• Обновено
Еден Цилиндар HandleSet со Квадратни Knob Врата се Справи со Реверзибилна за Право и Лево Раце Врати се Справи со Поставување Црн Финиш

Еден Цилиндар HandleSet со Квадратни Knob Врата се Справи со Реверзибилна за Право и Лево Раце Врати се Справи со Поставување Црн

Buyers rating:
DEN 1190.40

Залиха

Димензија : Надворешна Рачка : 10-8/9" X 2-2/3"; Центар-да-центар на растојание за надворешна рачка : 8-6/7"; Внатрешни Knob : 2-5/9" X од 2 до 5/9".Долниот дел од дршката сет карактеристики надворешен пониски зафат без заклучување.Со класичен дизајн и мат црна заврши, тоа може да се совпадне со најголем дел од оркестарот.Handleset не вклучува deadbolt, но носи функционалност на вашиот дом.Со доверлив, траен квалитети, оваа збирка карактеристики висок стил за дискриминација на потрошувачите.Универзална брави одговара 2-3/8" (60mm) или 2-3/4" (70mm) backsets.Вратата дебелина опсег : 1-5/8" да 1-3/4" дебела.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Наплата или Замена за било кој квалитет на проблемот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тешки Еден Цилиндар HandleSet Пред брава за влезна Врата се Заклучува со Лост Рачки на вратите, Плоштад Вратата Knob се Справи со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тешки Еден Цилиндар HandleSet Пред брава за влезна Врата се Заклучува со Лост Рачки на вратите, Плоштад Вратата Knob се Справи со

【Материјал и Квалитет】 Направени од цинк легура со никел заврши за доживотно убавина и ' рѓаслободни.У�

DEN 1536.96
ПРЕМИЕР-LINE C 1225 Лизгачки Патио Врата се Справи со Set - го Замените Стариот или Оштетени Рачки на вратите Брзо и Лесно – Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ПРЕМИЕР-LINE C 1225 Лизгачки Патио Врата се Справи со Set - го Замените Стариот или Оштетени Рачки на вратите Брзо и Лесно – Бела

Сите сврзувачки елементи неопходни за инсталација на овој предмет се вклучени во пакувањето.Овој објек

DEN 684.00 784.80
Teerwere Врата Се Справи Со Поставување Европски Стил Цинк Легура Внатрешни Работи Заклучување На Вратата Цврсто Дрво Соба Заклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Врата Се Справи Со Поставување Европски Стил Цинк Легура Внатрешни Работи Заклучување На Вратата Цврсто Дрво Соба Заклучување

Функција : Овие рачки на вратите се популарен избор,погоден за секоја соба на домот или канцеларијата,ис

DEN 1536.00
Gobrico Бранеа Никел 2 Внесени-Alike Влез на Врата Locksets со Заклучување и Истото Копче Бран/Капка-Стил на Ентериер/Внатрешни Рачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gobrico Бранеа Никел 2 Внесени-Alike Влез на Врата Locksets со Заклучување и Истото Копче Бран/Капка-Стил на Ентериер/Внатрешни Рачки

2 Внесениalike Влез Lockset, Истото Копче,Сатен Никел Боја.Монтажа Завртки, Latch, Плоча и Копчињата се вклучени, �

DEN 935.76
4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со Монохроматски Тери Меша со Текстура за Фиока ,Кабинет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со Монохроматски Тери Меша со Текстура за Фиока ,Кабинет

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

DEN 1056.00
Delaney Хардвер D43201K KP300 екран осетлив на допир Дигитални Avino Handleset и Кира Рачката во Сатенски Никел Заврши deadbolt Заклучување,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Delaney Хардвер D43201K KP300 екран осетлив на допир Дигитални Avino Handleset и Кира Рачката во Сатенски Никел Заврши deadbolt Заклучување,

До 30 Единствен Корисник Кодови и 1 Господар Код.Исто така, им овозможува на ЕденВреме Кориснички Код, за �

DEN 3436.56
4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со Кошаркарската Игра се Залагаме за Фиока ,Кабинет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со Кошаркарската Игра се Залагаме за Фиока ,Кабинет

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

DEN 2342.40
Берлин Modisch HandleSet Пред Вратата за Влез се Справи и Deadbolt Lock Set Елегантни Круг Лост и Еден Цилиндар Deadbolt Тешки Железо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Берлин Modisch HandleSet Пред Вратата за Влез се Справи и Deadbolt Lock Set Елегантни Круг Лост и Еден Цилиндар Deadbolt Тешки Железо

Оваа делукс хардвер е креативно опремени со, е реверзибилна, рачката се справи со дизајниран да се изврш

DEN 2879.76
4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со Среќен Денот на Вљубените Цреша за Фиока ,Кабинет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока се Справува со Среќен Денот на Вљубените Цреша за Фиока ,Кабинет

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

DEN 434.40
Gobrico Пакет на Две Бран Атарот Вратата Држела Сатен Никел Внатрешни Рачки на вратите,за левак Право Раце Вратата Копчиња, Без Вртење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gobrico Пакет на Две Бран Атарот Вратата Држела Сатен Никел Внатрешни Рачки на вратите,за левак Право Раце Вратата Копчиња, Без Вртење

Еден страна атарот на менувачот.Се продаваат како 1 пар ★Пакет се вклучуваат : 1 Право раце лост,1 левак л�

DEN 527.76
STRONGAR Модерна & Современа Форумот Правоаголник Стил/Еден Двострано/Декоративни Одредување/Вратата Повлечете Справи/Нерѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

STRONGAR Модерна & Современа Форумот Правоаголник Стил/Еден Двострано/Декоративни Одредување/Вратата Повлечете Справи/Нерѓосувачки

Strongar е ФОРУМОТ единствено еднострана ПРАВОАГОЛНА СТИЛ рачки на вратите со ДЕКОРАТИВНИ fixings се погоден з

DEN 967.44
TOGU Плоштадот Рачката на Вратата се Справи со Поставување Премин Вратата Рачката на Вратата Копчиња за Бања Спалната соба keyless
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TOGU Плоштадот Рачката на Вратата се Справи со Поставување Премин Вратата Рачката на Вратата Копчиња за Бања Спалната соба keyless

За врати кои не бараат заклучување на функцијата,како ходници или плакарот врати.Полагање 72часовен спр�

DEN 3839.76
YCWO Стаклена Врата се Справи со буковата се Справи со Лизгачки Стаклени Дрвени Дупка Растојание Слободно да се Прилагоди Мазна Раб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YCWO Стаклена Врата се Справи со буковата се Справи со Лизгачки Стаклени Дрвени Дупка Растојание Слободно да се Прилагоди Мазна Раб

На шестоаголни навртки се убави и практично, со вграденво хексагонална завртка дупки, стабилен и сигуре

DEN 2414.64
eSplanade - Дизајнер Пар од Месинг Рачки на вратите (2 парчиња) | Handlesets | Вратата Оркестарот | Пар од Месинг Рачки на вратите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

eSplanade - Дизајнер Пар од Месинг Рачки на вратите (2 парчиња) | Handlesets | Вратата Оркестарот | Пар од Месинг Рачки на вратите

e Splanade Дизајнер Паун Месинг Врата се Справи со Пар (2 парчиња) Премија Висок Квалитет 100% Месинг.ОВОЈ ДИЗАЈ

DEN 2038.80
4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока Рачки Еднорози Дрвја и Други Елементи за Фиока ,Кабинет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4-Парче Сет Кабинет Копчиња Убава Плоштадот Стакло Фиока Рачки Еднорози Дрвја и Други Елементи за Фиока ,Кабинет

Големина на : 1.18x0.82x0.78 во 4парче сет, содржат четири копчиња и 8 завртки.Плоштад копчето дизајн, површинат�

DEN 1128.00