• Обновено
Градот Scape Печати Ѕид Плоча,Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча

Градот Scape Печати Ѕид Плоча,Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча

Buyers rating:
DEN 1569.60

Залиха

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластични Материјали, Нуди Можност За Издржливост, Флексибилност И Еластичност, И Може Да Издржи Тешко Влијание И Гравитацијата.На Оваа Високо-Квалитетни Материјали Помага Да Се Прошири На Животот На Обвивка, Што Го Прави Речиси Нераскинлива.Непречено Заоблени Дизајн Спречува Прашината Акумулација И Е Лесно Да Се Чисти.Топлина И Згаснат Отпор, Може да Издржи Температура Од 100 ¢ "ѓ, за Да се Спречи промена на Бојата И Исчезнува Предизвикани Од долготрајно Користење.Стандардната Големина Е Лесно Да Се Инсталира.Плоча Димензии : 4.5 ¢ €X 4.5 ¢ â, Шрафовите за Монтирање Во Соодветен Финиш Се Вклучени За Лесна Инсталација.Пакувањето Може Да Варираат.Лесна Инсталација Прави Замена На Вашиот Постоечки Ѕид Таблички Е Одличен Начин Да Декорирате Вашиот Дом.Применливи Сценарија : Многу Погодна За Станбени И Комерцијални Области.Направени На Животната Средина Abs Да Се Обезбеди Издржливост, Флексибилност И Еластичност Е Потребно Да Го Издржат Тешко Влијанија И Тешки Сила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WONDERTIFY Над Друго Чуваат Твоето Срце Ѕид Плоча Библијата Стих Симпатична Изреки 423 Една Банда Toggle Детето Безбедно Штекер Маска
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WONDERTIFY Над Друго Чуваат Твоето Срце Ѕид Плоча Библијата Стих Симпатична Изреки 423 Една Банда Toggle Детето Безбедно Штекер Маска

Високквалитет : Над Друго Чуваат Твоето Срце Ѕид плоча е направен од поликарбонат термопластични матер�

DEN 206.16
Бејтс - Бронза Ѕид Плочи Декоратор, Ѕидни Плочки, Ѕидни Плоча Маска, Декоратор Ѕид Плоча, Штекер Опфаќа Декоративни, Ѕидниот Штекер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бејтс - Бронза Ѕид Плочи Декоратор, Ѕидни Плочки, Ѕидни Плоча Маска, Декоратор Ѕид Плоча, Штекер Опфаќа Декоративни, Ѕидниот Штекер

Оваа Бронза Ѕид Плоча Е Најдобар Се Користи Во Станбени Поставки, Како Што Се Кујни, Дневни Соби, Гаражи,

DEN 119.76
[10 Парчиња] BESTTEN Toggle Switch Метал Ѕид Плоча со White или Јасно Пластична Фолија, 1 Припадник на Стандардните Нерѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

[10 Парчиња] BESTTEN Toggle Switch Метал Ѕид Плоча со White или Јасно Пластична Фолија, 1 Припадник на Стандардните Нерѓосувачки

Потсетување : 1 Објектот е предаден со Бела или Јасно пластична фолија, кои мора да бидат отстранети пред

DEN 425.52
Цвеќиња Тројна Светлина Прекинувач Поклопец Декоративни Ѕид Плочи 3 Банда Toggle Switch Плоча Опфаќа за Кујна Бања 4.50 x 6.38 Инчен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цвеќиња Тројна Светлина Прекинувач Поклопец Декоративни Ѕид Плочи 3 Банда Toggle Switch Плоча Опфаќа за Кујна Бања 4.50 x 6.38 Инчен

Стандардна Големина : Lightswitch насловната плоча декоративни декоративни ѕид плочи димензии е 4.50 x 6.38 инчи,

DEN 2020.80
Море Conch Школка Морска Ѕвезда Желка Печати Ѕид Плоча, Сјаен Финиш, Стандардна Големина,4.50 X 2.76, Животната Средина Абс Материјал
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Море Conch Школка Морска Ѕвезда Желка Печати Ѕид Плоча, Сјаен Финиш, Стандардна Големина,4.50 X 2.76, Животната Средина Абс Материјал

Материјал Опис : Pc Материјал.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластични Материја

DEN 230.40