• Обновено
NOKIA AC-3U Компактен полнач за патување 2720, 2320, 5530, 5130, 3711, 7020, 5230, C3, X2, 1616

NOKIA AC-3U Компактен полнач за патување 2720, 2320, 5530, 5130, 3711, 7020, 5230, C3, X2, 1616

Buyers rating:
DEN 263.76

Залиха

За користење со : Nokia 1208 1616 1650 1661 1680 2135 2320 2330 2600 2630 2660 2680 2720 2760 2855i 2865i 3155i 3500 3555 3600 Slide 3610 3711 5130 5200 5230 5300 5310 5530 6070 6085 6086 6101 6102 6102i 6103 6126 6133 6136 6155i 6165i 6263 6265i 6275i 6. За користење со : Nokia 1208 1616 1650 1661 1680 2135 2320 2330 2600 2630 2660 2680 2720 2760 2855i 2865i 3155i 3500 3555 3600 Slide 3610 3711 5130 5200 5230 5300 5310 5530 6070 6085 6086 6101 6102 6102i 6103 6126 6133 6136 6155i 6165i 6263 6265i 6275i 6282 6300 6301 6555 Црвено 6555 Песок 6790 Пренапони 7020 7510 C3 E50 E62 E75 E90 N75 N76 N800 N81 N810 Wi MAX, N93 N95 N96 Nuron 2 RAM меморија Пренапони 6790 X2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

USB Конектор Приклучок, 2PC 4Multi Пристаништа Ѕид Полначот Блок Тула Брзо Станица за Полнење Коцка Кутија Адаптер за iPhone 13 12
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB Конектор Приклучок, 2PC 4Multi Пристаништа Ѕид Полначот Блок Тула Брзо Станица за Полнење Коцка Кутија Адаптер за iPhone 13 12

【Безбедност Гаранција】FCC / UL безбедност стандард, интелигентни коло дизајн штити од краток спој, надгр�

DEN 791.76
iPhone Полнач Блок Брзо Полнење USB В Ѕид Адаптер за полнење, 2Pack 20W PD 3.0 C Полначот Тули Кутија База Тип C Ѕидниот Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

iPhone Полнач Блок Брзо Полнење USB В Ѕид Адаптер за полнење, 2Pack 20W PD 3.0 C Полначот Тули Кутија База Тип C Ѕидниот Приклучок

[ Безбеден и Сигурен ] i Phone 13 полнење блок направени од fireprood пластика, нуди подобра нула отпор, топлина д�

DEN 287.76
USB C Држачи за Брзо Полнење Супер Тип C Кабел Андроид 25w Вати Pd Кутија Мобилен Телефон Ѕид Блок Адаптер Кабелот Моќ Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB C Држачи за Брзо Полнење Супер Тип C Кабел Андроид 25w Вати Pd Кутија Мобилен Телефон Ѕид Блок Адаптер Кабелот Моќ Компатибилен

25 W USB C Полначот : Опремени со USB Тип C порта, PD 3.0 полначот ви обезбедува Max 25 W излезна моќност, Полнење Samsung

DEN 263.76
20W Тековната Напон Дигитален Дисплеј Свитлива Plug Брзо Ѕид Полнач, Dual Пристаништа Тип Ц и КК 3.0 Адаптер, ASPOR PD USB C Полнач,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20W Тековната Напон Дигитален Дисплеј Свитлива Plug Брзо Ѕид Полнач, Dual Пристаништа Тип Ц и КК 3.0 Адаптер, ASPOR PD USB C Полнач,

【Дигитални Тековната & Напон Екранот】 : Автоматско детектирање на полнење на напон и струја, покажува п

DEN 184.56
Ѕидот Полначот во USB-C Кабел 6FT, HOOTEK 2.1 Двојна Порта USB Ѕид Конектор Приклучок за Полнење Блок со Тип C Полнење Кабел Кабелот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕидот Полначот во USB-C Кабел 6FT, HOOTEK 2.1 Двојна Порта USB Ѕид Конектор Приклучок за Полнење Блок со Тип C Полнење Кабел Кабелот

USBC Кабел компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G / S21+ 5 G / S21 5 G / S20 Ултра 5 G / S20 / S10e / S10+ / S10 / S9 / S8 Плус / A72 / A52 5 G, Има

DEN 213.36
CYHO Ѕид Полначот Анти-Притаен, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Компанијата;Видиме Продавница;ученичкиот Дом;Училиштето;Трговски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Ѕид Полначот Анти-Притаен, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Компанијата;Видиме Продавница;ученичкиот Дом;Училиштето;Трговски

Тоа може да се сретнат различни моќ средини, побезбедно, и се чувствуваат повеќе ослободени поради него�

DEN 1756.80
CYHO Ѕид Полначот Анти-Деформација, Додатоци Комплет во за Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Канцелариски Простор;Компанија;Видиме
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Ѕид Полначот Анти-Деформација, Додатоци Комплет во за Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Канцелариски Простор;Компанија;Видиме

Тоа може да се користи за полнење на повеќе уреди во исто време, и нема потреба да се носат повеќе полнењ�

DEN 777.60
USB C Лаптоп, Полнач, 65W PD Лаптоп Ѕид GaN Конектор 2-Пристаниште Патување Адаптер со Брзо Полнење Кабел за Леново T420 E40 SL410k
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB C Лаптоп, Полнач, 65W PD Лаптоп Ѕид GaN Конектор 2-Пристаниште Патување Адаптер со Брзо Полнење Кабел за Леново T420 E40 SL410k

【Најновите GAN Чип Технологија】 Ga N технологијата не само што ја намалува големината и тежината на полна

DEN 695.76
20W USB C Брз Полнач, iSeekerKit 2-Pack Двојна Порта Ѕид Полначот [PD 3.0 Моќ Испорака + Брзо Полнење 3.0] Брзо Блок Адаптер Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20W USB C Брз Полнач, iSeekerKit 2-Pack Двојна Порта Ѕид Полначот [PD 3.0 Моќ Испорака + Брзо Полнење 3.0] Брзо Блок Адаптер Компатибилен

【20 W DualПорта Брзо Адаптер】 Вкупно 20 W Двојна Пристаништа PD Моќ Испорака(USBC) и Брзо Полнење 3.0 (USBA), нуди бр

DEN 299.76
Мобилен Телефон USB Ѕид Полначи, SINDOX 2.4 2-порта Моќен Огноотпорни Полначот Блок(2-Pack), Брз USB-Патна Моќ Тули со Количка за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мобилен Телефон USB Ѕид Полначи, SINDOX 2.4 2-порта Моќен Огноотпорни Полначот Блок(2-Pack), Брз USB-Патна Моќ Тули со Количка за

СОВРШЕНА КОЛИЧКА за ДИЗАЈН : 2pack 12w USB ѕид на полначот може да се Комбинираат за вашата канцеларија со сек�

DEN 311.76
Автомобил Полнач, HEVEON 30W 3-Порта Брз Полнач, Мини USB уред за Мобилен Телефон за во Автомобил Aapter со QC3.0, Рамна Одговара
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Полнач, HEVEON 30W 3-Порта Брз Полнач, Мини USB уред за Мобилен Телефон за во Автомобил Aapter со QC3.0, Рамна Одговара

⚡【Брзо Полнење 3.0】 : КК 3.0 автомобил полнач овозможува до 4x побрзо брзина од конвенционалните полнење...

DEN 239.76
Ѕидни Држачи за Брзо Полнење,4Pack 2.1 Полнач Кутија 2 Порт Travle Коцка Полначот Тули Брзо Полнење Компатибилен со iPhone 13/12
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕидни Држачи за Брзо Полнење,4Pack 2.1 Полнач Кутија 2 Порт Travle Коцка Полначот Тули Брзо Полнење Компатибилен со iPhone 13/12

【Block конектор за Брзо Полнење】 : Полнач Коцка вкупниот капацитет до 2100m A, и куќиште користи PC огноотпорн

DEN 1516.80