• Обновено
Samsung USB-C Супер Брзо Полнење Ѕид Полначот-25W PD Адаптер за полнење со Тип-C Кабел(3.3 ft) за Samsung Galaxy S20/S21/S21+/S21Ultra/S10 5G /Note10/Note10 Плус/Белешка 20/S9 S8/S10e

Samsung USB-C Супер Брзо Полнење Ѕид Полначот-25W PD Адаптер за полнење со Тип-C Кабел(3.3 ft) за Samsung Galaxy S20/S21/S21+/S21Ultra/S10

Buyers rating:
DEN 333.12

Залиха

◆Супериорен во однос на Безбедност на Брзо Полнење : Натпревар УЛ безбедност стандард да advoid над-оптоварување, краток тековната и се прегрее.За Google Полнач.Континуирано висока излезна моќност ќе имаат температура се зголеми, но сите тие се во рамките на безбедност на границите на стандард за сертификација. ◆Универзална Компатибилност : Поддржува повеќето од USB-C уреди,вклучувајќи Samsung Галакси S20/S20+/S20 Ултра/S21/S21+/S21 Ultra/Забелешка 10/ Забелешка 10+/ Белешка 20/ Белешка 20 Ултра/ S10 5 G,i Pad Про 11/12.Супер брз полнач испорачува до 3 засилувач да им даде на вашиот телефон моќ во многу побрзо стапка од вашиот стандарден 1а или 700m A полнач. ◆Она што Ќе Добиете : 25 W PD USB В ѕид Полначот ×1, 3.9 2020/2019,Google Пиксели,Google Пиксели, Пиксели 2, Пиксели 3, Пиксели XL, Пиксели 2 XL, Пиксели 3 XL, Пиксели 3А,LG Г-7 Работа, G8, G6, G5, Stylo 4, V20, V30, V35, V30 S, V40 Thin Q Плус, Motorola Мото Z и повеќе.Вклучен USB C до C кабел, можете да ја полните вашата 2018 Подлога Про 12.Користете го кабелот за да синхронизирате и да префрлувате датотеки на пламнал брзини со твоите Галакси или било кој друг компатибилен телефон или лаптоп.За LG Полнач.За Samsung Галакси Полнач.◆Брзо Полнење : Plug во било кој стандарден ѕиден штекер преку вклучуваат AC адаптер.Држачи за вашите електронски уреди побрзо,попаметни и безбедно со нашите интелигентна технологија.Замена апарат за полнење за на Google Пиксели, Пиксели 2, Пиксели 3, Пиксели XL, Пиксели 2 XL, Пиксели 3 XL, Пиксели 3А, Пиксели 3А XL, Пиксели C Табот, Google Chromebook Pixel.Замена полнач за LG Г-7 Работа, G6, G5, Stylo 4, V20, V30, V35, V30 S, V40 Thin Q Плус.совршен брз полнач компатибилен со Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S20/S20+/S20 Ултра/Белешка 20/Забелешка 10/10 плус/S10 Plus/S9/S9+/S8/S8+ Плус/Active/Забелешка 9/Note 8, полнење galaxy телефони повеќе побрзо отколку со стандарден конектор.3 ft Тип C Кабел ×1,24-часовна услуга на клиентите, ако има било какви квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас. ◆Флексибилност : на кој се одвојува USB-C за да го USB-C кабел е вклучен, па ќе може да го полните телефонот од кој било друг USB-C извор на енергија како што се вашиот компјутер или преносен батеријата.9, 11 директно Известување : само 2018 Подлога Про е USB C порта! ( Ако сакате да ја полните вашата Подлога или i Phone која е молња пристаништето, треба да се купи екстра Тип-C до Молња кабел, не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Полначот Блок, Двоен режим на USB Ѕид Полнач, OKRAY Свитлива 2-Порта Екстра Слим Адаптер за Полнење Блок Рамен USB-Брз Полнач за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Полначот Блок, Двоен режим на USB Ѕид Полнач, OKRAY Свитлива 2-Порта Екстра Слим Адаптер за Полнење Блок Рамен USB-Брз Полнач за

【Рамен Преносни Полнач за Телефон】 : Лесни и екстратенок големина (само 0 59 инчи дебела) е идеален за теш

DEN 196.56
20w USB-C Адаптер, Lakewei Мини Преносни Pd Брз Полнач Моќ Испорака Ѕид Полнач, Трајни USB-C Моќ Испорака Компатибилен Адаптер за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20w USB-C Адаптер, Lakewei Мини Преносни Pd Брз Полнач Моќ Испорака Ѕид Полнач, Трајни USB-C Моќ Испорака Компатибилен Адаптер за

⚡ 20 W Брз Полнач : Опремени со макс излез 20 W PD USB Тип C моќ испорака ѕид полнач, 3 X побрзо отколку 5 W полнач, �

DEN 383.76
20W USB C Брз Полнач, iSeekerKit 2-Pack Двојна Порта Ѕид Полначот [PD 3.0 Моќ Испорака + Брзо Полнење 3.0] Брзо Блок Адаптер Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20W USB C Брз Полнач, iSeekerKit 2-Pack Двојна Порта Ѕид Полначот [PD 3.0 Моќ Испорака + Брзо Полнење 3.0] Брзо Блок Адаптер Компатибилен

【20 W DualПорта Брзо Адаптер】 Вкупно 20 W Двојна Пристаништа PD Моќ Испорака(USBC) и Брзо Полнење 3.0 (USBA), нуди бр

DEN 299.76
Еден-Port Конектор Приклучок, GiGreen 1А Полнење Блокови 6 PC Ултра Компактен Патување Полнење Коцка Адаптер Компатибилен Телефон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Еден-Port Конектор Приклучок, GiGreen 1А Полнење Блокови 6 PC Ултра Компактен Патување Полнење Коцка Адаптер Компатибилен Телефон

Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку емаил без двоумење и ние

DEN 479.76
Брзо Полнење КК 3.0 Ѕид за Полнење Сет со 3FT USB-C Кабел Кабелот за Напојување Компатибилен Samsung Галакси S21+ S21 Ултра 5G/S20
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Брзо Полнење КК 3.0 Ѕид за Полнење Сет со 3FT USB-C Кабел Кабелот за Напојување Компатибилен Samsung Галакси S21+ S21 Ултра 5G/S20

Брзо Полнење 3.0 : Влез : AC 100 V 240 V, моќна Брзо 3.0 Ѕид на Полначот може да ви наплати КК 3.0 компатибилни уреди

DEN 215.76
USB Конектор Приклучок, 2PC 4Multi Пристаништа Ѕид Полначот Блок Тула Брзо Станица за Полнење Коцка Кутија Адаптер за iPhone 13 12
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB Конектор Приклучок, 2PC 4Multi Пристаништа Ѕид Полначот Блок Тула Брзо Станица за Полнење Коцка Кутија Адаптер за iPhone 13 12

【Безбедност Гаранција】FCC / UL безбедност стандард, интелигентни коло дизајн штити од краток спој, надгр�

DEN 791.76
iPhone Полнач Блок Брзо Полнење USB В Ѕид Адаптер за полнење, 2Pack 20W PD 3.0 C Полначот Тули Кутија База Тип C Ѕидниот Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

iPhone Полнач Блок Брзо Полнење USB В Ѕид Адаптер за полнење, 2Pack 20W PD 3.0 C Полначот Тули Кутија База Тип C Ѕидниот Приклучок

[ Безбеден и Сигурен ] i Phone 13 полнење блок направени од fireprood пластика, нуди подобра нула отпор, топлина д�

DEN 287.76
USB C Конектор 2-Pack, iSeekerKit 30W 3-Пристаништа Брзо Тип В Ѕид Полначот со PD 3.0 + 5V/2.4 Склоплива USB Блок Компатибилен Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB C Конектор 2-Pack, iSeekerKit 30W 3-Пристаништа Брзо Тип В Ѕид Полначот со PD 3.0 + 5V/2.4 Склоплива USB Блок Компатибилен Приклучок

Екстра 2Порта 5 V / 2.5 USB Излез : USBA 5 V=2.Мала,Компактна Големина опремени со количка за приклучокот, а овој по

DEN 371.76
Тип В Ѕид Полнач, Hootek 5V/1А Полнење Блок Ѕид Полначот Plug Коцка Тули со 6ft USB-C Кабел Тип C Држачи за Кабел Кабелот Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тип В Ѕид Полнач, Hootek 5V/1А Полнење Блок Ѕид Полначот Plug Коцка Тули со 6ft USB-C Кабел Тип C Држачи за Кабел Кабелот Компатибилен

USBC Кабел компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G / S21+ 5 G / S21 5 G / S20 Ултра 5 G / S20 / S10e / S10+ / S10 / S9 / S8 Плус / A72 / A52 5 G, Има

DEN 191.76
20W Тековната Напон Дигитален Дисплеј Свитлива Plug Брзо Ѕид Полнач, Dual Пристаништа Тип Ц и КК 3.0 Адаптер, ASPOR PD USB C Полнач,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20W Тековната Напон Дигитален Дисплеј Свитлива Plug Брзо Ѕид Полнач, Dual Пристаништа Тип Ц и КК 3.0 Адаптер, ASPOR PD USB C Полнач,

【Дигитални Тековната & Напон Екранот】 : Автоматско детектирање на полнење на напон и струја, покажува п

DEN 184.56
CYHO Ѕид Полначот Анти-Деформација, Додатоци Комплет во за Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Канцелариски Простор;Компанија;Видиме
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Ѕид Полначот Анти-Деформација, Додатоци Комплет во за Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа;Канцелариски Простор;Компанија;Видиме

Тоа може да се користи за полнење на повеќе уреди во исто време, и нема потреба да се носат повеќе полнењ�

DEN 777.60
USB Ѕид Полнач, USB Коцки, Sicodo 4-Pack Универзална Патување 2.1 Двојна Порта Приклучокот за Полнење Блок Компатибилен со iPhone
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB Ѕид Полнач, USB Коцки, Sicodo 4-Pack Универзална Патување 2.1 Двојна Порта Приклучокот за Полнење Блок Компатибилен со iPhone

1 Пакет Листата : 4 x Ѕид Адаптер за полнење (Виолетова, Бела, Rosered, Сина) Ние нудиме 12месечна Гаранција, Во Si

DEN 311.76
CYHO Ѕид Полначот Анти-Притаен, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Компанијата;Видиме Продавница;ученичкиот Дом;Училиштето;Трговски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Ѕид Полначот Анти-Притаен, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Компанијата;Видиме Продавница;ученичкиот Дом;Училиштето;Трговски

Тоа може да се сретнат различни моќ средини, побезбедно, и се чувствуваат повеќе ослободени поради него�

DEN 1756.80
Автомобил Полнач, HEVEON 30W 3-Порта Брз Полнач, Мини USB уред за Мобилен Телефон за во Автомобил Aapter со QC3.0, Рамна Одговара
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Полнач, HEVEON 30W 3-Порта Брз Полнач, Мини USB уред за Мобилен Телефон за во Автомобил Aapter со QC3.0, Рамна Одговара

⚡【Брзо Полнење 3.0】 : КК 3.0 автомобил полнач овозможува до 4x побрзо брзина од конвенционалните полнење...

DEN 239.76
USB C Држачи за Брзо Полнење Супер Тип C Кабел Андроид 25w Вати Pd Кутија Мобилен Телефон Ѕид Блок Адаптер Кабелот Моќ Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB C Држачи за Брзо Полнење Супер Тип C Кабел Андроид 25w Вати Pd Кутија Мобилен Телефон Ѕид Блок Адаптер Кабелот Моќ Компатибилен

25 W USB C Полначот : Опремени со USB Тип C порта, PD 3.0 полначот ви обезбедува Max 25 W излезна моќност, Полнење Samsung

DEN 263.76
PowerDuo USB Полнач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PowerDuo USB Полнач

Dual Компатибилност : Автомобил полнач за во движење и свитлива AC приклучок за дома.Двојно Полнење : Вклуч�

DEN 212.88
Ѕидни Држачи за Брзо Полнење,4Pack 2.1 Полнач Кутија 2 Порт Travle Коцка Полначот Тули Брзо Полнење Компатибилен со iPhone 13/12
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕидни Држачи за Брзо Полнење,4Pack 2.1 Полнач Кутија 2 Порт Travle Коцка Полначот Тули Брзо Полнење Компатибилен со iPhone 13/12

【Block конектор за Брзо Полнење】 : Полнач Коцка вкупниот капацитет до 2100m A, и куќиште користи PC огноотпорн

DEN 1516.80