• Обновено
AZQUEEN 28 Инчи Долго Директно конска опашка Екстензии за Жените, Синтетички Долго Пони опашка Продолжување Заврши околу конска опашка, Магија Паста Клип во конска опа?

AZQUEEN 28 Инчи Долго Директно конска опашка Екстензии за Жените, Синтетички Долго Пони опашка Продолжување Заврши околу конска опашка,

Buyers rating:
DEN 191.76

Залиха

Конска опашка употреба прилики : секојдневна употреба, настапи во живо, партии, cosplay, ноќта на Вештерките, носии, концерти, свадби, темата партии, шопинг, датира, и забава.Ако сакате да го промените вашиот фризура, оваа црна магија паста конска опашка коса екстензија ќе биде вашиот најдобар избор.Облечен во истата Ariana Гранде директно конска опашка продолжување, ќе добиете безброј комплименти.Со нов Магија паста и скриени џеб дизајн, намалување на заплитане и пролевање на ponytails и совршено го скриете вашиот конска опашка,.Не грижете се за тежината на оваа долга права конска опашка е премногу светлина.Материјал : 100% Синтетички Влакна На Косата.Тип : конска опашка долга права на жените и девојките.Должина : 28 Инчи, средна должина.Ако сакате да го смените вашиот стил, оваа долга права коса конска опашка е вашиот избор.AZQUEEN долга права конска опашка продолжување мозок е направен од високо-квалитет на топлина-отпорни на синтетички влакна.Тежина : 140 грам, мала Тежина.Конска опашка материјал : Ова женски синтетички пони опашка екстензија се направени од увезени високи-температура отпорни на синтетички влакна, со природна боја, лесно да се носат и чисти, и продолжување на работниот век, многу мека и еластична за да се носат.На конска опашка Магија Паста може да биде добро завиткан околу косата, правејќи вашиот ponytails повеќе природни, романот скриена џеб дизајн може совршено да го скриете вашиот конска опашка, долго конска опашка hairpiece има четири чешли сигурно прицврстување на конска опашка, удобен за носење.Со оглед на светлина и различни монитори, точната боја може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.AZQUEEN обезбедува заврши околу, конска опашка екстензии во различни бои и стилови.Потсетување : Како и сите вештачки пони опашка, статички електрицитет и влага може да предизвика tangles во конска опашка.Конска опашка спец : долга права конска опашка продолжување; должина : околу 28 инчи; тежина : околу 140 грама.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Dusenly Перики Перика, Европа, Америка, Африка, се тркалаат, ги Собереш, Вистинска Коса, Гламур, Мода, топла Боење, Долга Коса, Кадрава
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dusenly Перики Перика, Европа, Америка, Африка, се тркалаат, ги Собереш, Вистинска Коса, Гламур, Мода, топла Боење, Долга Коса, Кадрава

Губење на материјал : вистинска коса, перика фризура : кадрици, перика должина : средно долга коса.Примен�

DEN 2877.36
Жените Парчиња Шарени Права Коса Екстензии Клипови Перики Hairpieces Додатоци, Принцеза Партија Потенцира Светло Розово Светло Сина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Жените Парчиња Шарени Права Коса Екстензии Клипови Перики Hairpieces Додатоци, Принцеза Партија Потенцира Светло Розово Светло Сина

Без пролевање, нема чуден мирис.Можете да ја определите должината според вашиот сопствен коса должина.М

DEN 172.56
EMERLILY Неуредна Пунџа Коса Парче Синтетички Scrunchy Tousled Updo Коса Екстензии конска опашка Кадрава Коса Парчиња за Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EMERLILY Неуредна Пунџа Коса Парче Синтетички Scrunchy Tousled Updo Коса Екстензии конска опашка Кадрава Коса Парчиња за Жени

Бидејќи косата е направен од хемиски влакна материјал, тоа не може да се dyed2.Благодарни за вашата поддрш�

DEN 239.76
ZERAL Неуредна Пунџа Продолжување Со Екстра Плетенки Scrunchies Еластична Синтетички конска опашка Пунџа HairPiece за Жени(24/613)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZERAL Неуредна Пунџа Продолжување Со Екстра Плетенки Scrunchies Еластична Синтетички конска опашка Пунџа HairPiece за Жени(24/613)

Материјал : Неуредна Пунџа со плетенки Scrunchies се Направени од Високо Квалитетна Волна, Тоа Изгледа и се Ч�

DEN 239.76
Директно Hairpiece Клип, Боја на Косата Екстензии,Професионални Боја на Коса Продолжување Парче Моменти Директно Hairpiece Клип женска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Директно Hairpiece Клип, Боја на Косата Екстензии,Професионални Боја на Коса Продолжување Парче Моменти Директно Hairpiece Клип женска

БЕСПЛАТНИ ТРИМ ФРИЗУРА : Лесен за користење, само го користите клипови за да се поправи перика на косата

DEN 170.16
Lansigreen Коса Topper со Удира Парчиња 14 Директно Hairpieces Клип во Свила База Круна Синтетички Врвот Екстензии за Загуба Проретчена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lansigreen Коса Topper со Удира Парчиња 14 Директно Hairpieces Клип во Свила База Круна Синтетички Врвот Екстензии за Загуба Проретчена

Тие се совршени за кога вашата коса започнува оддалечуваат во близина на храмови или чистење надвор.Тоа

DEN 777.60
Конска опашка Продолжување, долга Кадрава бран Drawstring Губење на конска опашка Заврши Околу конска опашка Екстензии Hairpieces
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Конска опашка Продолжување, долга Кадрава бран Drawstring Губење на конска опашка Заврши Околу конска опашка Екстензии Hairpieces

Конска опашка внатрешната мрежа големина : просечна големина.направи што повеќе шармантен, погодна за ж

DEN 263.76
2018 Популарни DaJun Коса 8A 3 Начин Чипка Затворање Со Снопови Директно Малезија Богородица Коса Пакет се Занимава 3Bundles И Затворање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2018 Популарни DaJun Коса 8A 3 Начин Чипка Затворање Со Снопови Директно Малезија Богородица Коса Пакет се Занимава 3Bundles И Затворање

Da Jun продавачот продавница,не 100% Малезија Богородица Човечка Коса.Коса должина се протега на должина.чи�

DEN 2186.40
Anrosa Yaki Клип in Yaki Коса Екстензии Клип во Човечка Коса 1B Природни Црна Yaki Директно Клип in Yaki Коса Клип во Екстензии за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Anrosa Yaki Клип in Yaki Коса Екстензии Клип во Човечка Коса 1B Природни Црна Yaki Директно Клип in Yaki Коса Клип во Екстензии за

· Anrosa Клип во Косата Екстензии : Направен со 100% Богородица Remy Човечка Коса Намали Директно од Еден Донат�

DEN 1917.60
SEGO Бејзбол Капа со Коса во Прилог Шапка Перики со Коса Прилог за Жените Синтетички Долга Брановидна Перика со Црна Капа Коса Екстензија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SEGO Бејзбол Капа со Коса во Прилог Шапка Перики со Коса Прилог за Жените Синтетички Долга Брановидна Перика со Црна Капа Коса Екстензија

Бејзбол капа со коса екстензија е направен од висок квалитет на синтетички влакна специјално развиени �

DEN 429.60
Роса Ѕвезда Долго Пченка Бран Drawstring конска опашка Hairpiece Синтетички Црна Боја Брановидна Кадрава 24inch Топлина Отпорни на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Роса Ѕвезда Долго Пченка Бран Drawstring конска опашка Hairpiece Синтетички Црна Боја Брановидна Кадрава 24inch Топлина Отпорни на

Конска опашка продолжување од Роса Ѕвезда, клип во конска опашка продолжување drawstring конска опашка за ва

DEN 335.76
Lroveb Афро Издувам Drawstring Конска Опашка, Drawstring Конска Опашка Продолжување За Црните Жени, Премија Медиум Краток Синтетички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lroveb Афро Издувам Drawstring Конска Опашка, Drawstring Конска Опашка Продолжување За Црните Жени, Премија Медиум Краток Синтетички

Тресењето на издувам drawstring конска опашка продолжетоци за коса и чешел текстура со вашите прсти.На афро �

DEN 290.16
Cagora конска опашка Продолжување Директно Cilp во Долга Коса Екстензии Заврши Околу Ноктот Синтетички Пони Опашки Магија Паста Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cagora конска опашка Продолжување Директно Cilp во Долга Коса Екстензии Заврши Околу Ноктот Синтетички Пони Опашки Магија Паста Коса

★Чешел косата прво потоа измијте се со ладна вода, користете благ шампон и нежно миење,се исуши само...

DEN 191.76
LQGSYT Обоени Лажни Насоки Коса Екстензија Лажни Пердуви за Коса Екстензии Боење Синтетички Влакна Tress за Девојки Партија DIY (Стил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LQGSYT Обоени Лажни Насоки Коса Екстензија Лажни Пердуви за Коса Екстензии Боење Синтетички Влакна Tress за Девојки Партија DIY (Стил

Предмети по Пакет : 1 Парче Само.Единица Тежина : 100g(+ / 5g) / парче 20 парчиња вкупната тежина : на 10 грама 10 па�

DEN 1964.16
HOTHAIR Нежен Клип Јагода Пресврт
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HOTHAIR Нежен Клип Јагода Пресврт

Висок квалитет на Синтетички Влакна што изгледа и се чувствува сосема природно.Мали декоративни ноктот

DEN 546.72
ЛИРСКИ КОСА Супер Тенка Кожа Mens Toupee Hairpiece Природни Косата 0.03 mm, V-Looped Поли Стп Човечка Коса Замена Систем Перика (8X10,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЛИРСКИ КОСА Супер Тенка Кожа Mens Toupee Hairpiece Природни Косата 0.03 mm, V-Looped Поли Стп Човечка Коса Замена Систем Перика (8X10,

Стандардно капа големина на овој тенка кожа toupee за мажите е 8"X10", доволно голема за повеќето главата голе

DEN 3576.00