• Обновено
Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 45X45X10MM L-ТАБОТ T412 (Пакување од 100) (ATS-01E-67-С3-R0)

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 45X45X10MM L-ТАБОТ T412 (Пакување од 100) (ATS-01E-67-С3-R0)

Buyers rating:
DEN 2364.00

Залиха

Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Тоне.Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PIN.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиумски Врвот Mount Product Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Bulk Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.772"; (45.00 mm)Ширина : - 1.772"; (45.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.394"; (10.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 20.39 C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-01 E100 : - $5.37760 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZUZULI Компјутер Кулер за Ладење Фанови Термички Подлога 6.0 W/mK Спроводливост 1.0 mm Дебелина Високо Ефикасна Топлинска Мат 50x50mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZUZULI Компјутер Кулер за Ладење Фанови Термички Подлога 6.0 W/mK Спроводливост 1.0 mm Дебелина Високо Ефикасна Топлинска Мат 50x50mm

Тежина : Други.Димензија : 50*50 MM.Тип : Чипсет.Block Model Број : ACTPD00002 A.Издржливост, и моќни перформанси ладење.В

DEN 650.88
MECCANIXITY Електронски Радијатор Модул Кулер Алуминиум Heatsink 13x14x6mm за ПРОЦЕСОРОТ со Себе Лепило Подлога Сина Пакување од
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MECCANIXITY Електронски Радијатор Модул Кулер Алуминиум Heatsink 13x14x6mm за ПРОЦЕСОРОТ со Себе Лепило Подлога Сина Пакување од

На heatsink е метална заптивка, кој е дизајниран да се зголемат областите за контакт со воздухот, тоа може да

DEN 227.76