• Обновено
Lamber-Eurodib 200403 Рамен Заеднички 38X27X2 3794

Lamber-Eurodib 200403 Рамен Заеднички 38X27X2 3794

Buyers rating:
DEN 186.48

Залиха

Вистински ОЕМ замена дел.Lamber-Eurodib е специјализирана во обезбедување на производи кои се користат во комерцијални прехранбената индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Lamber-Eurodib 200403 Рамен Заеднички 38 X27 X2 3794.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hatco 02.05.443.00 02-05-443 750W 120V Grsb 24 Широк Црн
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hatco 02.05.443.00 02-05-443 750W 120V Grsb 24 Широк Црн

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 02.05.443.00 Објектот Пакет Димензија : 7.0" L x 7.0" W x 25.0" H Точка Пакет Тежина

DEN 4024.08
SXCDD Храна Потоплите Светилка Храна Топлина Светилка Вклучена Позлата Абажур Телескопски Лустерот Храна Екранот Изолација Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SXCDD Храна Потоплите Светилка Храна Топлина Светилка Вклучена Позлата Абажур Телескопски Лустерот Храна Екранот Изолација Светилка

Топлина рамномерно : униформа температура на топлинска енергија светилка зголемува вкус на храната, Бе�

DEN 2991.36
BDRPZX Топлина Светилка Инфрацрвена Греење Светилка за да ги Задржи на Храната и Јадења Потоплите Топлина Зачувување Светилка за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BDRPZX Топлина Светилка Инфрацрвена Греење Светилка за да ги Задржи на Храната и Јадења Потоплите Топлина Зачувување Светилка за

◆ Карактеристики 1.На абажур е 175mm во дијаметар 2 Фиксна виси лустерот 3 Униформа греење, добра храна изо�

DEN 6043.92
Храна Греење Потоплите Светилка Комерцијални Храна Потоплите Светилка Храна Топлина Светилка Потопло Со Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Храна Греење Потоплите Светилка Комерцијални Храна Потоплите Светилка Храна Топлина Светилка Потопло Со Светилка

Униформа греење, добра храна изолација ефект,широко се користи во училиштето, хотели, ресторани, итн.Не

DEN 2376.00
Храна Потоплите Светилка Комерцијални Храна Warmers Само-Услуга Грејач Прилагодлива Должина 180cm Погоден за Кинеските и Западните
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Храна Потоплите Светилка Комерцијални Храна Warmers Само-Услуга Грејач Прилагодлива Должина 180cm Погоден за Кинеските и Западните

Поле на примена : Широко се користи во училиштето, хотели, ресторани, итн.Не грижете се за варени јадења ќ

DEN 1615.20
BDRPZX Храна Греење Светилка Телескопски Светлина Една Глава Таванот Светилка Топлина Светилки Виси Скара Храна Греење Светилка (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BDRPZX Храна Греење Светилка Телескопски Светлина Една Глава Таванот Светилка Топлина Светилки Виси Скара Храна Греење Светилка (Боја

На зрачењето област е за 44 cm, која може да се сретне на термичка изолација потребите на повеќето храна.Пр

DEN 3009.84
Кливленд C5017012 Потопни Грејачи 6.3 Kw 230V
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кливленд C5017012 Потопни Грејачи 6.3 Kw 230V

Вистински ОЕМ замена дел.Кливленд стана светски водечки производител на пареа, готвење, опрема и foodservice

DEN 10717.44
MOORRLII Храна Греалки Светилка за Бафет,Храна Потоплите Светлина,Храна, Топлина Зачувување Ламба,се Само-Услуга Грејач,Погоден за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MOORRLII Храна Греалки Светилка за Бафет,Храна Потоплите Светлина,Храна, Топлина Зачувување Ламба,се Само-Услуга Грејач,Погоден за

★Карактеристики : употреба на експлозијадоказ светилки е побезбедно.Со повеќе топлина дисипација дупк

DEN 2131.20
INTBUYING 110V 3-Пан Комерцијални Одделение од Нерѓосувачки Челик Bain Мари Вклучена Храна Потоплите Пареа Табела за Угостителство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

INTBUYING 110V 3-Пан Комерцијални Одделение од Нерѓосувачки Челик Bain Мари Вклучена Храна Потоплите Пареа Табела за Угостителство

Подеднакво загреан & Трајни : Оваа храна потопло со 3 делови се направени од не ' рѓосувачки челик 304, која

DEN 6239.76
Тигар Готвач Полна Големина Хром Жица Рамка Chafer Стојат Пареа Табела Вклучена Chafer Храна Потоплите Рек Chafing Јадење Храна Потоплите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тигар Готвач Полна Големина Хром Жица Рамка Chafer Стојат Пареа Табела Вклучена Chafer Храна Потоплите Рек Chafing Јадење Храна Потоплите

Од СУШТИНСКО значење ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Имате вклучена материјали подготвени за вашата следна забав�

DEN 1631.76
BDRKCC Комерцијални Храна Топлина Светилки, Храна, Топлина Светилка за Ресторан, 60-150cm Должина Може да Се Користи во Големи Количини
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BDRKCC Комерцијални Храна Топлина Светилки, Храна, Топлина Светилка за Ресторан, 60-150cm Должина Може да Се Користи во Големи Количини

【Широка Покриеност】дијаметар на абажур е 25cm,која може да се сретне на греење на голема количина на хра�

DEN 4653.36
Insinger DE13-SC73 Електричен Грејач, 3Kw, 480V, 3Ph
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Insinger DE13-SC73 Електричен Грејач, 3Kw, 480V, 3Ph

Вистински ОЕМ замена дел.Во пејач Машина Компанија е на водечките работ на комерцијални машина за миење

DEN 17006.40
Chafing Сад не ' Рѓосувачки Челик Chafing Јадења со Капак за Партиите, 9L Комерцијални Храна Потоплите за Бафет, со 3 Вид на Затоплување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Chafing Сад не ' Рѓосувачки Челик Chafing Јадења со Капак за Партиите, 9L Комерцијални Храна Потоплите за Бафет, со 3 Вид на Затоплување

ДОВОЛНО 9 L КАПАЦИТЕТ : Со доволно 9 L капацитет, овој chafer chafing јадење е идеален за служат разни мезиња, entrees,

DEN 1679.76
3 Пан Комерцијални Храна Потоплите Вклучена Bain Мари Голем Капацитет 21 Четвртиот Електрични Пареа Табела 6 Длабоко не ' Рѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Пан Комерцијални Храна Потоплите Вклучена Bain Мари Голем Капацитет 21 Четвртиот Електрични Пареа Табела 6 Длабоко не ' Рѓосувачки

Thermostatic Прилагодување Дизајн : температурата на 3пан комерцијални храна потопло може да се прилагоди сло

DEN 3599.76
Комерцијални Тестенини Шпорет ЛПГ Гас Котел Steamer Врела Комплет 2 Тенкови 6 Кошеви Tabletop Тестенини Шпорет Печка Тестенини Готвење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Комерцијални Тестенини Шпорет ЛПГ Гас Котел Steamer Врела Комплет 2 Тенкови 6 Кошеви Tabletop Тестенини Шпорет Печка Тестенини Готвење

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на ХРАНА ПОТОПЛИТЕ】Нашата храна потопол е направен на многу дебел висококвалитетни н�

DEN 352.80
HUACHEN-LS Fischuel Рептил Топлина Светилка 250W Електрична Топлина Светилка Храна Стигнале Кабелот Таванот Pendent Осветлување Ресторан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HUACHEN-LS Fischuel Рептил Топлина Светилка 250W Електрична Топлина Светилка Храна Стигнале Кабелот Таванот Pendent Осветлување Ресторан

Должина на кабелот : 60180 CM.Димензии : 330mm x 185mm.Hardwired : Yes.Номинална моќност:250 W.Материјали:нерѓосувачки че�

DEN 1202.40