• Обновено
Бисер Дијамант Ретро Светлина Hairpin Headband Барок Кристал Круна Широк Раб Притискање Hairband

Бисер Дијамант Ретро Светлина Hairpin Headband Барок Кристал Круна Широк Раб Притискање Hairband

Buyers rating:
DEN 2423.76

Залиха

Стил : Јапонски и корејски.Боја : Црна.Материјал : Бисер + Дијамант.Едноставни и стилски.Ја прави косата меки и може да се одржи на косата stably.Добредојдовте во мојата продавница!Материјал : Бисер + Diamond Style : Јапонски и Korean Simple и stylish Makes косата меки и може да се одржи на косата stably Colour : Black Package вклучува : 1 *Hairband (со исклучок на други експонати)забелешки : 1. Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како и стилот што е прикажано на сликата.2. Поради различни лични мерни техники, може да биде физичко грешки во 1-3мм.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Boho Headbands за Жените Заврзана Широк Headband 2 ПАРЧИЊА Модни Не се Лизга Headbands Крстот венчиња за женски Губење на Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Boho Headbands за Жените Заврзана Широк Headband 2 ПАРЧИЊА Модни Не се Лизга Headbands Крстот венчиња за женски Губење на Косата

Висок Квалитет : ткаенина и еластична пластична коса обрачот направени.Соодветна големина : : ширина 1.37 �

DEN 114.96
YYMM Жените Круни,Невестата Коса, Накит Кристал Коса Додатоци за Коса Бенд Headpiece Свадба Headband Круна Кралица Невести Тиара,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YYMM Жените Круни,Невестата Коса, Накит Кристал Коса Додатоци за Коса Бенд Headpiece Свадба Headband Круна Кралица Невести Тиара,

★Флексибилен вода вежба која се вклопува во главата на повеќето девојки и жени, тоа ќе работат и за вас,

DEN 551.76
TonyJameJPStore Барок Гроздобер Злато Кристал Крал И Кралица Тиара И Коронки За Свадба Коса Додатоци Остава Diadem Headband Свадба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TonyJameJPStore Барок Гроздобер Злато Кристал Крал И Кралица Тиара И Коронки За Свадба Коса Додатоци Остава Diadem Headband Свадба

Бренд : Предмет Тип : Свадба тиара / Crown Material : Стакло,Кристал,Цинк Alloy Main Боја : Gold Diameter : 14.5 cm Crown Висина : 6cm

DEN 431.76
Цвет Круна Бела Сина Девојки - Цветни Headband Headpiece Венец Женска - Вештачка Свила Рози Свадба Булчински Boho Деца Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цвет Круна Бела Сина Девојки - Цветни Headband Headpiece Венец Женска - Вештачка Свила Рози Свадба Булчински Boho Деца Деца

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 150.96
EEKLSJ Акрилик Цвеќиња Бисер Hairbands за Жените Косата Додатоци Кореја Злато Жица Коса Бенд Коса Лакови Круна Headbands (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EEKLSJ Акрилик Цвеќиња Бисер Hairbands за Жените Косата Додатоци Кореја Злато Жица Коса Бенд Коса Лакови Круна Headbands (Боја :

Материјал : Памук.Стил : Јапонски и корејски.Применливи Сезона : Четири Сезони.Парична казна изработка и

DEN 2705.04
QQWW Мажите Коса Бенд Жените Спортски Вратоврска Назад Headband Спортски Јога Коса Лента Влага Додатоци Sweatband Подарок 1029 (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QQWW Мажите Коса Бенд Жените Спортски Вратоврска Назад Headband Спортски Јога Коса Лента Влага Додатоци Sweatband Подарок 1029 (Боја

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

DEN 654.24
4 Пакет Лице Bandanas Balaclava Ѕвезда и Черепот Шема Лето УВ Заштита Лицето Маска Дише Вратот Gaiter Шамија Активности на Отворено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Пакет Лице Bandanas Balaclava Ѕвезда и Черепот Шема Лето УВ Заштита Лицето Маска Дише Вратот Gaiter Шамија Активности на Отворено

★МЕКА,ДИШЕ И УДОБНОНаправени од еластична и брзосува ткаенина материјал,бидете кул и не грижете се за su

DEN 967.20
CFANYOU Невестата Коса Додатоци Исклучителна Headdress Принцезата Роденден Headdress Невеста, Свадба Коса Додатоци Мода Headbands
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CFANYOU Невестата Коса Додатоци Исклучителна Headdress Принцезата Роденден Headdress Невеста, Свадба Коса Додатоци Мода Headbands

Без ограничување на коса должина или фризура за прилично изглед, останува удобно на главата, тиара лесн�

DEN 818.40
Виножито Знамето на Геј Парада Лезбејка ЛГБТ Черепот Унисекс Јога Атлетик Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виножито Знамето на Геј Парада Лезбејка ЛГБТ Черепот Унисекс Јога Атлетик Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip

Материјал опис : 100% полиестер влакна.Производ перформанси : Растеглив, дише, мека и wicking.Чувајте ги очите

DEN 818.40
6 Парчиња Широк Тренингот Headbands за Жените Sweatbands Вежба Hairbands Не се Лизга Главата Бендови за Јога Работи Спортски Сали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 Парчиња Широк Тренингот Headbands за Жените Sweatbands Вежба Hairbands Не се Лизга Главата Бендови за Јога Работи Спортски Сали

Ве молиме овозможи мало боја грешка поради различни прикази.Мека и дише : вежба headband е изработен од поли�

DEN 287.76
Боливија Знаме Черепот Унисекс Јога Атлетик Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking Headwrap за Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Боливија Знаме Черепот Унисекс Јога Атлетик Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking Headwrap за Фитнес

Материјал опис : 100% полиестер влакна.Производ перформанси : Растеглив, дише, мека и wicking.Чувајте ги очите

DEN 2174.40
Unicra Злато Барок Круни и Tiaras Костим Rhinestones Свадба Кралицата Круна Принцезата Свадба Tiaras Коса Додатоци за Жени и Девојчиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicra Злато Барок Круни и Tiaras Костим Rhinestones Свадба Кралицата Круна Принцезата Свадба Tiaras Коса Додатоци за Жени и Девојчиња

Барокот злато тиара со кристали и лежиште за невестата.Костимот коса декоративен венец, за жени и девој�

DEN 471.84
Бебе Девојки Headbands Коса Додатоци за Девојки Новороденче Крпа Headband се Зголеми Декоративни Бебе Девојки Високо Еластична Широк
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Девојки Headbands Коса Додатоци за Девојки Новороденче Крпа Headband се Зголеми Декоративни Бебе Девојки Високо Еластична Широк

[Еластична бебе headband]—мека и удобна, без да остават траги на детето е глава, вие дефинитивно ќе го најдет

DEN 59.76
FKSDHDG Новиот Свадба Главата Накит Цвет и Лист Headband Свадба Коса Додатоци Бисер Тиара Лист Украси Жените Додатоци Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FKSDHDG Новиот Свадба Главата Накит Цвет и Лист Headband Свадба Коса Додатоци Бисер Тиара Лист Украси Жените Додатоци Подарок

Пол : Жените.Стил : Тренди.Предмет Тип : Hairwear, Цвет И Лист Headband.Прилики : Свадбена,Партија,Матурска,Годишни

DEN 1843.20
JINHUA Едноставна Hairpin Моден Дизајн Темперамент Плетени Коса Клип Жените Коса Додатоци Checkerboard Barrette корејски Стил Headband(Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JINHUA Едноставна Hairpin Моден Дизајн Темперамент Плетени Коса Клип Жените Коса Додатоци Checkerboard Barrette корејски Стил Headband(Коса

Предмет Тип : Губење На Клипот Или Губење На Бендот.Материјал : Волнени Плетени.Дизајн : Checkerboard.Стил : Мод�

DEN 191.76