• Обновено
Ediors 35.5 ПРЕДВОДЕНА 13 Режими на Опасност во Сообраќајот Советник неутрална Забавува Возило Авто Камион Strobe Светлина Бар Комплет Со Вшмукување Чаша (Сина)

Ediors 35.5 ПРЕДВОДЕНА 13 Режими на Опасност во Сообраќајот Советник неутрална Забавува Возило Авто Камион Strobe Светлина Бар Комплет

Buyers rating:
DEN 1199.76

Залиха

Ексклузивно големо вшмукување чаши за брзо и стабилизирана монтажа.Ултра сјајна и ефикасни LED Strobe Светлина бар.До 30,000 часот животен век. 13 Различни начини на трепка / strobingwith притисни на копчето за да се кружете низ режими.Пакетот вклучува : 1x Сообраќај Советник Strobe Светлина Бар 1 X Далечински Управувач Инсталација завртки и Навртки УПАТСТВОТО НЕ Е ВКЛУЧЕНА.СПЕЦИФИКАЦИЈА Состојба : 100 % Сосема Нов.Никогаш не се користат или се инсталирани LED светла Боја : Бела, Жолта, Црвена, Сина, Бела&Жолта, Бела&Црвена, Бела&Сина, Црвена&Сини Работен Напон : DC 12 V LED Лента димензии : 35.5" x 2.5" Број на LED блокови : 8 Број на режими на Блицот : 13 Број на LED по блок : 4 КАРАКТЕРИСТИКИ Лесен за употреба и инсталирање на Ексклузивни големо вшмукување чаши за брзо и стабилизирана монтажа До 30.000 часа на траење на живот Користи 12v моќност Ултра Сјајна LED светла 13 различни флеш шема со притискање на копчето Светла LED кои се дури и visable во текот на денот Флеш Моделот Вклучува : 1. Трепка блокира панел 1, 2, 5 и 6, а потоа трепка blockpanel 3 и 4 2 : Удари ќе се блокира панел 1 и 6, а потоа трепка блокира панел 2, 3, 4, и 5, 3 : Скенирање на светлата од центарот на од 4 : Скенирање на светлата од надвор до центарот 5 : Молњи, преку блок-panel 1, 2, 5 и 6 на неколку пати се следат од страна на трепка на блокира панел 3 и 4, а потоа сите го блокира панели. 6 : Сите блокира панел се постојани флеш истовремено 7 : Сите LED постојано вклучен.Без блиц и така натаму...ВКУПНО 13 ФЛЕШ ОБРАСЦИ за ИНСТАЛАЦИЈА : Овој производ бара професионална Инсталација.Било каква штета во текот на инсталацијата нема да бидат вратени.Во повеќето случаи оваа инсталација ќе бара од вас да вежба дупки.Постојат и други начини на инсталацијата со користење на лепенка/двојно двострано лента ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 1x Сообраќај Советник Strobe Светлина Бар 1 X Далечински Управувач Инсталација Завртки И Навртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЛЕ-JX Килибар/Бела 48 Инчи Покрив Врвот LED Сообраќај Советник за Итни случаи Светлина Бар 16 Флеш режим на Низок Профил, Хазард
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛЕ-JX Килибар/Бела 48 Инчи Покрив Врвот LED Сообраќај Советник за Итни случаи Светлина Бар 16 Флеш режим на Низок Профил, Хазард

Големина 48in (L) x 9in (W) x 4in (H) 1 година производителите дефект гаранција.КАРАКТЕРИСТИКИ На 48" предводена не

DEN 1591.20
30 LED Мотокар Strobe Светла 2 Пакет Возило Покривот Безбедност Светилник на Светлина за 10-110V Трева, АТВ, Камиони, Трактори, Голф
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30 LED Мотокар Strobe Светла 2 Пакет Возило Покривот Безбедност Светилник на Светлина за 10-110V Трева, АТВ, Камиони, Трактори, Голф

Висок Квалитет : 30 СуперСветли Led диоди со Трајни PC Леќа, 360 степени Покриеност.Посветла и поефикасни од с

DEN 719.76
FOXCID 36 LED 35.5 Жолто Бела Килибар 13 Режими неутрална Сообраќај Советник Возило LED Strobe Светлина Бар со Големо Вшмукување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FOXCID 36 LED 35.5 Жолто Бела Килибар 13 Режими неутрална Сообраќај Советник Возило LED Strobe Светлина Бар со Големо Вшмукување

Вашата безбедност е заштитена од 36 висок интензитет на Led диоди работат заедно за да се обезбеди максима

DEN 1271.76
Niiyen Автомобил Авто неутрална Strobe Светлина, 2 парчиња 12V 6 LED Автомобил Камион неутрална Strobe Светлина Опасност Трепка Светилка,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Niiyen Автомобил Авто неутрална Strobe Светлина, 2 парчиња 12V 6 LED Автомобил Камион неутрална Strobe Светлина Опасност Трепка Светилка,

Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, нема загадување, никаква бучава, никакви електронс

DEN 369.60
YITAMOTOR Надградба Килибар Strobe Lights - Висок Интензитет на органите за Спроведување на Законот за Итен Ризик Предупредување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITAMOTOR Надградба Килибар Strobe Lights - Висок Интензитет на органите за Спроведување на Законот за Итен Ризик Предупредување

ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ : 30 Hiинтензитет поведе со висока видливост во дневната светлина, полноќ, дожд или магла

DEN 1336.80
2 во 1 Прво Responder Итни Strobe Светла Бар За Пожарникари Полицијата Огнот Возила, Камиони Сина 23 Флеш Обрасци 2 парчиња 12.8
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 во 1 Прво Responder Итни Strobe Светла Бар За Пожарникари Полицијата Огнот Возила, Камиони Сина 23 Флеш Обрасци 2 парчиња 12.8

Супер Светло : Висок Интензитет Доведе И Транспарентност Леќи Изработени Од Абс Го Издржат Photoaging.Висока

DEN 1319.76
LED Итни Strobe Предупредување Светлина BaishenglinMotor 4x 6 LED 4 во 1 12V Sync Трепка Површината Планината Скара Светилник Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Итни Strobe Предупредување Светлина BaishenglinMotor 4x 6 LED 4 во 1 12V Sync Трепка Површината Планината Скара Светилник Светилка

Секоја светлина бар изграденаво супер светло високопридвижуван Led диоди, карактеристики премиум оптик�

DEN 431.76
LED Итни Strobe Светлина XTAUTO 24-LED Килибар Површината Планината Трепка Предупредување Светилник Опасност Изградба Претпазливост
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Итни Strobe Светлина XTAUTO 24-LED Килибар Површината Планината Трепка Предупредување Светилник Опасност Изградба Претпазливост

【ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED СВЕТЛО】Надградени СуперСветли led Strobe Светла, усвојување 24pcs висок интензитет LED чи

DEN 647.76
2 во 1 Зелена Бела Двојна Страна Стрелецот ДОВЕДЕ Под Светлата, WOWTOU Sync Трепка Итни Strobes и светилки drl Работа Светлина бар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 во 1 Зелена Бела Двојна Страна Стрелецот ДОВЕДЕ Под Светлата, WOWTOU Sync Трепка Итни Strobes и светилки drl Работа Светлина бар

Вграден 6 напред соочуваат со бели Led диоди во место шема и 12 свртена зелена Led диоди во потопот шема за ст

DEN 837.36
Q1-ТЕХНИКА, ПРЕДВОДЕНА Итни Strobe Светла, 2X Жолто Бела 12-LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Q1-ТЕХНИКА, ПРЕДВОДЕНА Итни Strobe Светла, 2X Жолто Бела 12-LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост

✅КАРАКТЕРИСТИКИ : 2 ПАРЧИЊА HiИнтензитет трепка 24Led диоди (Секој предмет содржи 12LED) да се осигура вашето �

DEN 645.12
Lumenix LED Двојно Стакло Strobe Светлина Бар со Поделени Палубата Загради&Вакуум Морон, 32 LED Внатрешни работи Шофершајбната Итен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lumenix LED Двојно Стакло Strobe Светлина Бар со Поделени Палубата Загради&Вакуум Морон, 32 LED Внатрешни работи Шофершајбната Итен

ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ LED КОМБИНАЦИЈА Надградена led strobe стакло светлина бар донесува комбинација на ултрав

DEN 2399.76
ЛЕ-JX Жолта боја/Бела 17 во 44 LED Sfety Strobe сопирачките, Бар 12V Сообраќај Советник килибар Покрив врвот Мини Опасност Трепка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛЕ-JX Жолта боја/Бела 17 во 44 LED Sfety Strobe сопирачките, Бар 12V Сообраќај Советник килибар Покрив врвот Мини Опасност Трепка

44 Висок Интензитет Led диоди Посветла и поефикасни од стандардните Led Strobe Светла, 360° Светла,тоа е дури и в

DEN 1679.76
LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил

Буџетот пријателски strobe светло сет погоден за сите автомобили со 12 VDC батеријата 4 Pcs 6 LED Површината План�

DEN 1298.40
2 во 1 за Итни случаи Strobe Сообраќај Советник Светлина Бар 144 LED Предупредување Опасност Безбедноста Внатрешни работи Шофершајбната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 во 1 за Итни случаи Strobe Сообраќај Советник Светлина Бар 144 LED Предупредување Опасност Безбедноста Внатрешни работи Шофершајбната

Вклучувајќи го и последниот режим меморија се потсетиме.Совршена како за монтажа на предната windsheild и за

DEN 1247.76
YITAMOTOR Сино Бела Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи Сплит
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITAMOTOR Сино Бела Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи Сплит

Ако е потребно, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас преку емаил → Вклучува 9.ОНА �

DEN 2023.92
Q1-ТЕХНИКА, ПРЕДВОДЕНА Итни Strobe Светла, 4X Жолто Бела 12-LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Q1-ТЕХНИКА, ПРЕДВОДЕНА Итни Strobe Светла, 4X Жолто Бела 12-LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост

✅КАРАКТЕРИСТИКИ : 4 PCS HiИнтензитет трепка 48Led диоди (Секој предмет содржи 12LED) да се осигура вашето возило

DEN 1101.12
LED Strobe Светлина 16LED Вшмукување Чаша Светилка Итни неутрална Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Водоотпорен strobe светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Strobe Светлина 16LED Вшмукување Чаша Светилка Итни неутрална Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Водоотпорен strobe светла

Карактеристики : Добро запечатување перформанси; антипрашина; антисудир; антипоздравниот; директно вов

DEN 1199.76
FOXCID 2 X 6 LED 9 Начини Сообраќај Советник неутрална Возило Strobe Светла за Внатрешни работи Покрив / Цртичка / Шофершајбната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FOXCID 2 X 6 LED 9 Начини Сообраќај Советник неутрална Возило Strobe Светла за Внатрешни работи Покрив / Цртичка / Шофершајбната

Супер Светло : Висок интензитет LED Чипови оптичка леќа, возење во текот на ноќта може да се види јасно све

DEN 1079.76
LED Предупредување Светилник,220V Црвени LED позициони Светла Acousto-Оптички Аларм Систем Ротирачко Светло за Итни случаи ДОВЕДЕ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Предупредување Светилник,220V Црвени LED позициони Светла Acousto-Оптички Аларм Систем Ротирачко Светло за Итни случаи ДОВЕДЕ

100% сосема нов и висок квалитет.Суперсветли LED алармот, долг животен век.Лесен за употреба и инсталирање,

DEN 1903.20
(2 ПАРЧИЊА) 3-LED Strobe Светло Жолто Водоотпорен Итни Светилник Флеш Светла,Purishion Претпазливост Бар 12 Различни Трепка SUV Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

(2 ПАРЧИЊА) 3-LED Strobe Светло Жолто Водоотпорен Итни Светилник Флеш Светла,Purishion Претпазливост Бар 12 Различни Трепка SUV Автомобил

Универзал ги собере Сите возила Забавува Lorry Rvs Автобус Брод Приколка Clearence Plowing камиони DC 12 V / 24 V.Матери�

DEN 551.76
FOXCID 12 LED Итен Ризик Предупредување Strobe Трепкачко Светло Бар Безжична Батеријата W/Магнетна База и Батерија Приклучок за Светилник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FOXCID 12 LED Итен Ризик Предупредување Strobe Трепкачко Светло Бар Безжична Батеријата W/Магнетна База и Батерија Приклучок за Светилник

БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ Безжичниот Батерија сопирачките, Бар има вграден 4000 m Ah литиум батерија, со полнење кр�

DEN 1007.76
BooYu 2×13.5 во ПРЕДВОДЕНА Итни Цртичка Strobe Светлина Лентата за Внатрешни работи Шофершајбната Сообраќај Советник Опасност Безбедноста
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BooYu 2×13.5 во ПРЕДВОДЕНА Итни Цртичка Strobe Светлина Лентата за Внатрешни работи Шофершајбната Сообраќај Советник Опасност Безбедноста

5 ft (min) ~ 7 ft (max).ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА Универзални компатибилност за сите возила се опремени со DC 12 V цигара ад

DEN 887.76
Aiend V16 Strobe Сигнал Светлина, LED Бела Светлина Итни Трепкачка Светлина, Топлина Дисипација Заштита на патниците Светлина, Магнетни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aiend V16 Strobe Сигнал Светлина, LED Бела Светлина Итни Трепкачка Светлина, Топлина Дисипација Заштита на патниците Светлина, Магнетни

Добар Дисипација на Топлина Перформанси : Бидејќи нашиот автомобил менувачот е вграден во постојан стр�

DEN 516.96
Auxbeam 4pcs Итни Strobe Светла за Автомобил Камион 6 LED Блиц Strobe Светлина 18 Различни Бар Трепка Модели Итни Предупредување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Auxbeam 4pcs Итни Strobe Светла за Автомобил Камион 6 LED Блиц Strobe Светлина 18 Различни Бар Трепка Модели Итни Предупредување

СУПЕР СВЕТЛО : Нова Генерација 6 LED Површината Планината Strobe светлина.Напојува со 6 висок интензитет Led ди

DEN 599.76