• Обновено
Вилбур Кертис Топла Вода Диспензерот Тесен Црн 5.0 Литри - Комерцијални Топла Вода Диспензерот со Дигитална Контрола - Модул- WB5NB (Секој)

Вилбур Кертис Топла Вода Диспензерот Тесен Црн 5.0 Литри - Комерцијални Топла Вода Диспензерот со Дигитална Контрола - Модул- WB5NB

Buyers rating:
DEN 765.12

Залиха

Дигитална Контрола – Модул- Обезбедува прецизна контрола на температура аерација.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Вилбур Кертис Топла Вода Диспензерот 10 Литри Електрични Со Поглед Стакло - Комерцијални Топла Вода Диспензерот со Дигитална Контрола - Модул- WB5 NB (Секој).Нејзините производи се дизајнирани да ги задоволат издржливост и перформанси потребите на службата за храна професионалци. 120 V мозок и plug вклучени.Напредни внатрешни работи компоненти помогнат да се зачува температура на вашата топла вода.7 топлински CONFIG : 1 X2500 ЖИЦА : 2/3 W+G W : 1500/5000 ХЕРЦ : 50/60 HZ ЛИТРИ НА ЧАС : 4.Лесен-За-Работи – Едноставен графички дизајн за сите оперативни функции и подготвени светла.ПОПУЛАРНИ АПЛИКАЦИИ : Комерцијална : топла вода диспензерот, комерцијални вода диспензерот, топла вода создателот, топла вода машина Ресторан : термички топла вода создателот, комерцијални топла вода диспензерот, ресторан топла вода диспензерот, хотел топла вода производител на опрема службата за Храна и Хотел : службата за храна топла вода создателот, топла вода машина, хотел топла вода создателот, хотел топла вода machine PRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : ФАЗА : 1 PH VOLTS : 120/220 V ЗАСИЛУВАЧИ : 12.38" БЕЛЕШКИ : .Ние го правиме ова преку нашата мрежа на Кертис Обучени и Сертифицирани Независни Услуга Техничари.Комбинирање навистина вредни партнерства со неизгаслив жед за иновации и технологија доведе Кертис за производство на водечки светски комерцијални кафе и чај подготовка опрема.0 ГОЛЕМИНА : 25.Агитација Пумпа - На-барање за аерација подобрува чај екстракција и храна вкус.Лесен-За-Работи - Едноставен графички дизајн за сите оперативни функции и подготвени светла.Заштеди на енергија Mode - 4 часа по последниот раздавам, резервоарот ќе се одржи температурата на 140 степени.Агитација Пумпа – На-барање за аерација подобрува чај екстракција и храна вкус.Оваа комерцијални топла вода диспензерот е многу популарна во ред ресторани, хотели и други храна услуга локации.Оваа топла вода диспензерот е лесно да се носат и транспорт.Задржи водата дегустација свежо, топло и е подготвен да им служи за часови со оваа жешка вода диспензерот.КЕРТИС НЕГА : Нашата Кертис Care® Програма обезбедува непроблематична операција во текот на животот на вашата опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

XJJZS Ѕид Поставена Посебна Ориз Кофа Житни Фармацевт Влага Доказ Пластични Автоматско Полици Запечатени Премерување Храна Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Ѕид Поставена Посебна Ориз Кофа Житни Фармацевт Влага Доказ Пластични Автоматско Полици Запечатени Премерување Храна Складирање

Погодна за Разни Видови : Сува Храна Фармацевт е погоден за сите видови на сува храна.Горниот капак има д

DEN 3624.96
YouCopia Шише Штедачи FridgeView, 3pc Сет, Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YouCopia Шише Штедачи FridgeView, 3pc Сет, Бела

Сет од ТРИ (3) Шише Штедачи, кои се вклопуваат со You Copia е Fridge View Може да & Шише Stackers ASIN B08 HPWGG4 R.Шише Штедачи о�

DEN 191.76
Пластични Храна Заврши Фармацевт со Слајд Машина Прилагодливи Држат Филм Машина за Зачувување на Фолија Складирање Кутија со Вшмукување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пластични Храна Заврши Фармацевт со Слајд Машина Прилагодливи Држат Филм Машина за Зачувување на Фолија Складирање Кутија со Вшмукување

5*10*11cm Материјал : ЈП Тежина : 400g пакување листа : 1 *Држат филм машина за сечење Иновативна машина за сечењ�

DEN 357.60
Лесно се Прелива Масло и Оцет Шише Set - SignoraWare 4 Пакет Маслиново Масло Фармацевт Шишиња Течност, Преливи Пластични Контејнери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно се Прелива Масло и Оцет Шише Set - SignoraWare 4 Пакет Маслиново Масло Фармацевт Шишиња Течност, Преливи Пластични Контејнери

MULTIPACK ВРЕДНОСТ – Се четири мултикористење на контејнери за цена на еден.Секое шише е 100% храна одделение,

DEN 406.80
Автоматско Фруктоза Фармацевт Шеќерен Сируп Фармацевт 8L Нерѓосувачки Челик Фруктоза Квантитативни Машина Меур Фруктоза Помош Чај
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автоматско Фруктоза Фармацевт Шеќерен Сируп Фармацевт 8L Нерѓосувачки Челик Фруктоза Квантитативни Машина Меур Фруктоза Помош Чај

[Висококвалитетен производ] На фруктоза фармацевт усвојува високо квалитетни слој технологија, е короз

DEN 364.80
Голем Житни Фармацевт,Овес Машина Сува Храна Диспензерот За Кујна Дома Секој Оддел Може да се Одржи 1.5~2kg Храна (Боја : Бела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голем Житни Фармацевт,Овес Машина Сува Храна Диспензерот За Кујна Дома Секој Оддел Може да се Одржи 1.5~2kg Храна (Боја : Бела)

Притиснете го копчето за жито, Секој Оддел Може да се Одржи 1.5~2kg Храна, запечатени складирање, монтажни п

DEN 3991.92
Ѕид Сува Храна Фармацевт,Житни Фармацевт,Погодно за Складирање Една Контрола за Житни Зрна Ориз Сад 14oz Секој Жита Банка,1000ml
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕид Сува Храна Фармацевт,Житни Фармацевт,Погодно за Складирање Една Контрола за Житни Зрна Ориз Сад 14oz Секој Жита Банка,1000ml

Овој единствен Дел контрола сува храна фармацевт држи до 1500ml и е погодна за широк спектар на сува храна.�

DEN 919.20
Сино на регулируема Облегалка Бонбони Фармацевт од M&M Ликови Сина Седи на регулируема Облегалка со Видиме & TV Remote раздавам бонбони,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сино на регулируема Облегалка Бонбони Фармацевт од M&M Ликови Сина Седи на регулируема Облегалка со Видиме & TV Remote раздавам бонбони,

ЛИЦЕНЦИРАН ПРОИЗВОД : Ова М&М бонбони е фармацевт е произведен од страна на Марс Корпорација и тоа е вист

DEN 1134.96
Фруктоза Фармацевт Квантитативни Машина Чај Опрема Млеко Чај, Газирани пијалоци со Мерење на Купот на + Долга Лажица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Фруктоза Фармацевт Квантитативни Машина Чај Опрема Млеко Чај, Газирани пијалоци со Мерење на Купот на + Долга Лажица

Microcomputer панел дизајн штрчат една милја, ти не треба да се трошат време за учење, според нивните сопствени

DEN 640.80
Ориз Фармацевт - 4 Мрежа, Транспарентно, Ротирање, Херметички Складирање на Храна за Зрна, Хидрати, Шеќер, Бонбони, Кафе, Грав, Куче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ориз Фармацевт - 4 Мрежа, Транспарентно, Ротирање, Херметички Складирање на Храна за Зрна, Хидрати, Шеќер, Бонбони, Кафе, Грав, Куче

????Голем Капацитет за Складирање : да се Прави ефикасен начин достапен!На STOCKDROP 4grid ориз фармацевт е намен

DEN 719.76
Winco Вметнете Condiment Фармацевт, 1-Пивце
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Winco Вметнете Condiment Фармацевт, 1-Пивце

Winco производи се направени за да се задоволат високите барања на кујната.Доверлив и сигурен.Winco производ

DEN 220.08
ZHHZ Големи Ориз Фармацевт Стакло Складирање на Храна Контејнер со Мерење на Купот на Житни Фармацевт Влага Доказ Провизии Организација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHHZ Големи Ориз Фармацевт Стакло Складирање на Храна Контејнер со Мерење на Купот на Житни Фармацевт Влага Доказ Провизии Организација

【ЗАДЕБЕЛЕНА СТАКЛО】На ориз фармацевт е направен од висок borosilicate стакло, со дебел дното на 5cm.На задебел

DEN 947.76
Мед Фармацевт, Не-Стакло Сируп Фармацевт Мед Сад во Облик на Саќе Мед Дистрибуција Резервоарот Мед Тегла со Стенд
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мед Фармацевт, Не-Стакло Сируп Фармацевт Мед Сад во Облик на Саќе Мед Дистрибуција Резервоарот Мед Тегла со Стенд

Лесен за Користење : Со донесување на нашите сируп фармацевт, можете да вкус на вкусни мед во било кое вр�

DEN 352.56
TECHTONGDA Електрични Храна Сос Потоплите Грејач 110V Сирење Фармацевт Џем Топлина за Зачувување на Машина со 2 Стискаш Сос Шише
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TECHTONGDA Електрични Храна Сос Потоплите Грејач 110V Сирење Фармацевт Џем Топлина за Зачувување на Машина со 2 Стискаш Сос Шише

@【Точни Контрола на Температурата】~ Нормална температура до 80 степени прилагодливи, погоден за различ�

DEN 281.28
Ѕидот Монтирани Сува Храна Фармацевт, LYNICESHOP 3-Мрежа од Жита Диспензерот за Храна Контејнер за Складирање, Перење Детергент Точење,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕидот Монтирани Сува Храна Фармацевт, LYNICESHOP 3-Мрежа од Жита Диспензерот за Храна Контејнер за Складирање, Перење Детергент Точење,

Лесно се држи на инсталацијата со својот супер силен држи сила, употреба на ѕид ќе те спаси многу просто�

DEN 1485.60
BMGIANT 8.5 L 110v Целосна Автоматска Сируп Фармацевт Фруктоза Меур Чај Опрема Фруктоза Квантитативни Машина Boba Нерѓосувачки Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BMGIANT 8.5 L 110v Целосна Автоматска Сируп Фармацевт Фруктоза Меур Чај Опрема Фруктоза Квантитативни Машина Boba Нерѓосувачки Челик

Предности : точни шеќер излез; автозаклучување шеќер штекер; microcomputer 16 копчиња; нерѓосувачки челик внатр

DEN 5279.76
Електрични Храна Сос Потоплите Грејач,Топлина Зачувување Машина Мултифункционален Врвот Чоколадо и Путер Сирење Fondue Потоплите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Храна Сос Потоплите Грејач,Топлина Зачувување Машина Мултифункционален Врвот Чоколадо и Путер Сирење Fondue Потоплите

✔ Прилагодлива Температура : Со различни контрола на температурата ротари копчиња за контрола на темп�

DEN 811.20
QIN Бонбони Фармацевт со Површина, Површина за да се Издаваат Бонбони, 3.7 L Еден Барел Жито Фармацевт, Овес за Чување на Резервоар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QIN Бонбони Фармацевт со Површина, Површина за да се Издаваат Бонбони, 3.7 L Еден Барел Жито Фармацевт, Овес за Чување на Резервоар

Се алоцираат за една унца на жито, Секоја тегла има 19 унци на сува храна.Погодно за чување на сува храна, �

DEN 6779.52
Храна Точење 2 Во 1 Сува Храна Тројно Житни Фармацевт Кутија Сад Машина Овес Кујна, Машина за Житни Фармацевт (Боја : Сребро, Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Храна Точење 2 Во 1 Сува Храна Тројно Житни Фармацевт Кутија Сад Машина Овес Кујна, Машина за Житни Фармацевт (Боја : Сребро, Големина

Двојки како сува храна диспензерот за ореви, бонбони, granola и повеќе.Големина : 34x24.5x61cm, Материјал : не ' Рѓо�

DEN 592.80
Sprayco Мека На Допир Фармацевт, 0.6 Унца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sprayco Мека На Допир Фармацевт, 0.6 Унца

Изградена со користење на најдобар квалитет на BPAfree пластика.Безбедно да се носат додека патуваат.Има м�

DEN 161.76
Conworld Житни Фармацевт Countertop ,Бонбони Фармацевт,Голема Сува Храна Житни Фармацевт, Не е Лесно да се скрши Храна, Може да се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Conworld Житни Фармацевт Countertop ,Бонбони Фармацевт,Голема Сува Храна Житни Фармацевт, Не е Лесно да се скрши Храна, Може да се

Стан Essentials : големи житни фармацевт е погодна за чување granola, овес, ориз, брашно, грицки, бонбони, ореви, хр

DEN 719.76