76