• Обновено
6 Парчиња Широк Тренингот Headbands за Жените Sweatbands Вежба Hairbands Не се Лизга Главата Бендови за Јога Работи Спортски Сали (15 cm)

6 Парчиња Широк Тренингот Headbands за Жените Sweatbands Вежба Hairbands Не се Лизга Главата Бендови за Јога Работи Спортски Сали

Buyers rating:
DEN 287.76

Залиха

Ве молиме овозможи мало боја грешка поради различни прикази.Мека и дише : вежба headband е изработен од полиестер и spandex, која е мека, дише и еластичен; Тоа е влага-wicking и ќе се чувствувате нема пот се спуштија на лицето и вратот кога го користите овој sweatband, па можете да се фокусираат на она што го правиш.Тие се пошироки и може добро да искриват на вашата коса со тоа помагаат да се одржи добар изглед, дури и преземање на интензивни вежби.Доволно количество : ќе добиете 6 дела од тренингот headbands во различни бои; Тие се големи коса додатоци за жените и тинејџерски девојки за да се задржи нивната фризура во добра форма и ги апсорбира потење кога се вежба; На доволни количини и различни бои може да ги исполни вашите секојдневно вежбање и замена потреби.Широк обод дизајн : овие спорт hairbands се пошироко, така што тие може да се добро се заврши на вашата коса, пошироката headband е популарен тренд во последниве години, полн со boho чувство, овие 15 см широк sweatbands може да ви помогне да се задржи повеќе модерен изглед кога се прави спорт; На pullover стил е лесно да се стави на и полетување.Карактеристики : Материјал : полиестер и spandex Боја : црна, сива, розова, зелена, виолетова и портокалова Големина : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 6 x Широк тренингот headband Топло напомена : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Широка примена : овие шарени тренингот главата обвива се погодни за различни внатрешна и надворешна активности, како што се јога, велосипедизам, трчање, пешачење, танцување, одмори, семејни дружења или само за секојдневно носење; исто така Можете да ги испратите како големи подароци за родендени, годишнини, денот на вљубените, ден на мајката или други фестивали.Различни бои за вашиот избор : постојат 6 различни светли бои, вклучувајќи ги и црна, сива, розова, зелена, виолетова и портокалова; Можете да изберете боја ви се допаѓа според вашето расположение и облека за да се подобрат вашите модни граници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CHNOI Шноли Слатка Чипка Headband Жените Нето Предиво Hairpin Широк обод Заврзана Headband Коса Додатоци (Боја : Црна, Големина :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CHNOI Шноли Слатка Чипка Headband Жените Нето Предиво Hairpin Широк обод Заврзана Headband Коса Додатоци (Боја : Црна, Големина :

Категорија : Hairpin.Боја : црна, беж.Материјал : ткаенина.Повеќе заситени и текстура ткаенина на страни.Совр

DEN 1413.60
EEKLSJ Акрилик Цвеќиња Бисер Hairbands за Жените Косата Додатоци Кореја Злато Жица Коса Бенд Коса Лакови Круна Headbands (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EEKLSJ Акрилик Цвеќиња Бисер Hairbands за Жените Косата Додатоци Кореја Злато Жица Коса Бенд Коса Лакови Круна Headbands (Боја :

Материјал : Памук.Стил : Јапонски и корејски.Применливи Сезона : Четири Сезони.Парична казна изработка и

DEN 2705.04
YYMM Жените Круни,Невестата Коса, Накит Кристал Коса Додатоци за Коса Бенд Headpiece Свадба Headband Круна Кралица Невести Тиара,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YYMM Жените Круни,Невестата Коса, Накит Кристал Коса Додатоци за Коса Бенд Headpiece Свадба Headband Круна Кралица Невести Тиара,

★Флексибилен вода вежба која се вклопува во главата на повеќето девојки и жени, тоа ќе работат и за вас,

DEN 551.76
QQWW Мажите Коса Бенд Жените Спортски Вратоврска Назад Headband Спортски Јога Коса Лента Влага Додатоци Sweatband Подарок 1029 (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QQWW Мажите Коса Бенд Жените Спортски Вратоврска Назад Headband Спортски Јога Коса Лента Влага Додатоци Sweatband Подарок 1029 (Боја

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

DEN 818.40
ASZX Тај-боја на Жените Headband Спорт Еластична венчиња Работи Салата Велосипедизам Не се Лизга на Коса и Вратоврска Главата Пот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ASZX Тај-боја на Жените Headband Спорт Еластична венчиња Работи Салата Велосипедизам Не се Лизга на Коса и Вратоврска Главата Пот

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

DEN 727.20
Headband За Жените и Мажите, Пот Апсорбирање на Фитнес Headband, Еластична Памук Полиестер Headband за Спортски Работи Обука Тенис
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Headband За Жените и Мажите, Пот Апсорбирање на Фитнес Headband, Еластична Памук Полиестер Headband за Спортски Работи Обука Тенис

ПАМУК ПОЛИЕСТЕР ПОМЕША МАТЕРИЈАЛИ : На headband има добар пот апсорпција, може да апсорбира влага и сува брз�

DEN 1459.20
4 Пакет Лице Bandanas Balaclava Ѕвезда и Черепот Шема Лето УВ Заштита Лицето Маска Дише Вратот Gaiter Шамија Активности на Отворено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Пакет Лице Bandanas Balaclava Ѕвезда и Черепот Шема Лето УВ Заштита Лицето Маска Дише Вратот Gaiter Шамија Активности на Отворено

★МЕКА,ДИШЕ И УДОБНОНаправени од еластична и брзосува ткаенина материјал,бидете кул и не грижете се за su

DEN 967.20
Коронки за Жените, Vofler Барок Кралицата Tiaras Гроздобер Злато Кристал Кристал Gemstones Коса, Накит Оркестарот за Дами Девојка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Коронки за Жените, Vofler Барок Кралицата Tiaras Гроздобер Злато Кристал Кристал Gemstones Коса, Накит Оркестарот за Дами Девојка

♕Сите Vofler Круни се 100% рачно изработени,оваа кралицата круна е рачно изработени од страна на трајни позл

DEN 335.76
SWEETV Злато Кралската Круна Кралица за Жените, Jeweled Свадба Круни и Tiaras, Костим Партија Додатоци за Brithday ноќта на Вештерките
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SWEETV Злато Кралската Круна Кралица за Жените, Jeweled Свадба Круни и Tiaras, Костим Партија Додатоци за Brithday ноќта на Вештерките

♕ Додадете еден магичен допир да вашиот голем ден со носење на овој пенливи тиара.Вие сте во потрага на �

DEN 671.76
Бебе Девојки Headbands Коса Додатоци за Девојки Новороденче Крпа Headband се Зголеми Декоративни Бебе Девојки Високо Еластична Широк
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Девојки Headbands Коса Додатоци за Девојки Новороденче Крпа Headband се Зголеми Декоративни Бебе Девојки Високо Еластична Широк

[Еластична бебе headband]—мека и удобна, без да остават траги на детето е глава, вие дефинитивно ќе го најдет

DEN 59.76
YINMZ Сите Натпревар Симпатична Headwaer Коса Додатоци за Перење Лицето Девојки Жените Опаѓањето на Обрачот Кадифен корејски Стил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YINMZ Сите Натпревар Симпатична Headwaer Коса Додатоци за Перење Лицето Девојки Жените Опаѓањето на Обрачот Кадифен корејски Стил

Предмет тип : Раководител Обрачот.Материјал : Кадифен.Стил : корејски стил.Пол : Женски.Боја : кафена,бела.

DEN 75.12
FKSDHDG Новиот Свадба Главата Накит Цвет и Лист Headband Свадба Коса Додатоци Бисер Тиара Лист Украси Жените Додатоци Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FKSDHDG Новиот Свадба Главата Накит Цвет и Лист Headband Свадба Коса Додатоци Бисер Тиара Лист Украси Жените Додатоци Подарок

Пол : Жените.Стил : Тренди.Предмет Тип : Hairwear, Цвет И Лист Headband.Прилики : Свадбена,Партија,Матурска,Годишни

DEN 1843.20
9 Парчиња Глава Шамија Turban Долга Коса Глава Заврши Шамија Водат Headwrap Headband Солидна Боја Turban Вратоврска Заврзана Hairband
 • Обновено
Ценетост на стоката:

9 Парчиња Глава Шамија Turban Долга Коса Глава Заврши Шамија Водат Headwrap Headband Солидна Боја Turban Вратоврска Заврзана Hairband

Сигурен материјал : овие солидна боја главата обвива се направени од полиестер, мека на допир, дише и кож

DEN 983.76