• Обновено
ASPL 8pcs Синхронизација Функција Ултра Тенок 12-ВОДЕНА Површина Планината Трепка Strobe Светла за Камион Автомобил Возило LED Мини Решетка Светлина Главата Итни Светилник

ASPL 8pcs Синхронизација Функција Ултра Тенок 12-ВОДЕНА Површина Планината Трепка Strobe Светла за Камион Автомобил Возило LED Мини

Buyers rating:
DEN 959.76

Залиха

【СУПЕР ВИДЛИВОСТ】ASPL 8 Pcs 12 LED Површината Планината Strobe Светла, секоја светлина има вкупно 12 висок интензитет на Led чипови.Користете алуминиумски легури домување + ABS зголемена леќа за максимална осветленост за да се обезбеди поефикасна предупредување до другите возила.Овие strobe светилки може да се види од стотици метри. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Овие светла можат да го издржат тешките временски услови, водоотпорен со IP67 и над 50.000 часа животен век, бидејќи на подобро процес на производство.Одлично да се користи во дожд, дожд, прав и снег, влага доказ и вибрации-доказ, доаѓаат вашето возење. 【ДОДАДЕ AYNC ЖИЦА】Надгради и синхронизација функција.Ако sync е потребен, само се поврзете бела жици од сите светла заедно.ЦРВЕНО - +VDC.ЦРНО - Да Шасија Земјата.ЖОЛТА - Шема Избор.Жолта жица допира црна за помалку од 1s на следното режим. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Ултра-тенок дизајн е лесно да се инсталира.Се снабдува со дихтунзи и шрафовите за монтирање на решетка или браник.Универзал за 12-24 V на сите возила и може да биде инсталирана во секоја позиција на возилото. 【26 ТРЕПКА РЕЖИМИ】Изграден во flasher, и последните се користи моделот се потсетиме/мемориска функција. 26 одберете-во можност да трепка обрасци, вклучително и на Стабилна, Еден flash, Двојно флеш, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Lovelychica 10pcs Универзална Супер Тенок Ултра Тенок Килибар 4LED Автомобил Камион Предупредување Претпазливост Итна Изградба Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lovelychica 10pcs Универзална Супер Тенок Ултра Тенок Килибар 4LED Автомобил Камион Предупредување Претпазливост Итна Изградба Водоотпорен

Ултратенок водоотпорен дизајн, високо квалитетни алуминиумски легури школка + PC леќа, подобро дисипаци�

DEN 1173.60
Auxbeam 4pcs Итни Strobe Светла за Автомобил Камион 6 LED Блиц Strobe Светлина 18 Различни Бар Трепка Модели Итни Предупредување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Auxbeam 4pcs Итни Strobe Светла за Автомобил Камион 6 LED Блиц Strobe Светлина 18 Различни Бар Трепка Модели Итни Предупредување

СУПЕР СВЕТЛО : Нова Генерација 6 LED Површината Планината Strobe светлина.Напојува со 6 висок интензитет Led ди

DEN 599.76
YITAMOTOR Сино Бела Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи Сплит
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITAMOTOR Сино Бела Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи Сплит

Ако е потребно, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас преку емаил → Вклучува 9.ОНА �

DEN 2023.92
LED Strobe Светлина 16LED Вшмукување Чаша Светилка Итни неутрална Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Водоотпорен strobe светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Strobe Светлина 16LED Вшмукување Чаша Светилка Итни неутрална Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Водоотпорен strobe светла

Карактеристики : Добро запечатување перформанси; антипрашина; антисудир; антипоздравниот; директно вов

DEN 1199.76
EEEkit 10 Парчиња ЛЕД Итни Strobe Светло, Жолто Бела 6 LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост Изградба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EEEkit 10 Парчиња ЛЕД Итни Strobe Светло, Жолто Бела 6 LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост Изградба

【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】 Ултратенок водоотпорен дизајн, високо квалитетни алуминиумски легури школка + PC

DEN 767.76
YITAMOTOR Црвено и Сино Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITAMOTOR Црвено и Сино Стакло Итни Светла, 2-16 LED Шофершајбната Итен Ризик Предупредување Strobe Светилник за Внатрешни работи

Нема надворешни flasher е потребно;→ 15 Options Флеш Шема; Nonvolatile memory се сеќава на последниот флеш шема;→ Вклучу�

DEN 1992.48
LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил

Буџетот пријателски strobe светло сет погоден за сите автомобили со 12 VDC батеријата 4 Pcs 6 LED Површината План�

DEN 719.76
LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил

Буџетот пријателски strobe светло сет погоден за сите автомобили со 12 VDC батеријата 4 Pcs 6 LED Површината План�

DEN 356.64
ЛЕ-JX Килибар/Зелена 2 во 1 за Итни случаи Strobe Светлина Бар 21 Флеш Модели Сообраќај Советник за Предупредување за Опасност Шофершајбната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛЕ-JX Килибар/Зелена 2 во 1 за Итни случаи Strobe Светлина Бар 21 Флеш Модели Сообраќај Советник за Предупредување за Опасност Шофершајбната

32 Висок Интензитет Led диоди 2 во 1 за Итни случаи Strobe Светлина Бар,Посветла и поефикасни од стандардните L

DEN 1199.76
YITAMOTOR Надградба Килибар Strobe Lights - Висок Интензитет на органите за Спроведување на Законот за Итен Ризик Предупредување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YITAMOTOR Надградба Килибар Strobe Lights - Висок Интензитет на органите за Спроведување на Законот за Итен Ризик Предупредување

ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ : 30 Hiинтензитет поведе со висока видливост во дневната светлина, полноќ, дожд или магла

DEN 1336.80
Q1-ТЕХНИКА, ПРЕДВОДЕНА Итни Strobe Светла, 2X Жолто Бела 12-LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Q1-ТЕХНИКА, ПРЕДВОДЕНА Итни Strobe Светла, 2X Жолто Бела 12-LED Strobe Предупредување за Итни случаи Трепкачко Светло Претпазливост

✅КАРАКТЕРИСТИКИ : 2 ПАРЧИЊА HiИнтензитет трепка 24Led диоди (Секој предмет содржи 12LED) да се осигура вашето �

DEN 645.12
Acouto Доведоа Автомобил Итни Светлина, 3 LED Автомобил Камион Итни Strobe сопирачките, Хазард Индикатор Флеш Решетката Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Acouto Доведоа Автомобил Итни Светлина, 3 LED Автомобил Камион Итни Strobe сопирачките, Хазард Индикатор Флеш Решетката Светилка

Погоден за повеќето автомобили, мотоцикли, спортски автомобили, комбиња и 1224 V камиони.Тоа може да се кор

DEN 340.56
2 во 1 за Итни случаи Strobe Сообраќај Советник Светлина Бар 144 LED Предупредување Опасност Безбедноста Внатрешни работи Шофершајбната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 во 1 за Итни случаи Strobe Сообраќај Советник Светлина Бар 144 LED Предупредување Опасност Безбедноста Внатрешни работи Шофершајбната

Еден за да го вклучите / исклучите напојување, еден за да се префрлите помеѓу 26 различни режими на блицот

DEN 1175.76
ЛЕ-JX Килибар/Бела 48 Инчи Покрив Врвот LED Сообраќај Советник за Итни случаи Светлина Бар 16 Флеш режим на Низок Профил, Хазард
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛЕ-JX Килибар/Бела 48 Инчи Покрив Врвот LED Сообраќај Советник за Итни случаи Светлина Бар 16 Флеш режим на Низок Профил, Хазард

Големина 48in (L) x 9in (W) x 4in (H) 1 година производителите дефект гаранција.КАРАКТЕРИСТИКИ На 48" предводена не

DEN 1591.20